Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell nyílvános helyen...

Miért kell nyílvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés

Én is anyuka vagyok és szoptatok, de ma a bevásárlóközpont központi helyén a padoknál,egy anyuka szoptatott. Le sem volt takarva, semmi,

Kimondottan visszataszítónak találom... Nem a szoptatást..de miért kell ezt csinálni, ott ahol van kijelölt hely erre a célra???


2013. dec. 1. 16:49
 41/92 anonim ***** válasza:
57%
szerintem soha nem nőiesebb egy nő, mint mikor a babáját szoptatja, szégyen vagy, hogy ilyet mondasz!
2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 A kérdező kommentje:

A szoptatassal semmi bajom, mint írtam szoptatok.

A nyilvános szoptatassal vannak fentartasaim. Hidd el, több ember gondolja úgy mint en, es nem úgy mint egyesek, azaz ti.

2013. dec. 2. 22:14
 43/92 anonim ***** válasza:
66%
Akkor velük beszélgess! A rasszista, gyűlölködő, "csak nekem lehet igazam" hozzáállásod itt nem fog olyan válaszokra találni, ami téged igazol! Mert ugye ezt szeretnéd...
2013. dec. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
67%
Ha elolvasod a válaszokat, akkor mar kiderül, hogy NEM veled ért egyet a többség!!!
2013. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
75%
3. vagyok, szörnyűek ezek a hozzászólások, mindenki pocskondiáz mindenkit :) Én anno szoptattam vonaton (nem vagyok kisebbségi, egyetemet végeztem - nem dicsekvés, csak olvastam a többi hozzászólást...). 5 és fél órás vonatút, pont indulás előtt nem volt éhes a 2 hónapos babám. Utazni pedig muszáj volt, autó nincs. Nem csaptam ki mindenemet a nyilvánosság elé, de az IC-n meglincseltek volna ha ordítani hagyom a gyereket egész úton. És a lelkem sem bírta volna ha ott éhezik a fiam. Állatira szégyelltem magam, pléddel betakaróztunk, de muszáj volt. Sőt, tisztába is tettem mert bekakált, kb 2 percig kellett elviselni az embereknek a szagot, utána elcsomagoltam a termést hogy ne bűzölögjön. De nam hagyom szarosan 5 órán át a gyerekemet. Én most semkit sem sértegettem, de úgyis le leszek pontozva, ez itt divat.
2013. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:
Utolsó! Amit írtál, abban igazad van. És most itt nem arra értettem, hogy utazol több órát es ne etesd! Ez teljesen más. Arról van szó, hogy vannak olyanok akik mennek 1-2 órát és feltétlen elő csapják a cicit a bevásárlóközpont kellős közepén a központi helyen. Ezeknek a plazaknak vannak olyan részei ahol nem sokan járnak , ha foglalt a gyermek wc vagy pelenkazo helyiseg.
2013. dec. 3. 10:31
 47/92 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező...Neked komolyan ez a legfőbb problémád? Ennyire ráérsz még most is ezen kattogni? :D komolyan már nevetséges vagy,,,eddig picit felháborodtam a butaságodon, de már marha vicces amiket írsz :D
2013. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
80%
Honnan a fenéből veszed, hogy akit láttál csak 1-2 órára ment el otthonról és az a hobbija, hogy a plázában szoptat? Ne ragozd már a saját hülyeségedet. Másrészt meg szoptass te a wc-n, ha ilyen igénytelen vagy...
2013. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
57%
Bár a Kérdező kissé elvetette a sulykot, de abban igaza van, hogy ha nyilvánosan kell szoptatni (aláírom, előfordul), akkor legalább diszkréten. A legtöbben nem vagyunk kíváncsiak idegen nők mellére. Minimum egy, de inkább több pelenka minden kisbabás anyukánál van. Nektek is tekintettel kell lenni másokra, nem csak másoknak rátok.
2013. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
49%

miért lett majd mindenki lepontozva? basszus nevetséges az egész pontozási rendszer.

meg az is, hogy ez a szoptatás nyilvánosan vitatéma...

egy kisbaba éhes, az anyja pedig megeteti, és valószínű okkal van "kiszolgáltatott" helyzetben, mert amúgy a mai prűd és "gonosz" társadalom nem nézi el a világ egyik legtermészetesebb dolgát, azt, hogy egy anya az emlőjével eteti a csecsemőjét, ha az enni kér.

2013. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!