Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik! Jön...

Utolsó hetes kismamik! Jön délután a hideg front. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Én úgy örülnék, ha a hidegfront meghozná a babánkat, mert már nagyon várjuk! Egész terhességem alatt nem szerette ha hideg front jött, előre meg tudtam mondani a mozgásából, hogy mikor fog esni a hó. Kihozhatja a front?
2011. máj. 27. 11:46
 71/104 anonim ***** válasza:

40+6-os vagyok. :D Már leírni is sok. Most jöttem nst-ről. Semmi változás. :( Holnap reggel megint amnio. Aztán talán kedden...

Ma a szülőszoba előtt kellett várnom a dokimra, és épp vizsgáltak egy kismamát, mert elfolyt a magzatvize. Az apukával beszélgettem, apás szülésük lesz, illetve, gondolom már zajlik. Olyan aranyos volt, nagyon izgult. Mondtam, hogy nagyon irigylem őket. :)

2011. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Na most már én sem panaszkodhatok, hogy nem voltak hosszabb jóslóim. Tegnap este 7től olyan fél10-ig volt egy "kellemes" időszakunk Babócával. Ma egy körül elmentünk a tescoba, ahogy beléptünk a bejáraton, olyanokat nyilalt belém, meg olyan keményedések jöttek, hogy csuda. Na mondom szép lesz, ha itt kezdek el a tesco közepén brékelni, még a végén a mentőt is rám hívják. Azóta csak a derékfájás maradt, meg elől olyan mintha le akarna szakadni a méhem és az egész alsó berendezés. Még várok, hogy mi lesz, mert még közel sem rendszeres. De talán már csak egy-két nap... ki tudja. :)


G.

2011. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is túl vagyok a mai NST-n. Jóslókat már mutat a gép rendesen, azt mondták, ebből még bármi lehet. Hát jó lenne ha kijönne már a babukám. A pocakom még le se szált, de még is olyan érzésem van, mintha nyomná a lábamat. :S A gyomorom sokat fáj, meg keményedésem is van bőven.
2011. jún. 5. 15:27
 74/104 anonim ***** válasza:
Holnap Norbert nevnap lessz igy remenykedem hogy arra kikivankozik a fiam mivel Norbertnek fogjak hivni:-) erdekes lenne ha nevnapjan szuletne.. pentek ota miota fajasaim voltak nem nagyon akar mozogni pedig azelott eleg aktiv volt. Mostmar csak kibujnak nektek is a babaitok a het elejen, ha nem ma:-)
2011. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚ! Az nem jó ám...Én a névnapomon születtem. Ne tudd meg egész életemben már eddig is mennyi lesajnálást kaptam. Mi a legjobban arra figyeltünk a névválasztásnál, hogy véletlen se legyen a szülinap közelébe a névnap. Saját tapasztalat :)


G.

2011. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
Arra nem is gondoltam hogy rossz lessz neki. Mivel pentekre vagyok kiirva lehet akkor kesobb jon. vagy adok mas nevet:-))
2011. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem bántásból írtam... Gyakran, mikor szóba kerül, mikor születtem, kapom a megjegyzéseket, hogy: de humoros szüleid lehetnek...vagy hogy szegéééényke, akkor egyszerre letudnak egy ajándékkal. Az elején még mondtam, hogy nem, és elkezdtem magyarázkodni, de mára már csak egyik fülemen be, másikon ki... :)
2011. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 A kérdező kommentje:
Nálunk júniusi lesz a baba, és novemberi a névnap.
2011. jún. 5. 18:13
 79/104 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A 41 hetes vagyok! :) Felpuhult a méhszáj, lerövidült, és elkezdtem tágulni, azt mondta a dokim. Hajnalban elment a nyákdugóm, nagyon gusztustalan volt. Holnap indítanak, ha addig nem szülök meg. Most is épp fájok. :D
2011. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok, csak megindul magától már a dolog. Te is drukkolj nekünk. Sok sikert. Írj majd, ha megvan a baba!
2011. jún. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!