Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik? Ha van...

17 hetes kismamik? Ha van kedvetek írjatok, és osszuk meg egymással, hogy mi is történik velünk hétről-hétre!

Figyelt kérdés
Szeretnék találni pár sorstársat, akivel tudnánk tapasztalatokat cserélni. Én most vagy 17 hetes. Nagyjábol velem egykorú kismamik írjatok. :)
2011. szept. 14. 17:12
 71/96 A kérdező kommentje:

Én ma vagyok 33+4 napos.. +10 kilónál járok, a bőröm még mindig nem reped, hálistennek... Kukacosunk nagyon aktív... Jövőhéten megyek első nst-re.. ULtrahangra, csak a 38. hétre kaptam időpontot,de a doki az előbb mondta telefonba, hogy majd közelebb hozzuk, mert több a magzatvizem az átlagosnál, így lehet hogy a baba is előbb jön. :)

Összeraktuk a kiságyat, olyan széééép... :):) Ti hogy álltok ezzel??

2012. jan. 9. 13:26
 72/96 A kérdező kommentje:

Mizu lányok??? Nagyon elvagytok tünve... Sehol senki??

Valakinek baba van már??

Én a 37. hétben járok, jó kis jóslóim vannak, de a méhszájam még zárt.

Írjatok már ti is, hogy kivel miújság van.

2012. jan. 28. 11:22
 73/96 anonim ***** válasza:

hello, Évi vagyok,

én is már a 38.hetet taposom.

Babát 2napja 2.8kg-ra saccolták, jól vagyunk, méhszáj már nyitott egy ujjnyira. Már minden órásnak számítok, mivel harmadik baba- de még nem érzem úgy, hogy itt az idő.

Szóval jól vagyunk, minden oké!! Bár a hét eleji frontok igen meggyötörtek, de már elmult szerencsére.

Nálatok mekkorák a babák a pocakban, mindenki jól van?

2012. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 A kérdező kommentje:

Nekem nem becsülték most a babát, korházi nagy uh-om, majd csak 9.-én lesz, ha addig kihuzzuk.

Frontok... Hát nekem migrénem volt, rettenetes, de Hálistennek már tegnapra elmúlt. Én sem érzem, hogy jönni akarna már, de én nem bánnám, ha picit hamarabb jönne, mondjuk 38 hét után...

2012. jan. 28. 22:05
 75/96 anonim ***** válasza:

Évi vagyok, 10-én megszületett a kisfiam!!! :)

Nektek??

2012. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:

sziasztok!!!

ma vagyok 38+2, s már nagyon vágom a centit! mennék már ma ha rajtam mulik, bár nem ugy fest, mintha bármi készülőben lenne, persze mint tudjuk ez egyik percről a másikra változhat. utoljára 36hetesen volt uh, akkor becsülték 2745g-ra Ádámot, s méhszáj még teljesen zárt volt. mához egy hétre lesz még egy uh+vizsgálat, kiváncsi leszek...:)

csak attol félek h fogom birni Barnim nélkül 3-4napig..:S

szertnék már ott tartani, h itthon vagyunk 4en..hamarosan, már nagyon a végén vagyunk...Évi gratulálok a kisfiadhoz:)!!

Mira

2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:

Évi vagyok,

Köszi Mira!

Drukkolok érted is, hogy könnyen gyorsan sikerüljön a szülés.

Nekem fiam 3000gramm és 51cm lett! :) A szülés pedig összesen 2óra volt, és nagyon könnyű és gyors. Szerencsés vagyok ilyen szempontból. :)

Kérdezőcske: te hogy vagy, megszültél már?

2012. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 A kérdező kommentje:

Sziasztok..

Hétfőn hajnalban mi is megszülettünk. Milán baba 53 centi, és 3200 gramm. :)

Elöző este bementünk mert elfolyt a magzatvizem, egyik percről a másikra, semmi előjele nem volt.

Beértünk, és teljesen zárt volt a méhszájam, fájások sehol... :)

De hajnlban minden megindúlt, és 2 óra alatt megszűltem. :) Tegnap jöttünk haza. Nem bítok betelni vele.

Amugy én 38+4 voltam pontosan.

2012. febr. 17. 11:37
 79/96 anonim ***** válasza:

Szia, Évi vagyok,

Gratulálok!!! Sok boldogságot kivánok,

és jó egészséget nektek!!

Én is mindenestül 2óra alatt szültem meg a fiam! :)

Én 39+2-re szültem!

Nagyon ügyesek voltatok Ti is!!

Jó babázást!!

Mira, te hogy állsz? Jelentkezz ám,

ha megvan a baba!!

Évi

2012. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 A kérdező kommentje:

Mira!! Mizu veletek??? Nem írtál semmit.. Várjuk a beszámolót.


Évi, Ti, hogy vagytok??


Mi nagyon szerencsések vagyunk, a világ legjobb babája az enyém. Sír ha éhes, vagy ha tele a pelus. Amugy alszik, és nézelődik. Nagyon sokat változtunk a 4 hét alatt.

Már ma a 62-es ruhát adtam rá, és teljesen jó.. :) És elértük a 4,5 kilót. :) Mondjuk örülök, hogy inkább hosszú, mint, hogy pufi lenne. :):):) Tehetnétek fel képet is a bébikről, kiváncsi vagyok.. :) Teszek én is...

2012. márc. 15. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!