Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vettesuk el a babankat vagy ne?

Vettesuk el a babankat vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nay vonalakban elmondok mindent hogy tisztabban lassatok es hogy konnyebben tudjatok tanacsot adni. En 26 eves ferfi vagyok, a baratnomet 1eve ismerem o 18 eves es most 6 hetes terhes. Hideg zuhanykent ert a hir mindkettonket. Az anyagi hatterunk nem a legjobb havi 150-170 ezer. Es o meg fuatal is ezert az abortuszt fontolgatjuk nagyon. De annyi helyen olvastuk hogy a kapcsolatok tonkre mentek ez utan es banjak hogy megtettek. Egyszeruen tanacstalanok vagyunk es nem tudjuk mit tegyunk. Vegso elkeseredesben fordultam ehhez az opciohoz valaszokert. Remelem tudtok mondani olyat ami a helyes iranyba terel minket. Szerintetek tartsuk meg?

Elore is koszonom a valaszotokat. Kerem szepen a trollok kimeljenek.



2017. jan. 17. 19:37
 71/130 anonim ***** válasza:
28%
jaj ha annyira jól beszél, akkor fordíthat az ülő munka, nem is látják, hogy néz ki. vagy taníthat magántanárként...
2017. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
29%
ja látom, még kisebbség is vagytok, akkor simán tartsátok meg, így is le vagytok maradva egy gyerekkel legalább! hajrá hajrá!
2017. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
84%

64-es! Észnél vagy?! "a vilaghaboruk alatt is születtek gyerekek, amivel csak arra akarok kilyukadni, hogy szerintem egyáltalán nem fogjátok megbanni ha megtartjatok, mert meg fogjátok tudni oldani, segítségetek is van!" --> Születtek, mert a katonák megerőszakolták a nőket! A gyerekek több, mint fele éhen halt, és nem egy olyan volt, akit a saját anyja ölt meg, hogy a háborúból hazatérő férje ne szembesüljön a megbecstelenítésének eredményével!

" Hidd el hogy támogatást sok helyről fogtok kapni!" --> Honnan is pontosan?! Menjen szégyen-szemre koldulni, meg kapja a ruhákat a Vöröskereszttől, meg a Máltai Szeretetszolgálattól?! Te nem vagy észnél!

"illetve a betegségeket amiket írtál, azokat sem tartom akadalynak, mert ha nagyon messze megyünk, végső soron senkire nem mondhatjuk hogy teljesen egészséges" --> Te nem tartod akadálynak, mert nem neked fogják azt mondani, hogy még most szeretgsd meg, mert pár héten belül kiságy helyett koporsó! (És ez nem képzelgés, a kérdező mondta, hogy van rá esély)

Szóval én a helyedben hallgatnék, mert azon kívül, hogy "EGY CSODA" (ami amúgy nem igaz, mert biológia), nincs más érved! Az nem érv, hogy "majd minden jobb lesz", meg "majd megoldjátok", mert egy csomó embernek veszi el a gyermekvédelem a gyerekét, mert nem, nem mindenki tudja megoldani! ... De látom, te olyan vak vagy, hogy el sem tudod képzelni, hogy itt nem is csak 3 embernek az életéről van szó, hanem még a nagyszülők életéről is!

2017. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
77%

#51 ":D hát ezen most jót nevettem. igen, mert mindenki, aki szült, fognélküli, vak, és a puncijában elfér egy elefánt? :D"

kb 70%-nak van valami baja. 20%-nak kis baja (néha inkontinencia, aranyér) kb 10% az, akinek TÉNYLEG semmi baja. A többi hazudik. Nőgyógyász mondta egy igen-igen őszinte percében, privátban. Ja, további véleménye: "a terhesség és szülés a világ legveszélyesebb dolga, aminek csak kiteheti magát egy ember".

2017. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:
81%
72! Szerintem egy értelmes ember tett fel egy értelmes kérdést (egy- két itt válaszoló turbóanyu helyesírása meg sem közelíti a kérdező helyesírását). Pont ilyen esetben nem kellene elkezdeni cigányozni! ... De lehet, hogy én látom rosszul!
2017. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim ***** válasza:
1%

74-es!

Még ez a sok csacsiság, amit Te összehordasz...

Bizonyára magad sem hiszed el, csak írod, írod...

Tán neked is abortuszod volt, aminek az emlékétől nem tudsz szabadulni?

Szépen írta a kérdező, hogy trollok kíméljenek...

2017. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim ***** válasza:
83%
Én csak figyelem napok óta, hogy mi megy itt abortusz pro és kontra, de igazából nem is találok erre szavakat, amit az ab ellenesek művelnek....félreértés ne essék, nem vagyok abortuszpárti, de hogy valakik ilyen szinten bele akarjanak mászni más életébe, és ennyire elvakultan, minden észérvet kizárva védjék a maguk begyepesedett álláspontját....
2017. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
84%
Ja és a legjobb az ítélkezés: "szar ember vagy blablabla....megölöd a gyereket, gyilkos vagy, blablabla......egész életedet tönkreteszi blablabla " komolyan, szerintem ti nem is vagytok normálisak :-DDDD olyan ez már, mint valami szekta.
2017. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
79%

állt előttem egyik nap egy nő a gyógyszertárban és sajnos a nlgyezres gyógyszert nem tudta kiváltani, mert drága neki. ti miből váltjátok ki? szülőkre meg ne számítastok örökre!

ők se lesznek fiatalabbak, lerobbanhatnak.

felelőtlenség szülni!

2017. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
15%

mondjuk engem érdekel milyen védekezés mellett jött össze?

kotonnál feltűnt volna hogy lyukas

bogyóra meg nem hiszem volt pénz

biztos: időben kiveszem volt a taktika, meg egy kis ima este

2017. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!