Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tudtam meggyőzni a párom,...

Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg a babánkat ma ment abortuszra. Hogyan lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok párom 35 aki az előző kapcsolatából szült egy fiút 18 évesen.14 éve vagyunk együtt 12 évig nem jött össze a baba próbáltunk mindent (inszemináció. Lombik) Majd spontán teherbe esett és 23 hónapja megszületett a kislányunk. Nem védekeztünk azóta és itt van június 19-én sírva közölte terhes de nem akarja a gyereket. Én annak ellenére, bár mondtam nem kell már gyerek nagyon szerettem volna megtartani. Nagyon jó anyagi helyzetünk van, bár mint szerintem más családban nálunk is voltak viták a gyereknevelésben. Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg. Ma 8 hetes pár napos és reggel a szülei elvitték abortuszra. Azt mondja nem kell neki már van kettő gyereke. Csak gond lenne vele. Nem ismerek rá annyira ellenezte ennek a kis magzatnak a létezését. Úgy érzem megőrülök a fájdalomtól, tudok e még mint nőre, anyára nézni rá ezek után. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segített- Segíthet?

2014. júl. 9. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
24%

69-es: Mondd csak feltűnt, hogy ez az asszony már kétszer szült? Sikerült felfogni, hogy nem a darázsderekát, meg a dudáit féltette?


És te, ha úgy gondolod, tiszta ki.aszás egy nővel gyereket a világra hozatni, akkor szerinted mennyire tetted tönkre anyádat? Ja, hogy az élet csak neked jár? Hogy az tök lényegtelen, anyád mennyire csúnyult beléd, lényeg, hogy a te napsugár lényed beragyogja a világot?

Hogy merészelsz pelenkásként a világról f.ngnyi ismeret nélkül aljas gyilkosságok mellett kardoskodni? Szerinted anyádnak is ezt kellett volna tennie...?

A rohadt életbe!

2014. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
3%

25èves vagyok,egy 5èves Kisherceg,ès egy 5hetes pocaklakó anyukàja.

Volt abortuszom. 17èves voltam. A mai napig bànom.

Nô lètemre èn azt mondom,az a csoda,hogy a kèrdezô nem verte ki a szart is a hazatèrô asszonykàból. Mert èn bizony megtettem volna.

Aztàn otthagynàm,gyerekelhelyezèsi pert inditanèk. Hàtha akkor megtudnà milyen elveszíteni egy gyermeket.,

2014. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
79%
Belőled kellet volna kiverni a szart meg anyádból hogy 17 évesen terhes lettél . Bezzeg akor volt pofád elvetetni . Elsö gyermeket és ha nem lehet több ? A nö nem vetette el elsö gyermekét és a másodikat sem . 35 éves igy döntött és ?
2014. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
61%
És még te nevezed magad Anyának hogy egy gyermek aki él anya nélkül nöljön fel .Vigyázz nehogy a jó kedvedet le cseréljék egy kis fiatal szökére pár év múlva .
2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
12%

Fiatal vagyok,ès szôke :)

Ès nyugodtan lehet lefikàzni,akkor is igy gondolom.

Ha valaki a gyerekedet megölnè,Te nem bàntanàd?

Èn igen. Ès jelen esetben vèlemènyem szerint ez törtènt.

Undorító,ocsmàny dolognak tartom,hogy jelen törvènyek szerint csak az anya dönthet. Az a baba pont annyira a kèrdezôè volt,mint amennyire az anyjàè.

Nem tudom,ti mit szólnàtok,ha teszemazt a fèrjetek megölnè a gyereket,mert sír...

2014. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
65%

Na hát ez a baj fiatal vagy és még szőke is . Még a tojás héj a seggeden van .nem kellene beleszólni a nagy dolgába.


Birom az ilyen nagyokos maga biztos nöket hogy ö nekik milyen jó és a férjük jól keres meg van mindenünk jó a házassága stb ... majd egyszer rá jösz ha történik valami aztán ott maradsz majd egyedül a kettő vagy három vagy ne adj isten négy gyerekkel .


