Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tudtam meggyőzni a párom,...

Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg a babánkat ma ment abortuszra. Hogyan lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok párom 35 aki az előző kapcsolatából szült egy fiút 18 évesen.14 éve vagyunk együtt 12 évig nem jött össze a baba próbáltunk mindent (inszemináció. Lombik) Majd spontán teherbe esett és 23 hónapja megszületett a kislányunk. Nem védekeztünk azóta és itt van június 19-én sírva közölte terhes de nem akarja a gyereket. Én annak ellenére, bár mondtam nem kell már gyerek nagyon szerettem volna megtartani. Nagyon jó anyagi helyzetünk van, bár mint szerintem más családban nálunk is voltak viták a gyereknevelésben. Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg. Ma 8 hetes pár napos és reggel a szülei elvitték abortuszra. Azt mondja nem kell neki már van kettő gyereke. Csak gond lenne vele. Nem ismerek rá annyira ellenezte ennek a kis magzatnak a létezését. Úgy érzem megőrülök a fájdalomtól, tudok e még mint nőre, anyára nézni rá ezek után. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segített- Segíthet?

2014. júl. 9. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
22%
Megkönnyeztem ezeket a sorokat... Én soha, de soha nem tudnám kioltani a magzatkám életét. Most várom a 3. babámat, 9 +3 hetes. És ha nem akartam, hogy babám legyen, akkor védekeztem. Ő miért nem? Nem értem... Ha te ennyire várod, akkor hogy volt erre szíve? Tudom, hogy az ő döntése, de akkor is... Lehet, hogy a hormonok miatt, de nem vagyok vele megértő. Nem is kéne ilyeneket olvasnom :(
2014. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
63%
Nem ertem miert kell ennyire eloterbe helyezni egy fejletlen,eletkeptelen ELOLENYT! Mert az, es nem egy kis emberke 8 hetesen. De persze, lelkizetek ezen, meg hagyd el a csaladot, es ne nezz mar nokent sem a parodra, aki az itt levo valaszolok kozul szerint biztos megcsalt. Hulye, provokativ kerdes az egesz a valaszolok,bocsanat "atyauristenek"meg még ra tesznek egy lapatra.
2014. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó, miért? helyezzünk előtérbe egy önző nőt aki a saját kényelme miatt megöl egy ártatlan kis lényt?

Kérdező: Ha ennyire szeretted a magzatod, akkor azt sose fogod megbocsájtani. Én se tenném. Minden nap hányingerrel néznék az ilyen "anyára"

2014. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
56%

B+, utolsó, itt megnézheted, milyen EMBER volt a kérdező gyermeke!

Tele vagy gyűlölettel, biztos tudod, miért...

Életképtelen volt? Ki mondta? Szerintem meg makk egészséges. Csak nem kellett az "anyjának", ezért elkapartatta. A szegény férjnek meg borult mindene, amiről eddig azt képzelte, hogy családi boldogság.


Ez a férfi elvette gyerekestül, majd 12 éven át spermamintákat adott, tartotta a lelket a nőben, amikor nem lett gyerek az orvosi beavatkozások ellenére sem, viselte a dilijeit, a szokásos hisztiket, majd Istennek hála, apaként is bizonyított, most meg annyiba nem veszik, hogy megszüljék a közös gyereküket.

Az ment a csajnak, hogy neveltette vele a más gyerekét, de az már nem, hogy a második sajátját a világra hozza!


Arról nem is beszélve, hogy akinek inszemje, meg lombikja volt államilag támogatva, TB-költségen, majd utána van pofája abortuszra menni, azzal én visszafizettetném a súlyos milliókat, amit addig megkapott a nagy közösből.

2014. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, természetesen 76%-os válaszadónak szántam!!!
2014. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
32%

És akkor itt a lemaradt link is:


[link]

2014. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell itt ba*megolni! Nem en tehettek arrol , hogy ennyire ketszinu konnyelmu emberek vagytok. Mar egybol valjon el, meg hasonlo baromsagokat irtok, holott nem erzitek a dolog sulyat! Igen es ezt nem mell megkerdojelezni mert ti tulajdonkeppen a mar meglevo gyermek ellen beszeltek. De tudjatok mit? Szerintem a kerdezo rosszabb, mert ahelyett, hogy elfogadna, hogy 35 tajan levo felesege mar nem igen szeretne ujra varandos lenni( ami amugy mar nem is igazan egeszseges), otthon ulni, kiesni a munkabol vagy barmi masert amiert abortuszra ment, O inkabb a meg sem szuletett magzat szemelyeben irogat a rokonsagnak es a csaladnak. Ez mi , ha nem szandekos fajdalomkeltes? De mindegy , ti vagytok jok.

Nincs bennem gyulolet, sot meg abortuszom sem volt, de attol fuggetlenul megertem, hogy mindeki maga akar a sajat jovojerol donteni.

2014. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
78%

Amugy elkene olvasni a kerdest mielott valotlanokat allitasz. Mar van gyerekuk es a norol sem irt semmi konkretat.

Mutogathatod itt nekem a magzatot, de most mit csinaljak vele? Ahelyett, hogy ezt nyomatod inkabb raszorult gyerekeken segitsel.

2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
4%
Én éppen ezen vagyok, hogy segítsek rajtuk. Életkoruktól függetlenül. Miközben te lazán és könnyelműen, vállvonogatva tudomásul veszed, hogy kinyírják őket életük első 12 hetében.
2014. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
98%
Ohh, el is hiszem. Nem, amit te meg a hozzad hasonlo ab. ellenes fanatikusok muveltek itt az iterneten koze sincs a magzatok "megmentesehez". Kicsit sem segitokeszek vagytok , csak gyulolkodo nok, akik unalmokban vagy tehetetlensegukben itt osztjak az eszt.
2014. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!