Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
 51/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kedves Kérdező, remélem ma már nem olvasod el a kérdést, mert az azt jelentené, történt valami biztató az nst-n, illetve egyébként. :) Ha mégis elolvasod, kiengednek, légyszíves írd majd meg mit mondtak!

Nálunk sehol semmi... :( igaz még csak 39+2 vagyok, de már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy túlhordás lesz... :S annyira nincs semmi jel. Holnap megyek nst-re, majd meglátjuk.


G.

2011. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:

Irjanak a többiek is! Hogy vagytok? :) Van olyan, aki esetleg Babázik már? :)


G.

2011. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 A kérdező kommentje:
Szia! Majd csak délután megyünk NST-re, de megírom, hogy mit mondtak, nagyon izgulok már. Ma mintha nem nagyon akarna mocorogni a kis drágám. :S Lassan felpiszkálom, nem tetszik ez nekem. Szerintem van már aki babázik, méghozzá a császáros kismama, mert ő már tegnap óta nem írt.
2011. jún. 2. 11:16
 54/104 anonim ***** válasza:

Remélem csak pár nap múlva fogsz legközelebb írni... :) már Babával! :D


G.

2011. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 A kérdező kommentje:
Én is :) De azért drukkolok neked is, mert Ti is bármikor mehettek. :)
2011. jún. 2. 11:25
 56/104 anonim ***** válasza:
Sziasztok én a legelső voltam, mi sem babázunk még, bár már egyre erősebbek a jóslók és a keményedések, úgyhogy remélem lassan előbújik a picuri :)
2011. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Még csak a nagyobbal babázok. A 40+3 hetes vagyok, csak eddig nem jutottam géphez. Én már nagyon kivagyok. Ez a minden reggeli vizsgálódás. Nem is tudom. Volt már egy császárom, akkor ezt vajon meddig hagyják túlhordani? A hegemet nem is nézik, bár az igaz, hogy nem is fáj.
2011. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:

Van egy olyan erzesem utolso hogy max holnap megszuletik a babad!

Nekem az elobb lett valami rozsaszin folyasom, jo sok a tisztasagi betetemen de valahogy en is felek hogy megis csak tulhordom. Elsot is tulhordtam. Holnap toltom 39 hetet.(erdely)

2011. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na mi is hazaértünk. Minden rendben a baba talán túl jól is érzi magát odabent. Most már nekem is naponta kell mennem NST-re. A doki azt mondta, hogy ha nem indul meg a dolog, akkor 1 hét múlva befektet, hát jó lenne ha addig magától kijönne...
2011. jún. 2. 19:07
 60/104 anonim ***** válasza:

Halihó! A 40+4 hetes vagyok :)

Megint hazajöhettem. Már elkezdtem nyílni. A magzatvíz kristálytiszta.

Azt legalább már tudom, hogy legkésőbb kedden megindítják a szülést délelőtt. Akkor estére, már remélem babázok. :)

2011. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!