Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem lehetne ezt leállítani?...

Nem lehetne ezt leállítani? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm tagja egy facebookos életvédő csoportnak. Büszkén mesélte, hogy rövid idő alatt rengeteg babát mentettek. Én sem vagyok abortuszpárti, de vele nem értek egyet. Itt győzködik az összes kismamát aki nem akarja megtartani a babáját. Még azokat is, akik nem is bizonytalanok, már döntöttek az abortusz mellett. Vallásos érzelmileg zsarolós szövegekkel zaklatják őket. Állítólag valamelyiket már a Gyakori Kérdések is tiltotta zaklatás miatt. Benne van a szabályzatban, hogy a kérdésre kell válaszolni. És nem pedig mikor abortusz kategóriában kérdez valaki, szülésre biztatni.

Azon akadtam ki legjobban, hogy számolják a megmentett gyerekeket, és úgy örülnek, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Közben aki elgondolkodik rajta, hogy elveteti a babát, annak biztos nem a legjobbak a körülményei. Állítólag egy hajléktalan értelmi fogyatékos nőt is szülésre biztattak, akinek már 3 gyereke van mind más szülőnél.

Mióta az ismerősöm erről beszélt, direkt figyeltem a kategóriát, és sok abortuszos kérdésnél láttam az életvédőket. Mindig ugyanazt a sablonos dumát nyomják, hogy "biztos szép még a kisbabád, az anyukája orrát örökölte, te meg megölnéd." Valami ilyesmit olvastam nemrég. Az ismerősömnek hiába mondtam, hogy vadidegenek életébe beleszólni és megmondani mit tegyenek érzelmi zsarolósan nem szép dolog. De ő szinte missziónak tekinti ezt. Nem lehetne jobb belátásra terelni őket? Vagy ki kéne zárni őket a gyakoriból, hogy ne zaklassanak másokat. Mindenesetre azt itt leírom, hogy ha valaki bizonytalan, ne higgye el ezeknek a dumáját. Úgy írnak itt mintha velük is megtörtént volna, közben nem erről van szó, csak agyukra ment a vallás. És mindenkinek leírják ugyanazt, mintha megtapasztalták volna az abortusz utáni depressziót, közben életvédők. Azt, hogy életvédők, persze sosem írják oda. Így úgy tűnik mintha tapasztalatból beszélnének, nem a missziójukat akarnák teljesíteni.

Ti mit gondoltok róluk? Köszönöm előre is a válaszokat!



#abortusz #életvédők
2018. máj. 31. 18:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
62%
" Nem értem a problémádat, az a gond, hogy pár nő nem ment el abortuszra, mert valaki írt neki?" - tudod, az a baj, hogy a t. magzatvédők által keltett látszattal szemben minden ilyen dolognak vannak vesztesei is, nem csak nyertesei.
2018. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
82%

Talán mert mind olyanba dumál bele meg ítélkezik amihez semmi köze. Nekem is volt hozzájuk "szerencsém" ezen az oldalon, a harmincvalahány százalékoskához is, aki előszeretettel hazudja abortuszosnak magát, és mindig elpicsogja, mennyire megbánta a nem létező abortuszát, és a jóistenke biztosan haragszik rá érte hogy megölte a babuciját........... Undorító a bűntudatkeltés amivel megpróbálják érzelmileg kicsinálni ezeket a nőket.

Az a bajom az "életvédőkkel" hogy más sem csinálnak, csak más fa.szával verik a csalánt - de ha segíteni kéne valakinek, akkor húsz méter mélyen kussolnak. És nem, az hogy havonta egyszer adnak két konzervet, meg egy megunt ruhát egy segélyszerveteknek, az nem segítség. Ellenben a habzó pofájú gyilkosozás, meg hasonlóan bájos megnyilvánulásaik igenis zaklatásnak minősülnek. És higgyenek bármit is: attól hogy valakinek becsúszott egy gyerek, még mindig joga van döntenie a saját testéről, meg arról vállal -e minimum húsz évre kötelezettséget...

2018. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
66%

Tökéletesen igazad van, előző... és, hogy mi a bajom velük? Ez: [link]

Ott van kiszedve középre jó nagy idézetnek.

2018. jún. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 anonim ***** válasza:
86%
Jellemző az az idézet. Szerintük a terhes nők automatikusan rabszolga státuszba kerülnek - vagyis nem dönthetnek a saját testükről meg a saját életükről.
2018. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/135 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, nekem azok jutnak eszembe róluk, akik lelkesen és örömmel cipelték a tűzifát a Szent Inkvizíció máglyáihoz, azzal a biztos és megingathatatlan HITTEL, hogy éppen nagy jót cselekszenek a máglyára kötözöttel, hisz megmentik halhatatlan lelkét az örök kárhozattól...

