Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 A kérdező kommentje:
Én csütörtökön megyek majd CTG-re, akkor töltjük a 40. hetet. Meg akarom mondani a dokinak, ha addig nem jön kii a baba, akkor jövő hét szerdáig indítsa meg. 30. hét óta 3-as a lepényem, nem akarom, hogy valami baj legyen. Meg azért nekem megerőltető lenne minden nap CTG-re menni, mert 1 órát kell utaznom :S Hát majd meglátjuk, hogy mi lesz.
2011. máj. 31. 17:39
 42/104 anonim ***** válasza:

Hátha a holnap meghozza a szerencsénket. :) Elhiszem, hogy nem lenne túl jó naponta egy órát utazni. ŐŐ egyet nem értek... Ha most csütörtökön töltitek a 40 hetet, akkor miért várjon jövő hét szerdáig? :S Bocsánat... de ezt tényleg nem értem.. lehet már fáradt vagyok. :D


G.

2011. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 A kérdező kommentje:
Hát igaziból azt szeretném, ha hétfőn indítaná, de nem tudom, hogy 40+4 hetesen megindítaná-e. Jó lenne, ha még a héten magától elindulna kifele. Bizakodok én is a holnapban.
2011. máj. 31. 20:14
 44/104 A kérdező kommentje:
Valakinél valami? Én eléggé jóslóztam az éjjel, de sajnos csak arra volt elég, hogy nem tudtam tőle aludni.
2011. jún. 1. 09:19
 45/104 anonim ***** válasza:
En csak a jovohet pentekre kiirt kismama vagyok (erdely), ma ejjel csak 3 orat sikerult aludnom ugyhogy eleg nyugos vagyok. Nekem is vannak meg mindig josloim de egy nap csak egyszer ketszer. Gondolom itt mindneki megszul s csak utana en..
2011. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok!



Az a kismami vagyok, aki Hatvanba szül majd.

Nálunk sincs emmi jele, hogy a Kislányunk kiakarna jönni...:(

Este voltak már erőteljesebb összehúzódások, de elmúltak. Pedig lefekvés előtt még hasmenésszerűség is rajtam volt, utána ezek az összehúzódások, már nagyon-nagyon reménykedtem, de belealudtam. Jól aludtam, csak wc-re kellett többször felkelnem:( Ma reggel mensi szerű fájdalmakat véltem felfedezni, a gyerkőc folyamatosan mozgott ennek ellenére, de ahogy elértem a bolthoz, az is elmúlt....Tegnap az Nst-n csak annyi volt megállíptható, hogy nagyon jól érzi magát. Az 38. heti Uh-on pedig még 2-es fokban érett a lepény... Ha szombatig nem születik meg, akkor aznap reggel be kell mennem Nst-re, utána megnézik a méhszájat és jöhet az ominózus magzatvíz vizsgálat, amitől jobban félek, mint bármi mástól:(

De még nincs vége a napnak és hátha ma már babázunk mindannyian:):):)

2011. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 A kérdező kommentje:
Hát én elég furcsán vagyok. Nem tudom, hogy kezdődik-e valami, de jó lenne. Egész nap olyan a hasam, mint egy kő, a hasmenés rajtam is rajtam van, alighogy eszek valamit, majdnem jön is kifele, és most még a hasam is fáj. Hát jó lenne, ha ebből baba lenne, de nem élem bele magamat, lehet hogy csak a front miatt van.
2011. jún. 1. 15:00
 48/104 anonim ***** válasza:
Na csak lessz ebbol valami, ha igy erzed magad. Frontok miatt sok baba kibujik. Itt erdelyben meg mindig hetagra sut a nap..jojjon mar eso!!
2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok a kérdezőnek!! :) Na és persze mindenki másnak is... Nálunk még nyoma sincs a Kisasszonynak, azt mondta tegnap a doki, hogy jól el van odabent. Ma meg semmi, még csak apró jele sem volt, hogy készülne valami. :( Na de hátha!


G.

2011. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 A kérdező kommentje:
Hát a hasfájás az enyhül. A keményedés maradt, de arra nem tudok alapozni, mert a 37. héttől nagyon sokat keményedek. Én is drukkolok nektek.
2011. jún. 1. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!