Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van e összefüggés. Nekem nagyon nehezen megy az alvás, mert bárhogy is fekszek, mindig fáj a hasam. :S
2011. máj. 29. 10:43
 22/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnapi 16:17-es vagyok. Ma hajnalban már majdnem írtam nektek, hogy én indulok szülni. 10 percenként jöttek fájások. Arra keltem 5 óra után, hogy elég erős menzesz görcsöm van, majd betonkemény lett a hasam, és kisugárzott a derekamba is. Ez úgy másfél percig tartott. Ismétlődött 10 percenként 4x, de aztán elmúlt teljesen. :( Pedig már úgy szerettem volna menni. Aki ma reggel látott, mindenki megjegyezte, hogy bedagadt az orrom meg a szám. Hát nem tudom. Ez lenne életem legszebb bókja. :D

2011. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:

Akkor már tényleg csak egy-két nap... :) Fel a fejjel, nekem is folyton a számat meg az orromat nézik :D. De szerintem még nem dagadt be egyik sem... :)


Szorítok!

G.

2011. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 A kérdező kommentje:
Én hétfőn jártam így... jöttek a fájások hajnal 2-3 körül, aztán elaludtam. :) Sajnos csak jósló volt.
2011. máj. 29. 11:50
 25/104 anonim ***** válasza:

Néha akkorákat nyílal a jobb combomba belülre, hogy összerándul a lábam... kb egy órája megint szinte egyfolytában mocorog a Baba, minden mozgásnál úgy érzem szét szakadok odalent, keményedek is rendesen. Viszont semmiféle rendszer nincs az egészben, úgyhogy szerintem csak készülődünk egyenlőre mindketten.


G.

2011. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
(38+2 hkm) Nekem par napja jon a fajdalom, derekam es hasam, eros mensis gorcs viszont egy nap csak egyszer jelentkezik. Itt meg nincs hidegfront (erdely). Tobb mint egy hete meleg van. Almatlansagban szenvedek de nagyon.
2011. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 A kérdező kommentje:
Hát mi lefoglaljuk magunkat, amíg nem jön a kis lurkó. :) Vettünk halakat, csináltunk akváriumot. Kb 1 órára el is terelte a figyelmemet a dolog... :) Nekem is nagyon aktívoskodik most, bár délelőtt eléggé be volt lassulva.
2011. máj. 29. 17:15
 28/104 A kérdező kommentje:
Mára kiírt kismami! Mi újság veletek? Van már valami jel? Dokihoz mész ma?
2011. máj. 30. 10:29
 29/104 anonim ***** válasza:

Halihó! Most jöttem a dokitól. A babuci nagyon lelassult, kicsit meg is ijesztett, és mindössze 130-as alapfrekvenciája volt az nst-n. A szülésznőnek rázogatni kellett a pocakom, hogy felébredjen, de vissza is aludt mindig. :( A dokim azt mondta, hogy, holnap csinál flowmetriát is és, ha az rossz lesz, akkor visz a műtőbe. Hát már azt sem bánnám. (már volt egy császárom) Megvolt az első magzatvíz-tisztaság vizsgálat is (amnioszkópia) szerencsére nem fájt, és a víz is tiszta. Majd holnap, ha nem írok, az azt jelenti, hogy megcsászároztak. Ha hazajövök, akkor jelentkezem. :)

40+0 kismami :)

2011. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 A kérdező kommentje:
Okok. Akkor drukkolok, hátha holnap. :) Vagy inkább induljon meg még ma. Sok sikert! Írj majd.
2011. máj. 30. 10:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!