Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik? Ha van...

17 hetes kismamik? Ha van kedvetek írjatok, és osszuk meg egymással, hogy mi is történik velünk hétről-hétre!

Figyelt kérdés
Szeretnék találni pár sorstársat, akivel tudnánk tapasztalatokat cserélni. Én most vagy 17 hetes. Nagyjábol velem egykorú kismamik írjatok. :)
2011. szept. 14. 17:12
 61/96 A kérdező kommentje:

Na mi megjártuk a dokit, minden rendben. 702 grammok vagyunk. És nagyon aktívak. :)

Bár ma újra hívtam a dokit, mert képzeljétek a BPD-re csak 46 mm-t írt, és 3 hete meg 52 mm-t. Mondom neki, most összement a gyerek feje??? :)

Erre elkezdett nevetni...

Aztán mondta, hogy valószínű elírta a számokat, és az 64 mm akart lenni. És a gép amugy is kijelezné, ha gond lenne a mért értékekkel.

Remélem, hogy így van... Bár egy cseppet megijedtem...

2011. nov. 8. 18:29
 62/96 anonim ***** válasza:

ugy látom ez az beszélgetés már kissé feledésbe merült..

de én azért megirom még, hogy szombatom kiderült h ujra fiunk születik majd:) nagyon örülünk természetesen, de bevallom egy picit biztam benne h Barni mellé összejön egy hugica, de igy is tökéletes:) Mira

2011. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:

Kedves Mira!!

Nekünk a harmadik baba is fiu lett- de én is úgy érzem így tökéletes- egy percig sem bántam. :) Bármilyen közhelyes- azért igaz, csak egészséges legyen, az a fontos!! :)

A 17hétből egyébként meg nagyjából átléptünk a 27hétbe!! :)

szalad az idő!

Mekkorákra saccolják a babáitokat? Súly, vagy egyéb adat van? MI a 3.babával betöltött 26hetesen voltunk UH-n, 900grammra saccolták. Ezenkívül bpd 68, és fl 47mm. Úgy néztem abszolút nagykönyv szerinti adatai vannak. :)

Nálatok mi a helyzet?

Évi

2011. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt néztem, hogy lassan 10 hete, hogy kiírtam a kérdést... És hogy elszaladt az idő.. Még 10 hét.. És lehet valaki már babázni fog közülünk. :) Én múlthéten voltam dokinál, akkor voltunk 25+4 napos, és 702 grammra saccoltak minket, majd most vasárnap megyünk Pestre a babamama expora, és ott csináltatok 4D ultrahangot. :) Majd megírom ott mi volt..:)
2011. nov. 16. 15:28
 65/96 A kérdező kommentje:
vagyis 24+5 napos voltam a múlthéten amikor saccolta a doki a 702 grammot.
2011. nov. 16. 15:30
 66/96 anonim ***** válasza:

igen repül az idő, de néha nagyon lassunka tűnik...változó:)

én már alig várom a február végét! nem mintha bármi nyüg lenne vagy ilyesmi, de már nagyon kiváncsi vagyok a kicsire és arra is h Barni h fogja fogadni!mi nem tervezünk több babát, de soha ne mondjuk h soha...ki tudja lehet h lesz egy 3ik fiam nekem is valamikor:))) mivel 27vagyok még akár 8év mulva is ráérek szülni ha nyerek a lotton:)

mi kereken 25hetesen voltunk az uh-on, 800-850g közé saccolta a doki a babát.(a papir nincs nálam egyéb adatokkal) nagyobb mint Barni volt ilyenkor, bár ő viszonylag kisebb sullyal született.meglátjuk:)

M.

2011. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 A kérdező kommentje:

Hello lányok... Kinél mi újság van??


Mi tegnap töltöttük a 30 hetet. És voltunk nagy UH-on. Kukisunk már 1503 gramm. Eddig 9 kilót híztam.. De hálistennek nem látszik rajtam, csak a pocak nőtt. :)

A bőrőm nem repedt meg, kenem állandóan, remélem nem is fog. Nagyon várjuk már a babaát. Február 22-re vagyok kiírva, de szerintem február elején meglesz már, van egy olyan érzésem.

Írjatok Ti is, kivel miújság... :)

2011. dec. 16. 19:18
 68/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Évi vagyok.

Mi mult héten voltunk 30hetesen UH-n, és 1600ra tippelték a kiskukist.

Majd csak január elején megyek legközelebb dokihoz. :)

Iszonyat sokat mozog a baba, sokszor alig birok mozogni tőle. Múlt héten harántba feküdt, de volt már fej-és farvégű is- remélem hamarosan befordul már.

Én is úgy érzem, hogy február elején meglesz a fiatalúr, hamaarabb nem szeretném.:) én 15-re várnám papíron egyébként.

Én kb 5kg hízásnál tartok, nem tudom, hogy nem hízok, mindent eszek, semmi extrára nem figyelek oda. :)

Mindenkinek kellemes ünnepeket, boldog babavárást!!

2011. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:

Kivel mi újság?

É

2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:

halihó!

nos, már tényleg majdnem a finishben vagyunk lányok:)

én 33+2vagyok ma. 29hetesen voltam utoljára uh-on, akkor 1600g volt a becsült súly. a héten megyek legközelebb a dokimhoz, utána már a 36hetes uh és nst kör jön csak már.

minden okés, teljesen jól vagyok és fitt, bár Barnim mellett nem is hagyhatom el magam. eddig 5kg-ot hiztam kereken a ma reggeli mérlegelés alapján. viszont a hasam hatalmas...nagyobb már mint mikor először szülni mentem...s mi lesz még...:) nekem is az a megérzés h 1-2héttel elöbb jön az öcsi, de aztán ki tudja, Barnit is túlhordtam:) meglátjuk!

mindenkinek a legjobbakat,már nem kell sokat kibirni s babázhatunk(ujra):)

2012. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!