Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik? Ha van...

17 hetes kismamik? Ha van kedvetek írjatok, és osszuk meg egymással, hogy mi is történik velünk hétről-hétre!

Figyelt kérdés
Szeretnék találni pár sorstársat, akivel tudnánk tapasztalatokat cserélni. Én most vagy 17 hetes. Nagyjábol velem egykorú kismamik írjatok. :)
2011. szept. 14. 17:12
 21/96 anonim ***** válasza:

na mi volt az uh-on????


jajj csajok, én ugy el vagyok kettyenve...ma kaptam meg az afp eredményt s elég alacsony lett...0,56. kedden megyek ugye a 18hetes uh-ra utána meg mehetek a genetikai tanácsadóba. nem tudom mire számitsak...kicsit be vagyok tojva...annak ellenére h tudom h elavult vizsgálatnak mondják ezt az afp-t...na mindegy...valahogy eltelik ez a 4 nap amig mondanak valamit..addig is jó h itt a nagyfiam, neki mindig mosolygós-bohockodós anyukára van szüksége, igy nem hagyja h agyaljak-szomorkodjak...

na nem panaszkodom tovább!:)


tényleg ird meg az uh-on mi volt, kiváncsi vagyok:)

S.M

2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 A kérdező kommentje:

Szia. Nekem is mennem kell genetikai tanácsadásra, bár az AFP-m jó lett: 1,29.

De azt mondta a dokinő, hogy menjek, mert lát 1 mm meszesedést, a bal szívbillentyűzeten, de ne ijedjek meg, mert ez csak akkor lenne baj, ha a 13 hetes uh-on nem lenne jó, vagy az AFP-m nem lenne jó. Valószínű, hogy ez eltűnik már a következő uh-on nem is fog látszódni. De a biztonság kedvéért inkább menjek...

Amugy rendben van minden, szépen növekszünk, aktíval vagyunk, és az eg

ész 4 D ultrahangot végig vigyorogta. Jahh, és kukisok vagyunk.. :D Azt előbb megmutatta, mint a kis pofiját, alig akart megfordúlni, hogy láthassuk... :)

2011. szept. 22. 20:02
 23/96 anonim ***** válasza:

óó gratulálok a kisfiatokhoz:) nem lesz semmi baj se nálatok, se nálunk...nem lehet:)

nevetek van már? S.M

2011. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:

Lányok! Ne izguljatok nem lesz semmi gond!!!!

Az Afp-t tényleg elavultnak mondják, és ha pár nappal esetleg fiatalabb a terhességed, mint gondolják, akkor már más eredményt adhat. Kombinált tesztet nem csináltattatok?


Kedves kérdező!

Te se idegeskedj, igaza van az ultrahangosnak, el fog tűnni!

Gratulálok a fiúhoz! :) Nektek első baba, így gondolom a neme mindegy volt. :)

Kinek van már neve?

Mi jövő hét szerdán megyünk ultrahangra, 20 hetesen, mert nekem a doki ezt mondta, nem a 18-at, pedig már nagyon kíváncsiak vagyunk. Nekünk már van egy 2 és fél éves fiunk, így nagyon szeretnénk, ha a pocaklakó kislány lenne. Ha lány lesz, akkor Borbálának, ha fiú Boldozsárnak fogják hívni.


Mit szólnátok, ha keresztnevet írnánk, mert magamból kiindulva könnyebben megjegyzem, mint a monogramokat?

Én M.B. vagyok, Bogi

2011. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 A kérdező kommentje:

Ok, remeék ötlet. Én Anett vagyok, bár engem mindenki megjegyez, mert én vagyok a kérdező.. :D

Nekem a genetikai uh-ra 19+1 naposan (jövőhét pénteken) kell mennem. Előtte még elkell mennem erre a tanácsadásra, bár ezt nem értem minek, mert állítólag ott csak átnézik mégegyszer az eredményeimet. Ami ugye eddig mind jó lett. Én nem izgulok, tudom, hogy nem lehet semmi baj. :) Nevünk még nincs 100%-ban, lány lett volna akkor Luca, de kisfiú névben még nem állapodtunk meg, talán Roland, talán Benett. Csak attól félek a Benettet Beniznék... És az nem tetszik.

