Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
 61/104 anonim ***** válasza:

Na sziasztok! Mi is megjöttünk nst-ről, 1000-es méhszájjal. A doki szerint, a hétvégén ebből nem nagyon lesz semmi. Persze, benne van, hogy egy nagyobb vihar is beindíthatja esetleg. Legközelebb kedden kell menni, pont aznap töltöm be a 40 hetet. Babuka egyenlőre tökéletesen el van odabent. Úgyhogy marad a türelem és kitartás!


G. (39+3)

2011. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:

Kedves 40+4! Lehet a kedd lesz végül a mi napunk... :)))


G

2011. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! :)
2011. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én most értem haza a kórházból. Ha nem indul el magától kifele a lurkó, akkor hétfőn kell befeküdni, és lehet h még aznap, de lehet h kedden ( :) ) indítanak. Én még teljesen zárt vagyok. A magzatvizem viszont már kevés. NST-n minden rendben, apró, rendszertelen fájásokat mutat. Hát végül lehet, hogy tényleg kedd lesz a mi napunk. :)
2011. jún. 3. 12:58
 65/104 anonim ***** válasza:
Na akkor kivanom mindegyikunknek a keddi napon legyen meg az egeszseges csemetenk. (39hkm.)
2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:

Halihó! Hogy vagytok? Én épp most fejeztem be a főzést, megy a mosógép stb... Babuci egyenlőre még mindig elégedetten lubickol odabent.

Szeretnék tanácsot kérni... Egy hete kérdezgetik már, hogy mi van?? Lassan kezd az agyamra menni az egész. Nagyon nyűgös vagyok már ettől :(. Nem elég, hogy forróság van, aludni már nem nagyon tudunk, erre még úton út félen jósolgatnak, kérdezgetnek is. Ti hogy kezelitek? Én vagyok már túl nyűgös?


G.

2011. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:

Ráadásul olyan stílusban kérdezik, mintha én tehetnék arról, hogy a Babuci lehet pontos lesz... Egyáltalán miért baj, ha pontos? A lányoknak előbb KELL jönni, szerintük. Meg mi az hogy még egyben? Néha csak pislogok... Bocsi a panaszkodásért, csak kiváncsi vagyok, Ti mennyire tudjátok ezt jól kezelni, el kéne néhány tanács.


köszi: G.

2011. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gondom nincs mivel inkabb racsodalkoznak hogy mar szulnom kell? Eleg kicsi a hasam. Tegnap estetol ejfel utanig fajasaim voltak, vegen mar 15 percenkent es mire megorvendtem volna hogy ebbol lessz valami elmult :-( Takaritgatok es beleulok egy jo meleg kadba.. hatha kibujna mar a fiu.. En is eleg ideges lettem az utobbi idoben, minden zavar, olyan hisztis lettem. 39+1hkm.
2011. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:

Irigyellek kicsit :) és szurkolok is persze. Nekem még tulajdonképpen hosszabb jóslóm sem volt. Csak néha néha fáj egy picit, aztán elmúlik. Akkor lehetséges, hogy én is csak a hiszti miatt fújom fel ennyire ezt a kérdést. :S


G

2011. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 A kérdező kommentje:
Engem is mindenki kérdezget, hogy mi van már... Elég nagy a hasam is, meg már nem nagyon bírom, főleg, hogy ilyen melegbe naponta 2 órát kell utaznom vizsgálatra. Az orvossal is ki van a t ököm.. Tegnap azt mondta, hogy ha nem indul meg a szülés, akkor hétfőn befekszek, aznap vagy másnap indítja. Erre most kitalálta, hogy még nem indítja meg.. Úgy érzem, hogy már soha nem fogok megszülni. :( Aludni sem tudok már, nyűgös vagyok én is, meg hisztis is. Már túl lennék a szülésen is.
2011. jún. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!