Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem lehetne ezt leállítani?...

Nem lehetne ezt leállítani? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm tagja egy facebookos életvédő csoportnak. Büszkén mesélte, hogy rövid idő alatt rengeteg babát mentettek. Én sem vagyok abortuszpárti, de vele nem értek egyet. Itt győzködik az összes kismamát aki nem akarja megtartani a babáját. Még azokat is, akik nem is bizonytalanok, már döntöttek az abortusz mellett. Vallásos érzelmileg zsarolós szövegekkel zaklatják őket. Állítólag valamelyiket már a Gyakori Kérdések is tiltotta zaklatás miatt. Benne van a szabályzatban, hogy a kérdésre kell válaszolni. És nem pedig mikor abortusz kategóriában kérdez valaki, szülésre biztatni.

Azon akadtam ki legjobban, hogy számolják a megmentett gyerekeket, és úgy örülnek, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Közben aki elgondolkodik rajta, hogy elveteti a babát, annak biztos nem a legjobbak a körülményei. Állítólag egy hajléktalan értelmi fogyatékos nőt is szülésre biztattak, akinek már 3 gyereke van mind más szülőnél.

Mióta az ismerősöm erről beszélt, direkt figyeltem a kategóriát, és sok abortuszos kérdésnél láttam az életvédőket. Mindig ugyanazt a sablonos dumát nyomják, hogy "biztos szép még a kisbabád, az anyukája orrát örökölte, te meg megölnéd." Valami ilyesmit olvastam nemrég. Az ismerősömnek hiába mondtam, hogy vadidegenek életébe beleszólni és megmondani mit tegyenek érzelmi zsarolósan nem szép dolog. De ő szinte missziónak tekinti ezt. Nem lehetne jobb belátásra terelni őket? Vagy ki kéne zárni őket a gyakoriból, hogy ne zaklassanak másokat. Mindenesetre azt itt leírom, hogy ha valaki bizonytalan, ne higgye el ezeknek a dumáját. Úgy írnak itt mintha velük is megtörtént volna, közben nem erről van szó, csak agyukra ment a vallás. És mindenkinek leírják ugyanazt, mintha megtapasztalták volna az abortusz utáni depressziót, közben életvédők. Azt, hogy életvédők, persze sosem írják oda. Így úgy tűnik mintha tapasztalatból beszélnének, nem a missziójukat akarnák teljesíteni.

Ti mit gondoltok róluk? Köszönöm előre is a válaszokat!



#abortusz #életvédők
2018. máj. 31. 18:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 anonim ***** válasza:
30%

Nah végszóra :)

Nem vagyok magzatvédő csak okádnom kell az álszent fajtádtól. Tedd a szívedre a kezed és úgy írd ha nem született volna meg az a gyerek akkor is az abortusz kategórában fröcsögnél felnőtt férfi létedre :D Nem persze hogy nem, csak feldolgozatlan ez neked és inkább ráakaszkodsz vadidegen szerencsétlen terhes nőkre ezt kompenzálandó...Pfejjj Csak tudnám ha ő abra megy attól neked hol jó?

Jajj igen már vártam hogy felhozod a csodás 20 éves kapcsikádat amibe tulképpen 0 meló volt mert se házasság se gyerek, a nődet az dugja aki akarja ;) Te írtad. Csak tudnám akkor ezen mit ájuljak el? Más 5 éves kapcsolatába több meló van mint a te 20 évedbe. Okoska.

"aszta, fúúú, ezt a szörnyű vádat - az 50% válások országában..."

Ennek semmi köze a váláshoz debilkém. Arról van szó, hogy attól hogy egy férfi elhagyja a nőjét a gyerekével még foglalkozik. De te már ezt is szépen megcáfoltad más kategórákban miszerint ha a nőt elhagyja a férfi igazából teljesen természetes hogy a gyerektől is elhidegül mert az érzései a gyerek iránt a nőéhez kapcsolódnak :D Vagy valami egyéb debilség. Tök nyolc le se szrtad a saját gyereked, válás ide vagy oda. Van aki válás után is apa marad de gondolom ez a debil értékrendedbe nem fér bele :)

Ebben a hszban is szééépen kibújt a szög a zsákból kis agresszorka. Egy nyomoronc kis családgyűlölő vagy.

