Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell nyílvános helyen...

Miért kell nyílvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés

Én is anyuka vagyok és szoptatok, de ma a bevásárlóközpont központi helyén a padoknál,egy anyuka szoptatott. Le sem volt takarva, semmi,

Kimondottan visszataszítónak találom... Nem a szoptatást..de miért kell ezt csinálni, ott ahol van kijelölt hely erre a célra???


2013. dec. 1. 16:49
 61/92 piroska és a farkas ***** válasza:
43%
Hagyd, Kérdező, mert szerintem nem is szeretnék érteni, amit próbálunk elmondani, és ha még egy kommentet írsz, ismeretlenül is összefognak és megszerveznek egy nyilvános demonstrációt a témában :) Én is őszintén hittem, hogy a legutolsó hozzászólásom mindkét " tábor" számára elfogadható, mégis folyamatosan " esik az indexem..." :)
2013. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 A kérdező kommentje:
Ez van!:-) nem fogják megérteni, hogy nem a szoptatás ellen vagyunk, csak a körülmények azok, amikkel nem értünk egyet. No mindegy,okosabb ezzel nem lettem. Pedig valóban érdekelt volna, mi jár annak az eszében, ki a legforgalmasabb helyen előkapja és etet. Holott lenne pici ideje, hogy kicsit elvonuljon. Felesleges eszmefuttatás...
2013. dec. 5. 18:44
 63/92 A kérdező kommentje:
🎄🎅
2013. dec. 6. 13:40
 64/92 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem szóltál hozzá az imént egy kérdéshez, ami arról szól hogy az illető félidős és vizesedik? :) csak ezekből a hangulatjelekből kérdezem?
2013. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 A kérdező kommentje:
De:-)!
2013. dec. 6. 21:06
 66/92 anonim ***** válasza:

Hm...erre most mi írjak?! Gondoltad volna hogy a kérdést az tette fel aki ehhez a Te kérdésedhez is erősen reagált?

azaz én...Amúgy látom, a más kérdésénél elég kötekedős típus vagy!

2013. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
De durva!
2013. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 A kérdező kommentje:
Látod ! A sors is így akarja, hogy beszélgessünk! 😊Amúgy vízesedésre, tényleg nem a folyadékot kell megvonni! Amit küldtem linket, teljesen jó! De máshol/ más orvostól is kérdezd meg! Nem, nem vagyok bunkó! Csak kiakasztó, hogy egy orvos simán folyadékmegvonással elintézné a dolgot! Én is vizesedtem, de a nap kb 3 liter segített, nem múlt el terhesség alatt, de nem is folytatódott!
2013. dec. 7. 12:49
 69/92 anonim ***** válasza:
No, egy újabb kérdésemre érkezett válasz szintén tőled... hangultjel alapján.
2013. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell vele foglalkozni, nagyon "okos" szegény, eléggé karót nyelt libának gondolom, és előítéletesnek. Sajnos az ilyenek miatt indul a legtöbb vita, pedig buta szegény, mint a sózott csiga....
2013. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!