Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik? Ha van...

17 hetes kismamik? Ha van kedvetek írjatok, és osszuk meg egymással, hogy mi is történik velünk hétről-hétre!

Figyelt kérdés
Szeretnék találni pár sorstársat, akivel tudnánk tapasztalatokat cserélni. Én most vagy 17 hetes. Nagyjábol velem egykorú kismamik írjatok. :)
2011. szept. 14. 17:12
 31/96 anonim ***** válasza:

Apa meg az Oszkárra szavazott, de én szülöm és tőlem kérdezik :)

K.A (Bocsi a sok elaprózásért)

2011. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 A kérdező kommentje:
Remélem nekem sem lesz gond, én ugye holnap megyek a tanácsadásra, és sikerűlt áttennem a az ultrahangot is holnapra, így nem kell kétszer mennem. És legalább megtudom az eredményt, egy nap. Mondjuk nekem is csináltak kombinált tesztet (vagy azt mindenkinek csinálnak alapból?? ) és az is tökéletes lett, ugyhogy remélem minden ok lesz. A nemét tudjuk, hogy fiú, de a nevét még nem. :):) Lány nevünk volt, fiút meg még kitaláljuk... De várom a javaslatokat. :)
2011. szept. 27. 15:00
 33/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mira!

Nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak. Amúgy ezt úgy "bírom", hogy Mindenki mindig mást mond! Jó, hogy í védőnő így ért a dolgához! De abban igazad van, hogy inkább küldjenek 100-szor feleslegesen, mint egyszer véletlenül ne.

Mondtak paramétereket? Mekkora most a babád?


Mi holnap megyünk ultrahangra, már én is tűkön ülök! Nagyon remélem, hogy nem lesz szégyenlős a pocaklakó!

Ma töltöttük a 20. hetet. :) Nekem semmi változás a tüneteket illetően. Néha feszül a hasam alul, de ennyi. Ha kicsit lepihenek, akkor elmúlik, bár ez pl. a nagy után rohanva a játszótéren nem mindig kivitelezhető, de azért nem olyan vészes.


Írjatok majd, én is jelentkezem holnap, hogy mi volt.

Bogi

2011. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:

Anett!

Akkor Te is írj holnap, hogy mi volt, de ne izgulj, minden rendben lesz, főleg ha a kombinált teszted jó lett.

Nekünk az csak fizetősen csinálták meg, úgyhogy nem tudom min múlik, hogy megcsinálják-e vagy sem.

Bogi

2011. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:

K.A-nekem is az a megérzésem h újra fiam lesz s én is álmodtam vele(azt h uh-on néztük és mondták h kisfiú):)

hát majd meglátjuk igazunk lesz e, hamarosan kiderül neked remélhetőleg:)drukkolok!

köszi Bogi, végre megnyugodhattam:) persze irtak mindenféle adatokat az uh-eredményre. én 18+3naposan voltam s a következők lettek:BPD-4,35cm HC-15,85cm AC-13,98cm FL-2,69cm hátsófali lepény és a magzat becsült sulya 259g :) ezek az adatok vannak.

remélem neked is kiderül h milyen nemü a baba!!!ird majd meg a vizsgálat után!

tényleg azt megkérdezhetem h ki hány éves,ill a párja mennyi és mivel foglalkoztok(már amikor nem vártatok babát) én 27 leszek novemberben, a fiam 25évesen szültem. a párom 33éves.nem vagyunk házasok de 9éve vagyunk együtt. dietetikus diplomám van, de egy cégnél dolgoztam ügyintézőként mielött a fiammal elmentem anno szülési szabira. no rolam ennyit:D Mira

2011. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok, még az elején írtam ide, 17hetesen- nekem van már két kisfiam. Én holnap leszek 20hetes. Tegnap voltam a genetikai UH-n, bébi rendben és ismét kisfiut várunk, azt is megtudtuk. Nagyon örülünk neki. :)

Üdv mindenkinek!

Évi

2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
huhúúú Évi! tiszta ffi uralom lesz:) agyon leszel kényeztetve!!!:)gratulálok!
2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:

hát igen, nálunk - férfi uralom lesz, az biztos! :) Most kért a nagyobb gyerek egy macskát, már régóta szeretne, mondtam is, hogy oké, de csak lány cica jöhet!!!

:)

Boldog babavárást mindenkinek!

Évi

2011. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:

Én 30 éves vagyok, a párom 34 éves. Első baba, mi 7. éve vagyunk együtt és mi sem vagyunk összeházasodva. Én éppen a jogot végzem - ezt az évet passziváltattam a babára való koncentrálás miatt és amiatt, mert délutánra nem élek munka mellett -, amúgy közszolga vagyok, a párom kétkezi munkás érettségivel és szakképzettséggel, egyébként elektronika-szerelmes :)

Van egy francia bulldogunk, aki tünemény és semmi pénzért nem mondanánk le róla.

Amúgy békében eléldegélünk és várjuk (én jobban) a picurit. K.A - Zora

2011. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 A kérdező kommentje:

Halihó. Megjártam a genetika uh-ot, minden ok, 25 deká k vagyunk :D ! Aztán átmentem a genetikai tanácsadóba, bár nem értem, hogy minek. Max arra volt jó, hogy jól felhuzzanak, és kiosszam őket..

9re voltam beírva uh-ra, behívtak 8:30kor.

10re tanácsadása. 8:40-kor beűltem a váróba, mire közölték, h 10kor kezdik a rendelést. 10re tele a rendelő, mozdúlni nem lehetett.

10:30-ra megérkezett a doki, aki elkezdte behivni az embereket. Olyan dél körűl eldurrant az agyam, és bevágtattam a beszólitptt hölgyemény elé, és megkérdeztem, hogy ha péntek óta van időpontom 10 órára, és 3 órája elsőként ülök kint étlen-szomjam, mégis mire számítság, naplemente előtt behívnak még...

Na a következő én voltam (amugy még lehet most is ott ülnék)

JAHH... És az egész koplalásom eredménye: Üdvözlöm hölgyem, ezek a leletek? Aham... Genetikai betegség a családban?? Nincs? Nagyszerű. Akkor 3 hét múlva jöjjön vissza ultrahangra... Viszlát.

Szóval ezért a 40 mp-ért vártam 3 órát, és rágtam le a körmöm.


Amúgy 25 éves vagyok, és fodrász, de már nem dolgozom annyit. Párom 29 és banknál melózik.

2011. szept. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!