Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tudtam meggyőzni a párom,...

Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg a babánkat ma ment abortuszra. Hogyan lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok párom 35 aki az előző kapcsolatából szült egy fiút 18 évesen.14 éve vagyunk együtt 12 évig nem jött össze a baba próbáltunk mindent (inszemináció. Lombik) Majd spontán teherbe esett és 23 hónapja megszületett a kislányunk. Nem védekeztünk azóta és itt van június 19-én sírva közölte terhes de nem akarja a gyereket. Én annak ellenére, bár mondtam nem kell már gyerek nagyon szerettem volna megtartani. Nagyon jó anyagi helyzetünk van, bár mint szerintem más családban nálunk is voltak viták a gyereknevelésben. Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg. Ma 8 hetes pár napos és reggel a szülei elvitték abortuszra. Azt mondja nem kell neki már van kettő gyereke. Csak gond lenne vele. Nem ismerek rá annyira ellenezte ennek a kis magzatnak a létezését. Úgy érzem megőrülök a fájdalomtól, tudok e még mint nőre, anyára nézni rá ezek után. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segített- Segíthet?

2014. júl. 9. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 shopgirl27 ***** válasza:
100%
Borzasztó ezek a hozzászólàsok, embertelen emberektől. H van bőr a képeteken másokon ítélkezni?
2016. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

kerdezo ez a level csak arra volt jo hogy a sajat sebeidet szaggasd vele. egyebkent igencsak hasonlit a "nema sikoly" cimu szornyedvenyre ahol a gyerek elmegy a feher ruhas bacsihoz a Jezuskahoz aki ot szereti.

Ez az egesz egy izlestelen giccsparade. Ha tenyleg igy erzel akkor ezt a levelet egy fiokod melyen orizned magadnak. Mert ez igy a vilag ele tarva nagyon izlestelen es felhaborito. a valodi fajdalom nem onmutogato.

2021. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
Visszafele olvastam sok hozzaszolast es megdobbentett hogy milyen undorito stilusban ekeztek itt az asszonyt, akit a ferfi NEM VETT FELESEGUL annak ellenere hogy gyereket szult neki. A kedves kerdezot meg oszinten remelem otthagyja az elettarsa (mert ugye nem a felesege!)azota es talalt maganak egy normalis ferfit aki nem akar belole anyakancat csinalni mindenaron. Ha engem probalt volna a ferjem valaha ilyenre kenyszeriteni ugy vagtam volna ki mint azt a bizonyos cicat a szabadba. A kerdezo egy elfogult soviniszta aki nehezen torodik bele hogy bizony amig vilag a vilag mi NOK, ASSZONYOK FOGJUK ELDONTENI hogy mikor szulunk es mikor nem. Ha holgynek csepp esze van nem a kerdezo mellett fog megoregedni. Kivancsi lennek mennyivel lett volna jobb ha megszuli es lathatoan nem szereti es mindig is kulonbseget tesz a kislanya es az uj gyerek kozott. Elofordul am olyan is hogy az anya tudja elore erzi hogy mar akkor sem szereti a gyereket amikor hordja. engem megszult az anyam mert akkor tilos volt az abortusz Mo on (Rakosi rendszer) es 10 naposan odaadott a nagyanyamnak o nevelt fel. Egyszer azt mondta nekem azert szulettem mert semmifele praktika nem valt be hogy abortaljon az orvosok meg nem vallaltak mert borton jart erte. Anyam ma 87 eves, tobb mint 20 eve nem lattam semmifele kapcsolatom nincs vele. Ja es utanam meg 3 gyereket vetetett el. Ami sokkal jobb megoldas mintha vizbefojtotta volna oket.
2021. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!