Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:

A fiam 38. héten 3600 gramm volt, még ráhúzott 3 hetet és 800 grammot.

De szerintem jobb nekik bent, amíg lehet.

2011. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:

Szió!


Olvastam egyszer egy védőnőtől, hogy a frontok hatással lehetnek a terhességre, ill. szülésre. Anyukám is, mikor szült, ugyanezt mondta neki egy nővér barátnője!:) Hátha!!!:) Már Mi is várjuk a Kislányunkat, kíváncsi leszek, hogy a front hoz-e valami változást:) Múlthét szombaton szinte egész nap jóslóztam, már azt hittem megyünk szülni...de nem..:P Lehet, hogy majd most?:) Türelem és boldog babavárást:)

38+3 Hkm.

2011. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:

Tegnap 12:23-as vagyok, mi újság Lányok? Remélem, aki azt szerette volna, már Babázik :)! Mi még egyben vagyunk, bár ma reggel eléggé feszített, nyomott odalent a Baba. Lehet, hogy most helyezkedett be teljesen? Elvileg már 23 hét óta fejfekvéses. :) Kíváncsi vagyok, ki hogy van?

Kedves Utolsó! Napra pontosan egy idősek vagyunk ezek szerint. Nálunk is kislány lesz :D. Hol fogsz szülni? Hol szültél? Nem tudom melyik kérdés lesz aktuális, mire megnézed. :):)


38+4 hetes kismama

2011. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 A kérdező kommentje:
Mi még egybe vagyunk... Olyan jó lenne, ha már elindulna kifele. :) 39+2 Hetesek vagyunk.
2011. máj. 28. 11:34
 15/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok:)


Amint látjátok/olvassátok, itthon vagyunk és még mindig 2az1-ben:)

Annyi változást észleltem, hogy még aktívabb a Babóca, de eddig sem volt lusta:) A fejével bántott egy cseppet este, de nem úgy néz ki, hogy ma megyünk szülni:P

Hatvanban fogok egyébként szülni. :) És Ti?

Legyetek jók és kitartás:)

2011. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint mégsem volt elég erős ez a front. Kitartás szerdán jön még egy... Remélem az már a mi frontunk is lesz. :D Budapesten a Bajcsyban fogok szülni. :)


G. (38+4-es)

2011. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 A kérdező kommentje:
Hát akkor bízzunk a szerdai frontban, hátha... Én az Uzsokiban fogok szülni Budapesten. Nálam is elég aktív lett a baba a hidegfrontra, pedig amúgy már 1 hete be volt lassulva.
2011. máj. 28. 15:50
 18/104 anonim ***** válasza:

tegnap 12:05-ös vagyok. Mi is egyben és túl jól érezzük magunket. :) Itt sincs jele a szülésnek, bár ide még csak most ért a felhőzet. Debrecenben, a Klinikán fogok szülni.

39+5

2011. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 A kérdező kommentje:
Ha megindul valami, írjatok! Mi még mindig változatlanok vagyunk.
2011. máj. 29. 08:10
 20/104 anonim ***** válasza:

Mi még egyben, várjuk a szerdát... :)) Ma megint kicsit fájdogálósan indult a reggel, de aztán elmúlt. Lehet reggel fog kezdődni majd a komoly fájás is, vagy nincs ilyen összefüggés?


G.

2011. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!