Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell nyílvános helyen...

Miért kell nyílvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés

Én is anyuka vagyok és szoptatok, de ma a bevásárlóközpont központi helyén a padoknál,egy anyuka szoptatott. Le sem volt takarva, semmi,

Kimondottan visszataszítónak találom... Nem a szoptatást..de miért kell ezt csinálni, ott ahol van kijelölt hely erre a célra???


2013. dec. 1. 16:49
 31/92 anonim ***** válasza:
54%

Legközelebb ha látsz ilyet menj oda és annak az illetőnek mond el ugyanezeket.

Garantálom hogy nem hagy szó nélkül.Egy biztos ha egy magadfajta ki ha én nem szuperanya azzal jönne hozzám oda hogy ez gusztustalan akkor szépen elküldeném a jó b..dös alsó világba

Ne itt pocskondiázt azt az illetőt akit láttál mert nem tudhatod hogy miért ott kellett szoptatnia.Pl nincs baba-mama szoba,eldugott sarok..vagy bármi lehet

De ha nincs is,csak épp ott lett éhes a pici...mi jogod van neked ahhoz hogy leminősíts más szoptató anyákat ?

Tömd csak a gyereked tápszerrel ha mentek valahova..de ha olyan helyzetbe kerülsz amire te sem számoltál ..jusson eszedbe hogy te is lenézted a nyilvánosan szoptató anyukát...miközben most neked is muszály

Epekedve várjuk következő hozzászólásod,gondod,gyötrelmed,undorod kifejezését :-)

2013. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
46%

20 hetes "verem magam" hozzászóló vagyok...:)

attól mert még 2 hónap alatt nem kellett nyilvánosan szoptatni a gyerekedet, bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe ami váratlanul ér. pl. bebakál a kicsi, akkor micsinálsz? nem teszed tisztába csak otthon? És ha addigra kicsípi a fenekét? vagy ha elkezd fájni a hasa és üvölt szegény? akkor mit teszel?

Egyébként meg rengeteg anyuka inkább szoptatna bárhol bármikor, csak hogy legyen teje mert tudod van aki még csak nem is tud szoptatni nemhogy még azon aggódjon hogy hol jön rá a gyerekre az evés ingere..

2013. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Te az a tipikus "első babám van, és mindent tökéletesen fogok csinálni" típus vagy. Nem fogsz! Nagyon el van b.. szva valami a világgal, ha egy anya, ha nem tudja eltakarni magát, akkor meg se etesse a gyerekét... Próbálná meg a feleségem a 6 hónapos fiamat eltakarni szoptatás közben...kb 3 másodpercig hagyná a gyerek. Ha olyan tökéletes vagy, nem kell mást osztani, pacsizz magaddal egyet, és kész.
2013. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 A kérdező kommentje:

Undorító...látom kisebbségiekkel van tele az oldal..na ná szoptasd meg a teletömött 7-es buszon is....


Nagyon tehetséges vagy, hogy látatlanba te mehmondod milyen típus vagyok...l

Csak számomra ez értetlen...NYÍLVÁN nem ez a normális, ha nem sok anyukát látni az utcán bevásárlóközpontokban nyilvánosan szoptatni!!!

Nem gondolkodtatok el ezen????


Ha életem folyamán ez volt a 3. alkalom, hogy ilyet látok, ez normális mi???

Szerintem ti sem láttok ilyet minden nap..... Veletek van súlyos probléma. Befejeztem.


Csak kicsit gondolkdjatok már!

2013. dec. 2. 16:41
 35/92 anonim ***** válasza:
63%
Biztos ennyien tévedünk, és neked van igazad! :)Kisebbségi... nevetséges vagy. Ha valaki megmondja a véleményét, az már kisebbségi, de te lehetsz olyan nagykislány, hogy másokat visszataszítónak találj? Hogy is van ez?! Ha meg 3 ilyen esettel találkoztál, akkor miért nem tudod feldolgozni? Szoptass, ahol akarsz, és hagyd másnak is ugyanezt..nem vagy semmivel különb másoknál..
2013. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
70%

Köszönöm a kedves privát üzenetet a kérdezőtől,melyben "nagyon sötétnek" és "sügérnek" nevezve kifejezte további aggodalmát a nyilvánosan szoptató anyukák iránt.

Valamint engem is "kicsapom a mellem tipusnak " tituált !!!

Igazán köszönöm,de sajna e leveled hatására sem változtatok korábbi álláspontomon

2013. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
58%

Jah.előző vagyok

Korábbi kommentjeim : 20-27-31-es

Minden jót :-)

2013. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz vele...kérdez, de a válaszokat meg nem viseli el. Nagyképű, beképzelt, felsőbbrendűségi komplexusos okostojás.
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg látszik, h kisebbségiekkel van tele az oldal... vagy 2 éve nem voltam itt fent, de nem változott semmi :) lógassátok a melleteket továbbra is mindenki előtt, de aztán ne csodálkozzatok, h elvesztitek a nőiességeteket.
2013. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
75%
Mi van kérdező beléptél másik email címmel? Elárult a stílusod amivel itt te vagy kisebbségben :-) Csak itt mersz rasszista lenni az ztcán nem , ugye?
2013. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!