Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vettesuk el a babankat vagy ne?

Vettesuk el a babankat vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nay vonalakban elmondok mindent hogy tisztabban lassatok es hogy konnyebben tudjatok tanacsot adni. En 26 eves ferfi vagyok, a baratnomet 1eve ismerem o 18 eves es most 6 hetes terhes. Hideg zuhanykent ert a hir mindkettonket. Az anyagi hatterunk nem a legjobb havi 150-170 ezer. Es o meg fuatal is ezert az abortuszt fontolgatjuk nagyon. De annyi helyen olvastuk hogy a kapcsolatok tonkre mentek ez utan es banjak hogy megtettek. Egyszeruen tanacstalanok vagyunk es nem tudjuk mit tegyunk. Vegso elkeseredesben fordultam ehhez az opciohoz valaszokert. Remelem tudtok mondani olyat ami a helyes iranyba terel minket. Szerintetek tartsuk meg?

Elore is koszonom a valaszotokat. Kerem szepen a trollok kimeljenek.



2017. jan. 17. 19:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
78%

"Az első töredékmasodperctől ember"... Ez aranyos, akkor ezen logikára alapozva a spermium is első másodperctől fogva egy kis emberke? Hisz ez az alapja a dolognak.

Szerinted ember és érez az elejétől fogva, szerintem meg ez koránt sem így van. De egyszerű, tessék csak megszülni a magzatot annyi hetesen, ahány hetesen végeznék az abortuszt. Kiváncsi vagyok meddig marad életben az a rendkívül fejletlen "emberke". Fel sem fogjak mi történik velük, nincs tudatjuk, néhányan még arra sem emlékeznek, hogy pár éves korukban mi történt veluk, a pár hónapos korszak meg teljesen kiesik, szerinted akkor egy nehány hetes sejtcsomócska mit fog fel az egészből...? Ugyan már, hagyjuk.

2017. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, hát sajnállak, amit itt pár "magzatvédő" előadott, hát az ember soványmalac-vágtában rohanna abortuszra...

A kérdésedre visszatérve meg abból, amit itt leírtál, számomra az következik, hogy mindkét féle döntés mellett van pro is meg kontra is, ha mindketten azt akarjátok, akkor vállaljátok, ha valamelyikőtök bizonytalan, akkor inkább ne.

Főleg azt kell meggondolni, hogy a párodnak vélhetőleg ez az első komoly kapcsolata, ebből még szinte törvényszerűen lesznek problémák, kérdés, hogy képesek lesztek-e ezt közösen kezelni... mert hát nem túl gyakori, hogy valaki az első komoly kapcsolatával marad évtizedekig, idővel törvényszerűen megjelenik mindenkiben a "vajon mit hagyott ki" ami egy korai gyerekvállalás csak még inkább erősít.

(azért nem is reménytelen, az én páromnak is első komoly kapcsolata a mienk, és együtt vagyunk 19 éve... de nálunk is előjött a probléma, és voltunk is külön pár hónapot 3 év után... és nálunk nem volt gyerek se.)

2017. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
80%
ja pénz nem kell a gyerekneveléshez...
2017. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
78%

Ha 5 nyelven beszélsz akkor kiegészíthetnéd a béred fordítással vagy tolmácsként vagy különórákat adhatnál.

Elég sok munkahelyen keresnek ilyen sok nyelven beszélő munkatársakat, ez nagy kincsnek számít manapság.

Én nem vállalnék beteg babát, de ettől még ti megpróbálhatjátok. Az hogy a nehézségek erősítik vagy gyengítik a kapcsolatot csak rajtatok áll.

2017. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképpen nem tartanám meg a helyetekben.
2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
82%
Én simán elvetetném, amíg még lehet....
2017. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
5%

Szia!

Felejtsétek el az abortuszt, Ti igazi jó szülők lesztek. Sőt már most is azok vagytok, a pici magzat szülei.

A havi pénzre, amit írsz, már lehet támaszkodni. És a szülőkre is. 18 évesen már nyugodtan lehet szülni, nem túl fiatal.

Nem kell megijedni az élettől.Érettségivel és több nyelv ismeretével vannak esélyeid ülő munkára. Napjában többször is át kell böngészni az álláshirdetéseket, mert folyamatosan jelennek meg újabbak, és megpályázni mindegyiket, ami kicsit is megfelel.És nem a betegséggel kell kezdeni a jelentkezést. Kevesen vannak, akik több nyelven is jól beszélnek.

Szerintem mindenképp tartsátok meg. Sok jót hozhat még az élet, tágulni fognak a lehetőségeitek.

Ezzel a babával együtt lesztek boldogok.

2017. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
85%

jaj ez a szülőkre támaszkodás, arra lehet számítani

ja odaszülni egy gyereket, aztán majd ők vigyáznak rá, meg adnak pénzt...szánalom

2017. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
82%
#37 Végtelenül okos, felelős dolog más kontójára vállalni gyereket, de akkor már ne álljanak meg 1-nél, legyen 3, arra már jól fizet a CSOK (vagyis lényegében mi...)
2017. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarjátok ti tiszta szívből ezt a gyereket, ha vadidegenekkel vitatod meg a kérdést a neten. Sajnálattal olvasom, hogy beteg vagy. :( Kérlek, ennek fényében dönts felelősen! Akarod a gyermekednek is azt a betegséget? Nyugodtan tudnál aludni, ha örökölné és meghalna a születése után? Vagy felnőne betegen és szenvedne? Tiszta lelkiismerettel belenéznél a szemébe és azt mondanád, hogy a SORS akarta így? Várjatok még. Fiatalok vagytok, ráértek. Beszélj az orvosokkal, hogy mekkora eséllyel örökíted tovább a betegségedet.Ezt a terhességet jobb lenne elvetetni. Azt írod a kapcsolatotok erős semmilyen negatív hatással nem lesz rá.
2017. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!