2011. szept. 23. 08:03
 26/96 anonim ***** válasza:

köszi a biztatást Bogi, nagyon bizom benne h igaza lesz:)

a 18hetes uh-on ha minen ok akkor talán megnyugodhatok, csak lenne már kedd...

nekem is van egy nagyfiam, ő Barnabás.nála nagyon a kislányért drukkoltunk, de mivel már tudom mennyire jó is egy fiucska, őszintén nem bánnám ha a teso is kukacos lenne:)persze egy lányzónak is nagyon örülnénk.

névbe még nem vagyunk 100%ig biztosak egyik nemnél sem, de per pill ugy fest, hogy az Ádám vagy a Kamilla lesz a befutó.(Levente és Aliz szorosan a második helyeken:D)

akartam irni már én is a nevem ki...szerintem is jobb lenne ugy. S.M-Mira

2011. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 A kérdező kommentje:

Mi újság Mira? Mi volt ultrahangon???

Én holnap megyek a tanácsadásra, pénteken az ultrahangra.. :S

2011. szept. 27. 11:10
 28/96 anonim ***** válasza:

halihó!


no tul vagyok rajta, és hála Istennek minden okés.

a genetikai anácsadóban a doki megkérdezte h én mégis mit keresek itt, ki mondta h jöjjek. a védőnőm mondtam. erre : nem is kellett volna eljönnöm, mert a kombinált szürésem jó lett s ezt a védőnőnek is tudni kellett volna...hát, én meg frászban voltam majd egy hétig...de inkább ez a verzió,mint h nem küldenek el valahová.szóval megnyugodtam...viszont a baba neme nem derült ki sajnos...:( majd a 4d-sen ha megyünk. Barnival 26hetesen voltam,de az olyan messze van még(8hét)hogy annyit tuti nem tudok várni most:)) lehet h 23hét felé elmegyünk...meglátjuk:)

holnap megyek az orvosomhoz is. aztán a következő kör ha jol emlékszem a cukorterhelés lesz. addig megint várakozás:) puszi mindenkinek Mira

2011. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 18. hetet töltöm a héten, a múlt hét csütörtökén vették le az afp-t, úgyhogy én számítok a rosszabb eredményre, de azért nem élem bele magam nagyon. Én ma reggel fogmosás után hánytam, egyszerűen nem bírom pedig korábban nem volt vele gondom. Amúgy a hasam szinte napról napra nő és veszem észre a nacikon, hogy ami a múlt héten tök jó volt, az most tök szorít... De nem bánom. Ma akkorát rúgott a picurom, hogy szó szerint meghökkentemben ugrottam egyet. Szuper érzés volt (még). Korábban is éreztem olyasmit, mintha kinyomta volna a hasfalam valamelyik testrészével, de ezt a rúgást ma konkrétan éreztem, nagyon boldog voltam. Amúgy szépen beállították a magas vérnyomásom (2 gyógyszerrel - Dopegyt és Cardilopin), nem megy 125/70 felé, a korábbi 1 keresztes vizeletem pedig szerencsére negatív. Mégiscsak szép az élet :)

Amúgy pocsékul érzem magam, nyom a hasam és leszakad a derekam, délután pedig miután 8 órás ülő!! munkából hazaérek, mintha a maratont futottam volna le, használhatatlan vagyok, ja és a libidóm egyenlő a semmivel.

Ettől eltekintve alig várom a jövő heti gen. uh-t és nagyon reménykedem, hogy megláthatom a fiam nemének ékes bizonyítékát (az elejétől fogva fiút érzek és kisfiúval is álmodtam). Egyébként tökmindegy.

K.A.

2011. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:

Ja és én a Mátyás nevet szeretném a fiamnak.

K.A

2011. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!