Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik? Ha van...

17 hetes kismamik? Ha van kedvetek írjatok, és osszuk meg egymással, hogy mi is történik velünk hétről-hétre!

Figyelt kérdés
Szeretnék találni pár sorstársat, akivel tudnánk tapasztalatokat cserélni. Én most vagy 17 hetes. Nagyjábol velem egykorú kismamik írjatok. :)
2011. szept. 14. 17:12
 81/96 A kérdező kommentje:
2012. márc. 15. 16:01
 82/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Évi vagyok,

Milán baba nagyon cuki!! Gratulálok hozzá mégegyszer, igazi kispasi!! Nagyon szép!

Én kisfiam kis szőkeség! :) 3kg-mal született, egy hónaposan 3.8kg volt, és 53cm. Még jók rá az 50-56-os ruhák. :) Annyira aranyos és jó kisbaba ő is, hogy csuda. Eszik-alszik baba, nagyon nyugodt, semmi hasfájás. És az éjszakákat is kb egy hete átalussza. :) Este 8-tól reggel 6-ig. :) Tegnap volt 5hetes! :) [link]


Mira beszámolóját várjuk továbbra is!!

üdv nektek!!

É

2012. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 A kérdező kommentje:

Hello Csajok.


Kinél miújság??

Mi elértük a 6 kilót, 11 hetesen, és 64 cm-esek vagyunk. :)


Ti???


Mira megvagy már??? :)

2012. ápr. 29. 09:51
 84/96 anonim ***** válasza:

hello, Évi vagyok,

mi is jól vagyunk, nálunk pénteken volt a kisfiunk 11hetes, ő 5.3kg volt akkor, és a 3hete a tanácsadáson mérték őt 57cm-nek. Szóval most mondjuk olyan 59-60cm lehet.

Nagyon aranyos és nyugodt kisbaba- már régóta átalussza az éjszakát. mostanában sokat mosolyog is!!Imádjuk nagyon!!

Mirára is kiváncsiak lennénk mi is!!

mindenkinek jó babázást!!

2012. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:

halihó, itt Mira és Ádi:)

ne haragudjatok h igy eltüntünk, csak nem is nagyon néztem az oldalt, meg volt minden! dióhéjban:

- 2012.02.22én 23.55kor megszületett Ádám 3600g-al és 50cm-rel,és hatalmas hosszú-dús hajjal:) császármetszéssel született meg végül a kicsi,12h vajudás után(nst gép mutatta h fájásokkor leesett a szívhangja, ugyanaz mint anno a tesójánál,burkot repesztettek s már be is volt kakilva ugyh irány a műtő)megmondom őszintén már nem bántam h vittek:)))

-Ádi már 10hetes lesz holnap, egy kis dunda-bébi,már 6kg, csak anyatejes.

-sajnos március31én korházba kerültünk, mert vesemedencegyulladása volt...a háziorvosunknak köszönhetően (aki nem vette komolyan h lázas a gyerekem hiába vittem s hivtam)majdnem nagy baj lett...váltottam is orvost. 5napig voltunk bent, még majd 2hétig reggel-este mentünk szurira a kis kezében benne volt a kanül addig. s még ma is kap antibiotikumot, már több mint egy hónapja...jövő7ig mindenképp kell, mert akkor lesz 2 vizsgálat, egy hólyagfeltöltéses meg egy izotópos ahol megnézik h nincs e vmi rendellenesség...remélem h nem lesz semmi s akkor végre lezárhatjuk ezt a dolgot...

-ezt leszámitva egy csoda jópofa életvidám mosolygós jó baba, éjjel is eszik-alszik szoval nincs okom panaszra, tesóva is jól kijönnek már(pontosabban Barni már elfogadta nagyjából, bár néha még van kis nyafi főleg éjjel ha nem tudok 2é szakadni mert pont egyszerre keltek)

nagyon szépek a babáitok:) mindenkinek szívből gratula, én is igyekszem feltölteni képeket mindjárt:)

2012. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
2012. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
ja Mira voltam és a képek Ádiról:)
2012. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:

ja és Ádikám még nagyon nem alussza át az éjszakát..:(

de ez legyen a legnagyobb bajunk:) első körben alszik 5órát, utána általában 3oránként ébred. majd lassan csak-csak.

2012. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:

[link]


Ádám és a nagytesó, Barni

2012. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:

Szia Mira!!

Gratulálok Ádihoz, és a két fiuhoz!! Nagyon tüneményesek!!

Micsoda hajasbaba az Ádi!! :))

gratulálok mégegyszer!! :)

Évi

2012. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!