Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vettesuk el a babankat vagy ne?

Vettesuk el a babankat vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nay vonalakban elmondok mindent hogy tisztabban lassatok es hogy konnyebben tudjatok tanacsot adni. En 26 eves ferfi vagyok, a baratnomet 1eve ismerem o 18 eves es most 6 hetes terhes. Hideg zuhanykent ert a hir mindkettonket. Az anyagi hatterunk nem a legjobb havi 150-170 ezer. Es o meg fuatal is ezert az abortuszt fontolgatjuk nagyon. De annyi helyen olvastuk hogy a kapcsolatok tonkre mentek ez utan es banjak hogy megtettek. Egyszeruen tanacstalanok vagyunk es nem tudjuk mit tegyunk. Vegso elkeseredesben fordultam ehhez az opciohoz valaszokert. Remelem tudtok mondani olyat ami a helyes iranyba terel minket. Szerintetek tartsuk meg?

Elore is koszonom a valaszotokat. Kerem szepen a trollok kimeljenek.



2017. jan. 17. 19:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 anonim ***** válasza:
60%
"Az abortusz biztosan tönkre tenné a kapcsolatot, mert bizalmi sérülést okoz. Egy nőben pláne." - na, még egy jövőbe látó...
2017. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/130 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem okoz semmit, csak tüsszent egyet.
2017. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/130 anonim ***** válasza:
4%

Sok csacsiságot olvastam a hozzászólások közt.

Játékok, meg Domestos, meg mit tudom én, mi minden felsorolva, több 10.000 Ft.- nak felszámolva.

Szerintem életében nem látott babát, aki ilyeneket írkál.

Vagy ha látott is, szeretet helyett tárgyakat adott neki, mert nem tudja, mi a szeretet.

A Domestoszon akadtam ki legjobban. Már mindenki tudja, hogy egy életre allergiás lesz a gyerek a sok fertőtlenítéstől.

Minek írkál, akinek halvány gőze sincs?

2017. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 anonim ***** válasza:
11%
Ha az abortusznak semmi tétje nem lenne, akkor nem vitáznánk itt ezen a fórumon egy pillanatig sem. Pedig van tétje. A gyermek és egy megszülető család élete a tét! A család a gyermektől lesz azzá. Lehet szépíteni, de aki ezt próbálja tagadni, azzal további beszélnivaló nincs, mert egy csaló. Árulják már el nekem, hogy a kérdező fiatalember és párja gyermekét mi a fenétől féltik? Nincs 250000ft-os fizetése? Jaj nem jár majd műkörmöshöz, a fene vigye el! Ugyan már! Persze nem a 4000ft-os műköröm itt a lényeg, hanem mindenben így él az illető, mindenből csak az extra jó, mindennek tökéletesnek kell lennie, a gyereknek is! Remélem sikerül neki a számára ideális, és tökéletes élet, család, de leszólni ezt a párt nagyon szemét dolog. Meg tudnak élni ennyiből, és ma Magyarországon és máshol is élnek kevesebb pénzből is. Nem mindenki nyomorog, akinek kevesebb a pénze. Ne itt veszekedjen az igazáért, hanem kardoskodjon magasabb bérekért a szakszervezetekben!
2017. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/130 anonim ***** válasza:
70%
#101, sokaknál inkább a gyerek megszületése okoz bizalmi válságot, teszi tönkre a kapcsolatot... és ez akkor is így van, ha a magzatvédők struccként dugják homokba a fejüket a nekik nem tetsző TÉNYEK elől...
2017. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 anonim ***** válasza:
74%

"A család a gyermektől lesz azzá. Lehet szépíteni, de aki ezt próbálja tagadni, azzal további beszélnivaló nincs, mert egy csaló. " - aki meg ilyent mond, az egy elmebeteg diktátor, akit meg kell állítani...minél hamarabb, annál jobb.

Ugyan már, mi a fenének képzeled magad, hogy meg mered mondani, hogy mi család és mi nem az???? Doki látott már????

2017. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/130 anonim ***** válasza:
0%
:) Ez tudod egy definíció... Egy nő meg egy férfi nem család, hanem egy gyerek teszi azzá. Bocs így tanítják a fősulin, meg egyéb nyalánkságok... Igen, látott már doki, a háziorvosom is, a foglalkozásegészségügy is, még nőgyógyász is.De hátha te másképp defíniálod a családot? Igazán kíváncsi lennék hogyan?
2017. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/130 anonim ***** válasza:
0%
105-ös! Kérlek írd le a mechanizmusát, hogyan?
2017. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 anonim ***** válasza:
98%

Kedves 107! Valószínűleg nem jól figyeltél a főiskolán, mert a nukleáris családnak 3 típusát különböztetjük meg:

1. Házaspár

2. Házaspár gyerekkel

3. Egy szülő gyerekkel

Gratulálok, ma tanultál valamit! :)

2017. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/130 anonim ***** válasza:
74%
#108, ennek nem mechanizmusa van, szimpla TÉNY, hogy a házasságok leginkább az első gyerek születése utáni években hajlamosak a szétesésre, akkor van arányaiban a legtöbb válás. De nyugodtan próbálhatsz elméletet gyártani a tapasztalati tények ellenében...
2017. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!