Nem azt kell nézni hogy elvetette a gyereket hanem az elözményeket . Te Mért ölted meg azt a gyereket lehet hogy ott nem kellet apukának vagy már azt sem tudtad ki az apa ??.

Ott egyedül döntöttél bár nem lehet tudni hogy a gyerek apja nem mondta neked hogy vetesd el mert nem kell te meg meg tetted?? A tény ugyan az te is megöltél egy gyereket ja és bánod jaj de sajnálom:(( mert ezt a legkönnyebb mondani kép mutatás jaj de sajnálom akor mért tetted meg??? mért nem nevelted fel ??? ja biztos nem tudtad volna se apa se segitség se lakás semmi?? ez volt a kifogás mert neked szabad kifogást keresni .Egy felnött nönek aki már a 40 felé közelit annak nem !!!


Azt dobják el és öljék meg a gyerekét aki él .!!!! Te hallod azt amit mondasz????


Ilyen egy ANYA jó példa leszel a gyerekeidnek és a környezetednek jó sok embernek mond el ezt biztos sokan igy gondolják majd mint te.Csak nehogy szégyenbe maradj.

2014. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
5%

Azért vetettem el,mert az apja beteg volt,és bár a babán ez 7hetesen nem látszott, tisztában voltam azzal,hogy nem lennék képes egy beteg gyereket nevelni. A hugom beteg, középsúlyos autista.

Nem mertem vállalni a kockázatot. Hiba volt,igen.

A fiamat nagyon vártuk. 8hetes voltam,mikor a párom elvesztette a munkáját, 20hetes,mikor kidobtam,mert ájulásig vert.

A fiamat 2,5éves koráig neveltem egyedül,minden másnap 18órát dolgoztam,hogy legyen fedél a fejünk felett,stb.

Világ életemben szegény voltam. A kérdező párjával ellentétben az én párom nem keres hudejól,nekem nem volt,és most sincs sokmilliós házam,mégsem válnék meg egyik gyermekemtől sem

2014. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
74%
Most olvastam végig amit irtál. Senki nem irt olyat hogy öljék meg a meglévő gyereket. nem is tudom honnan vetted.
2014. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom,ti mit szólnàtok,ha teszemazt a fèrjetek megölnè a gyereket,mert sír...



Ezt irtad nem tudod mit irsz?

Persze beteg volt az apa.. stb .. jó dumák.A Tényen akor sem változtat sőt hisz azt irtad a babán nem látszott szóval egy egészséges magzatot vetettél el. Ja mert te önző módon nem akarsz beteg gyereket felnevelni!!!!


A kérdező felesége is dolgozott reggeltől estig és nagyon úgy néz ki ö sem gazdagodott meg nem ezt írta.

Nálatok is apuka akarta aztán agyon ver .Nem minden arany ami fénylik .

2014. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
13%

Nem mondtam,hogy meg kell ölni a gyereket,csupàn elmèleti szinten fogalmaztam meg azt,hogy amennyiben egy nônek joga van a fèrfi vàgya ellenère megölni a közös gyereket,akkor a vàzolt lehetôsèg is teljesen rendben lenne. Nem igaz?

A pàrom vak volt,ahogy az èdesanyja is. 4èvet voltunk együtt. Felelôtlenek voltunk? Igen. Egy szem gyógyszert kihagytam.

Valóban,nem lettem volna képes egy beteg gyermek felnevelèsère,ès a gyerekkel.szemben is úgy gondolom,ez volt a jó döntès.

Gyógypedagógus vagyok,tudom,hogy mit èl àt egy fogyatèkos gyermek.



Az,hogy a kèrdezô hogy àll anyagilag,szàmomra elèg egyèrtelmû.Az a hàz,amire 150ezer a havi törlesztès,nem hiszem,hogy putri.

2014. aug. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!