Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a helyzetben mit tehetnék?

Ebben a helyzetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kétségek között vagyok. 3-4 hetes terhes vagyok és most vagyok végzős középiskolás. Lenne még egy évem hogy elvégezzem a labortechnikusi szakmát utána pedig orvosira szeretnék menni. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Elvetessem vagy ne? Ő egy élet és hogy tehetnék orvosi esküt ha megölöm? Viszont ha megtartom akkor nem biztos hogy el tudom végezni az egyetemet, mondhatjuk úgy is hogy veszélybe kerül a jövőm. Az apa el akarja vetetni, a családi téren pedig anya támogat apa nem. Terhesen sajnos még a szakmát sem tudom lerakni mert a laborban sok káros anyag van az embrióra nézve. Most mit tehetnék? (tudom hogy az én hibám és felelőtlenségem volt az egész)

2017. máj. 23. 14:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek aki válaszolt. Most szégyellem bevallani de az ügyből terhességmegszakítás lett. Annyira összetörtem hogy nem engedtek ki a kórházból. Persze most biztos vannak olyanok akikben felmerül az a gondolat hogy úgy kell nekem minek csináltattam fel magam. Sajnos ezt a dolgot elfelejteni, vagy törölni már nem lehet. Anyukámnak lett munkahelye bár még nem főállású dolgozó de ez is több mint a semmi. Minden úgy fest hogy felvesznek az orvosira jövőre, idén pedig elvégzem a szakmám. Orvos leszek hogy életeket mentessek hogy segíthessek másokon. Viszont megígértem Picipöttynek (így neveztem el amikor megláttam az a képernyőn) mielőtt elkábultam hogy soha nem felejtem el és meg fogok róla emlékezni amikor született volna és amikor amikor a döntésem áldozata lett
2017. aug. 24. 03:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!