Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik? Ha van...

17 hetes kismamik? Ha van kedvetek írjatok, és osszuk meg egymással, hogy mi is történik velünk hétről-hétre!

Figyelt kérdés
Szeretnék találni pár sorstársat, akivel tudnánk tapasztalatokat cserélni. Én most vagy 17 hetes. Nagyjábol velem egykorú kismamik írjatok. :)
2011. szept. 14. 17:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok neked is a pöttönhöz. :) Nagyon édes. Még ennyi hajat... A mi hajunk most elhullott.. :):) Legalábbis felűl, olyan mint egy kis öregember... :) Mi tegnap méreckedtünk, és 6440 grammok vagytunk. :):) És kb 67 centisek, mi nagyon hosszúak vagyunk. Teszek fel képet, mostanit. :)
2012. máj. 12. 18:36
 92/96 A kérdező kommentje:
2012. máj. 12. 18:39
 93/96 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok kinél miújság? Hogy vagytok? Pöttömök??


A mi kicsi fiunk 7 hónapot betöltötte, kuszik, és 2 foga kint van. 73 cm, és 8300 gramm. :) Ülni nem akar, inkább állni. Most kezdi még csak végig aludni az éjszakát, bár még cumit keres 2-3 szor, de már enni nem eszik. 6 hónapig csak cicizett, aztán beteg lett, és azóta nem kell neki. Most napi 4szer eszünk. Reggel tejpép, délba főtt kaja, délután gyümölcs, este tápszer. Ti hogy álltok??

2012. szept. 20. 11:28
 94/96 anonim ***** válasza:

Hello, Évi vagyok!


Jó régi kérdés, de jó, hogy jelentkeztél!!

Ügyes a fiad, gratulálok hozzá!

ÉN kicsikém is elmult 7hónapos, ő 7,5kg- kb, és 71cm

Leállt nagyon a hízással, bár sosem volt túl husi bébi. :))

Ő is csak 4x evett, de mivel annyira megállt 5hós kora óta a mérleg, hogy a doki utasítására már naponta 5x tömöm őt. Ettől persze totál megborult a napunk, de azért már elég jól kialakult újra.

Ő reggel 8ig alszik, ma is negyed 9kor keltettem. :) akkor 150-170ml tápit kap, 10körül 180-200gr gyümis kaja, 1körül 180-200gr főzelékfélék-husival legtöbbször, 5-6között még egy 150-180gr gyümölcsös kaja, vagy tejpép, és este kb 8körül még 170ml tápi. Szóval eszik mostmár elég rendesen, de iszonyú sokat kakál is. Napont 5-6x, mióta így tömöm- szóval doki szerint is lehet ez túl sok neki.... de most meg már nem akarom őt visszaszenvedni megint a csak 4x eszek -hez. :)))

MOzgásban nincs túl előrehaladva, lényegében hátról hasra és vissza fordul, meg hason jól eljátszik, úgy már a forog, mint az iránytű, és lényegében, ahova akar, elér. Nem kúszik, és mászás-ülés-állás is messze van még asszem- de én nem bánom :))

Foga nincs még.

Nagyon aranyos csendes kisbébi még mindig- jól eszik, könnyű etetni, és nagyon jó alvókája van már születésétől. :)

Hajszíne még mindig tejfelfehér, már 2x volt vágva neki, de megint tökhosszú. :)))


Ádi baba hogy van? Képeket is küldjetek!!

pusza

Évi

2012. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:

hello Mira vagyok!!


Ádi babám 22én lesz 7hónapos!

nagyon édes jókedvű kis bébi:) bááár a kicsi nem biztos h jó szó rá:)) legutobb(3hete)69cm volt azóta már nőtt sztem, és már 9kg. szépen csücsül egyedül,mászni nem mászik de szuperül kúszik,forog.állni még nem probált.

most vagyunk túl egy jó kis náthán+láz-hasmenéses virus követte, az éjszakák zűrösek voltak ezért remélem visszaáll a rend. elötte 1x kelt enni még olyan 3kor. fél9felé teszem le, de 6kor már kelünk,7 a max-sajna:)a napokban persze sokat éjszakáztunk s sokszor mellre tettem.

nálunk ugy van éjjel-reggel anyatej,9felé gyümi,délben főzi(na ezeketm ég nem szereti, kivéve a sütőtököt:D)uzsira kap tejpépet+gyümit,ált. már este is kap kis főzit de ez van h elmarad és szopival alszik el. ja s persze napközben is igény szerint szopizik.:)

fogacska még nincsen.

Barni nagytesó egyre inkább kezdi elfogadni-megszeretni, nem indult teljesen zökkenőmentesen a kapcsolat:)dem ár minden rendben.

azt hiszem egyszer ennyi:)!sziasztok

képet teszek ha tudok

2012. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!