Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
Gratulalok mindkettotoknek!!! De irigyellek!! Orulok hogy babazgattok. En holnap toltom a 40 hetet most mintha szivarogna a magzatviz de ez meg nem biztos. Remelem en is babazhatok ezen a heten. Jo babazast!!
2011. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok. Na ugy nez ki a hidegfront kihozza a fiam, elment a magzatvizem es jonnek a fajasok!! Ugyhogy most lassan megyek a korhazba :-) Holnapra vagyok kiirva.
2011. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves Kérdező! Gratulálok a Kis Herceghez.:) Leljetek sok boldogságot Benne, és jó egészséget!

Aki írta,hogy megy a kórházba, Neki szorítok, bár mire elolvassa szerintem már ő is babázik. Írj majd le mindent!


G.

2011. jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:

A volt 41 hetes vagyok! :)

Az én babám is megszületett kedden, ma értünk haza. Keddi vizsgálaton 2 ujjnyi voltam, mentünk a vajúdóba, de 4 ujjnyi után azonnal vittek a műtőbe, mert a 4500 g-os, 53 cm-es leánykám nem tudta volna magát átpréselni a medencémen, és a hegem is nagyon erőlködött. Ezen kívül pluszban magzatvízbe kakilás is volt, meg arccal előre akart volna kibújni. Szóval volt minden..., végül császár megint.

2011. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek a babához! Remélem ti is olyan boldogok vagytok mint én. Ha van kedvetek, töltsetek fel képet a baburól. Én is fogok.
2011. jún. 12. 12:33
 96/104 anonim ***** válasza:
En vagyok aki a korhazba indult magzatviz elfolyasa miatt.. Reggelre megszuletett kerek 40 hetre, 3100g, 53cm-el fiam. Ha lessz idom toltok fel kepet. Jo babazast nektek is! Amugy itt a front annyira bejatszott hogy telthaz lett a korhazba.
2011. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:

Küldöm mindenkinek ezt a zenét:


http://www.youtube.com/watch?v=tGjAxmypt6Y


Már pocakos koromban is pityeregtem rajta, most meg főleg!

Gratulálok mindenkinek a Babácskákhoz. :)))


G.

2011. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:

A volt 41 hetes, császáros vagyok. Itt vannak az én drágáim. :) A 4,5 kg-os lánykám majdnem akkora, mint a 2,5 éves legénykém. :D


[link]

2011. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak. A zenét is köszönjük. :) Itt pedig az Én drága Márton fiam. :) [link]
2011. jún. 18. 14:33
 100/104 anonim ***** válasza:
Nagyon edesek mindegyikotoke!!:-) Itt az en Norbikam (es 2.5 eves novere) [link] [link]
2011. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!