Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vettesuk el a babankat vagy ne?

Vettesuk el a babankat vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nay vonalakban elmondok mindent hogy tisztabban lassatok es hogy konnyebben tudjatok tanacsot adni. En 26 eves ferfi vagyok, a baratnomet 1eve ismerem o 18 eves es most 6 hetes terhes. Hideg zuhanykent ert a hir mindkettonket. Az anyagi hatterunk nem a legjobb havi 150-170 ezer. Es o meg fuatal is ezert az abortuszt fontolgatjuk nagyon. De annyi helyen olvastuk hogy a kapcsolatok tonkre mentek ez utan es banjak hogy megtettek. Egyszeruen tanacstalanok vagyunk es nem tudjuk mit tegyunk. Vegso elkeseredesben fordultam ehhez az opciohoz valaszokert. Remelem tudtok mondani olyat ami a helyes iranyba terel minket. Szerintetek tartsuk meg?

Elore is koszonom a valaszotokat. Kerem szepen a trollok kimeljenek.



2017. jan. 17. 19:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
85%
Meg lehet elni de hogy? Mi szeretunk utazni pl. Meg ha vmi elromlik a lakasban az se ket ft. Szoval en ennyire kutyat nm vallalnek
2017. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim ***** válasza:
10%
Kedves utolso, nagyon is szepen meg lehet elni, 58as vagyok, fentebb leirtam az en helyzetemet, es en ugy szamitom magam mint aki nagyon is klasszul el. Tok siman el tudunk utazgatni is, tenyleg nem ertelek titeket...
2017. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
92%
Sajat velemenyt irtam le. Nekunk most ajtokat ablakokat kell cserelni szaz nm2n, az nm lesz olcso. De tolem vallaljak aztan lehet sirni
2017. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
11%
Tartsátok meg a babát! :) A lehető legjobb dolog lesz az eletetekben a kezdeti nehézségek ellenére is! Az pedig nagyon jó, hogy támogatnak a szülők. Ha az anyagi dolgokat nézzük, valahogy mindig idealisabb lenne a több pénz, viszont a vilaghaboruk alatt is születtek gyerekek, amivel csak arra akarok kilyukadni, hogy szerintem egyáltalán nem fogjátok megbanni ha megtartjatok, mert meg fogjátok tudni oldani, segítségetek is van! :) csodálatos szülők lesztek!! ^^ A másik, hogy tényleg egy gyermeknek a lehető legfontosabb hogy szeressék a szülei, így ha pl kezdetben szukosen is de meglesztek, és a babát ez egyáltalán nem fogja zavarni, ti pedig nezhetitek amíg felno a belőletek lett kis Csoda! ^^ az abortuszt biztosan megbannatok, és ki tudja, hogy lesz-e még baba.. Ő egy ajándék, fogadjátok szeretettel! Hidd el hogy támogatást sok helyről fogtok kapni! És az, hogy önerőből még nem menne száz százalékosan minden, az nem jelenti azt hogy nem vagy példás férfi! Tartsátok meg! :) illetve a betegségeket amiket írtál, azokat sem tartom akadalynak, mert ha nagyon messze megyünk, végső soron senkire nem mondhatjuk hogy teljesen egészséges, viszont pl Nick Vujicic teljes életet él, szemben sok fizikailag jóval egeszebb emberrel.. :/ bármilyen betegsege is lesz a babának, ha egyáltalán lesz, ugyanolyan értékes és szerethető, bár gondolom ezt tudod :) úgyhogy szurkolok nektek, a babának, hogy legyetek bátrak és sok boldogságot kívánok nektek a picivel! ^^:))) ja és ismerek olyan lányt, aki 17 évesen szült, beteg lett a pici valószínűleg azért mert eltitkolta hogy ne kelljen elvetetnie, de hihetetlenül szereti és nagyon ért a babához. Nálatok mivel még támogatnak is a szülők, nem lesz ilyen titkolos stressz sem, úgyhogy ne féljetek, merjetek szeretni! :)))
2017. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
87%
Tamoagtjak a szulok es ha egyszer ugy dontenek h haz elas aztan mehetnek ahova akarnak??? Nme baj mert vh alatt is szultek... gratula
2017. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim ***** válasza:
16%
Ja és még annyi, hogy a kényelem /eletszinvonal nem lehet fontosabb, mint a saját gyermeketek. Az első mindig lehet jobb, és biztosan ügyesek is lesztek és menni fog, de egy abortuszt nem lehet jóvá tenni. Amúgy az én szüleim sem voltak gazdagok amikor megszulettunk, mamámnál laktunk, de azóta építettünk saját házat és tök jól megvagyunk. Hárman vagyunk tesók :)
2017. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
3%

Kedves előző :) arról van szó, hogy meg ajarja-e oldani valaki, vagy nem.

Mert ha igen, akkor akármilyen körülmények közt is meg lehet!

Ha nem, akkor meg nem is fogja..

2017. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
71%
"A lehető legjobb dolog lesz az eletetekben a kezdeti nehézségek ellenére is!...csodálatos szülők lesztek!!... az abortuszt biztosan megbannatok..." - na, még egy jövőbe látó jós... izé felelőtlen ígérgető.
2017. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim ***** válasza:
13%
Ja azert nm talal egy jobb melot ha ot nyelvet beszel. Eleg kamu
2017. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
52%

#69, nem az, itt a Kérdező másik kérdése:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!