Elég volt végighallgatni amit leműveltek a hasonló szellemiségűek, miután kiderült, hogy már az írek nagy többsége se kér belőlük...

2018. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem senki sem "abortusz párti", nem ajánlom senkinek az abortuszt, nem pártolom hogy jó dolog, DÖNTÉS párti vagyok és szerintem itt sokan mások.

Ha meg elkezdene egy ilyen győzködni megmondom, elé dugnék egy szerződést hogy ha annyira kell neki az a gyerek tessék, 18 éves koráig köteles minden gyerekhez kapcsolódó költséget állni, a terhesgondozással együtt hiszen neki kell, vagy csak addig mentik meg amíg nem nekik kell felelősséget vállalni? Megszülettetik az anyjával aztán köszi puszi jó szórakozást a nyomorban? Kíváncsi vagyok melyik nagyobb bűn, megölni egy embriót akinek öntudata sincs (igen igen fú néma sikoly.. a mimóza növény is reagál ha hozzáérsz akkor az is ember?) vagy nyomorba taszítani egy felnőtt nőt, néha pluszba egy férfit és egy teljes öntudattal rendelkező gyereket akiknek ezen a ponton az élet a nem éhenhalásról szól. De gondolom ez már teljesen oké, megszületett a gyerek, innentől nincsen semmi baj, ha meg éhenhal az egész család kit érdekel.

2018. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 anonim ***** válasza:
60%

"Szóval, ha halálod utánra érdemeket akarnál szerezni, akkor ne habozz, és jelentkezz az ...........@gmail.hu-n! "


Jól rémlik, hogy az iszlám terroristák is ezen célból masíroznak üdvözült arccal öngyilkos merényleni a mellénykéjükben?

2018. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
83%
BTW ha azért kényszerítünk terhességbe egy anyát hogy "megmentsünk" egy életet akkor ha én veseelégtelenséget kapok bárkinek kivághatom az egyik veséjét? Hiszen az életemről van szó. De mondok jobbat, akkor is megtarthatod az oszló hullád szerveit ha azok amúgy 5 életet is megmentenének transzplantációval a törvény mégis előbbre helyezi egy halott ember jogait akinek az égvilágon semmi szüksége az említett szervekre egy élő, felnőtt nő jogait ezek mégis csak úgy a szemétbe dobnák egy olyan életformáért aki ezen a ponton még bármikor spontán meghalhat. Gratulálok.
2018. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
32%

Én mindkét tábort elítélem: a habzó szájú magzatvédők akik gyilkosoznak meg bűntudat keltenek.

De pl az a hol 66%-os hol 63%-os FÉRFI kommentelő akinek a nagy "jószándéka" igazából abból fakad hogy anno elhagyta a saját gyerekeit. És itt pár nőt abra biztat A FÉRFI ÉRDEKÉBEN, más kategóriákban meg családellenes nőgyűlölő dumákat tol...na az pont olyan gusztustalan.

Szerintem aki ebben a témában aktív résztvevő MINDIG annál valami nem kóser: vagy elvakult magzatvédő, vagy ilyen 66%-os féle "gúnyosan babucikázós" a saját kölkét büszkén hátrahagyó lelkinyomorék. Mondjuk attól hogy 10 nő abra megy akiről tudsz a sajátot még él :) milyen kár, mi?

2018. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 anonim ***** válasza:
73%

#33 "Abortusztúlélő vagyok. Anyukámnak lett volna egy harmadik kisbabája, de elvetette. Ahogy az abortusz után nagyon gyakran lenni szokott, beleőrült, szétment a házassága, és élete végig gyógyszereket kell szednie az ebből fakadó lelki bajaira. A mai napig azt hajtogatja, hogy azért abortálta az ártatlan, pici baba kistestvéremet, hogy én és az öcsém Adidas-cipőben járhassunk... Ezt a gyászt testvérként sem lehet feldolgozni." "A szakirodalom szerint abortusztúlélőnek számít az, akiknek statisztikailag kevés esélye volt a terhesség túlélésére."

MMMMMMMMMMMMMMIVAN? Köszi a cikket, az agysejtjeim csoportos öngyilkosságot követtek el :D

De basszus ennek mi baja? Attól lesz valaki abortusztúlélő ha túléli hogy megpróbálják elvetetni, nem a testvérét és nem sikeresen.

Az hogy nincs sok esélye a magzatnak az max veszélyeztetett terhesség, a 33%-ba meg egy valag spontán vetélés is beletartozik.

Hol találsz te ilyenekt basszus, ezzel vallatni lehet :D

2018. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!