Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 A kérdező kommentje:
Annyira unatkozok. Ti mivel ütitek el az időt? Unok már itthon lenni is, de sajna menni nem nagyon tudok már sehova.
2011. máj. 30. 11:51
 32/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én az előbb megpróbáltam pihenni egyet, de végül nem lett belőle semmi. Kicsit rendet rakok itthon, elmosogatok, sorozatokat nézek, általában ilyesmivel ütöm el a felesleges időt. Nekem Apa hiányzik nagyon. Ti hogy vagytok ezzel? Mielőtt pocakos lettem is imádtam, de mostanában, kb félidőtől, elképesztő ragaszkodás alakult ki. Még azt a 8 órát is alig bírom, amíg dolgozik. Amióta itthon vagyok, ez még rosszabb... amíg dolgoztam legalább az elterelte a figyelmem.


G.

2011. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 A kérdező kommentje:

Apa nekem is nagyon szokott hiányozni. Én is sok sorozatot nézek, de már nem nagyon kötnek le. Itthon is minden nap elvégzem a teendőimet, de már azt is unom, meg ugye nem kell minden nap pl: főznöm. Megőrít, hogy "be vagyok zárva", meg hát ugye a várakozás is.



40+1-es kismami! Hazaengedtek, vagy babázol vajon?

2011. máj. 31. 09:31
 34/104 anonim ***** válasza:

Na, épp most érkeztem meg. Tökéletes a flowmetria, úgyhogy nem császároznak. Csak már jobb lett volna túl lenni rajta, mert már másodjára mentem úgy a kórházba, hogy lehet, műtenek.

Éjjel az izgalomtól nem tudok aludni, nem ehetek, nem ihatok, 6-kor kelek. Még szerencse, hogy már ilyenkor itthon vagyok. :)

2011. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 A kérdező kommentje:
Hát akkor még picit várni kell. :) Neked az előző szülésedet indították, vagy megindult végül spontán? Ha indították, akkor leírnád, hogy mi történt?
2011. máj. 31. 09:55
 36/104 A kérdező kommentje:
Holnap megint jön egy hideg front. Ebbe most már tényleg reménykedek...
2011. máj. 31. 09:56
 37/104 anonim ***** válasza:
Megindult spontán 40+3 hetesen, de a babám szívfrekvenciája vajúdás alatt állandósult 180-200 között (nyugalmi állapotban is), ezért magzati tachycardia miatt megcsászároztak.
2011. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 A kérdező kommentje:
De nem lett baja a babának, ugye?
2011. máj. 31. 13:35
 39/104 anonim ***** válasza:
Nem szerencsére, csak rástresszelt a szülésre szegénykém. Ahogy kivették, egyből helyrejött. :) Nagyon megviselheti a babákat a szülés-születés.
2011. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:

Na hogy vagytok? Én ma voltam vizsgálaton és ctg-n. 3140 gramm a becsült súlya, köldökzsinór áramlás rendben, úgy néz ki nagyon el van odabent... Pedig elvileg már csak egy hét van a 40+0-ig. Pénteken kell mennem legközelebb, úgy érzem esélyes, hogy akkor bent is fognak. Ki tudja... Remélem a héten történik valami.


G.

2011. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!