És igen le akarlak járatni, közöd? :D

2018. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/135 anonim ***** válasza:
27%
Vad idegen férfiaknak meg mióta az érdekük hogy a gyerekük anyját abra küldöd?? Te itt minden nőnek ismered a párját? Kétlem...Attól hogy egy PÁR bizonytalan attól még akarhatják azt a gyereket, bőven elég ha ők ketten maguk között megbeszélik. Nem kell ide habzószájú magzatvédő SEM meg 30 éve bezizzent családellenes fószerek SEM.
2018. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
33%

"és inkább ráakaszkodsz vadidegen szerencsétlen terhes nőkre ezt kompenzálandó...Pfejjj Csak tudnám ha ő abra megy attól neked hol jó?" - goto #46.

"s igen le akarlak járatni, közöd? :D" - sok sikert hozzá:)))

2018. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
24%

" goto #46"


:D Te tényleg ilyen hülye vagy? Épp hogy én is a nőkért állok ki, meg férfiakért. Azért is vált ki bennem ellenérzést hogy egy saját gyereke megszületését elfogadni nem bíró, abfanocska ossza itt az észt napról napra.

Miért alkot véleményt bárki olyan témában amiben nem tud elfogulatlanul véleményt nyílvánítani????

Amíg itt csapkodod a billentyűzetet napról napra akkor is csak egy dolog lebeg a szemed előtt: hogy apa lettél úgy hogy nem akartál. Épp csak ehhez SEMMI KÖZE más nőknek meg férfiaknak, semmi jogod épp ezért vad idegen nők gyerekvállalásába beleugatni.

2018. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
43%
De azért tök jó hogy az előbb kvázi bavallottad hogy ráaklaszkodsz vad idegen nőkre mert ha abra megy azzal szerinted kiállsz az érdekébe :DDDD elmeorvos még soha nem látott? Baj.
2018. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
35%
Látom, jól elvagy magaddal:)
2018. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
28%
Kacc kacc kacc....azért folyton visszajársz ugatni szóval te is nem?
2018. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az "életvédelemnek" is megvan a helye, de nem úgy ahogy itt néhány kérdés alatt nyomatják.

Ha valaki nem tudja mit csináljon, vacilál, nem biztos abban hogy abortuszt akar ezért valaki szépen, normálisan elmondja neki hogy mik a lehetőségei, örökbeadás, anyaotthon, segélyszolgálatok és arra buzdítja hogyha az ANYA IS ÚGY ÉRZI, szülje meg és adja örökbe hogy egy másik család boldog legyen, az egy nagyon szép dolog.

Ellenben inkább azt látom hogy olyan nőknek nyomják a szöveget akik pontosan tudják hogy nem szeretnék megszülni és mivel ők ezt már eldöntötték, kihátrálni hogy "jó, a te életed, a te tested és ezt tiszteleben tartom" meg ciki inkább elkezdődik a gyiiiiiiilkooooooos fröcsögés mintha ez bárkit valaha is meggyőzött volna.

Az életvédő első fajtáját tisztelem és értékelem hogy értelmes keretek között próbálja támogatni és SEGÍTENI a határozatlan nőket, a másodikat meg addig verném egy infúziós álvánnyal amíg mozog. Sajnos utóbbiból több van.

2018. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
30%

Ha le akarod állítani az AB ellenes hozzászólásokat, akkor le kéne állítani az AB pártiakat is. Úgy lenne fer.

De szólásszabadság van, hadd írja hát meg mindenki, amit akar. Leállítani egyáltalán nem demokratikus.

2018. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom, nekem a buzgó "életvédőkről" nekem ez a minapi tragédia ugrik be:

"A lap szerint a 49 éves nő folyamatos harcban volt a gyámhivatallal. Az asszony maga is állami gondozottként nőtt fel, majd egyedül nevelte gyermekeit, rendkívüli szegénységben."

[link]

Így lehet konzerválni, és három generációra kiterjeszteni a nyomort és a szenvedést...

2018. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!