Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti varandosan megkeritek,...

Ti varandosan megkeritek, hogy adjak at a helyet?

Figyelt kérdés

Tomegkozlekedesen.


Egy tegnapi kerdesrol jutott eszembe, hogy oke, van, hogy nem adjak at a helyet, ilyenkor ti szoltok, hogy szeretnetek leulni? Hogy szoktak reagalni ra?



2019. máj. 25. 06:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Sosem volt semmi tünetem egyik gyerekkel sem, elég bunkónak éreztem volna magam, ha felállítok bárkit.
2019. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 A kérdező kommentje:
#10, en is igy gondolom. Tegnap majdnem ramesett egy erosebb fekezesnel egy nagy darab ferfi.
2019. máj. 25. 08:47
 13/105 anonim ***** válasza:
40%
Sosem szóltam, esetleg ha valaki velem volt, előfordult, hogy szólt, hogy "adjanak helyet a kismamának". De nekem eléggé látványos hasam volt mindig, kb kiszúrta mindenki szemét. Szval aki nem látta, az direkt bújt 5 cm közel a telefonjába, hogy ne kelljen.... pl én annyit azért másképp csináltam, hogy amikor felszálltam mondjuk pár nyugdíjassal egyszerre, bizony nem figyeltem rájuk, hogy biztos leült-e mindegyik, hanem leültem az első helyre.
2019. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
79%

Nem, de szerencsére mindig el tudtam kerülni, hogy tömegben utazzam.

Ha engem kérnének meg, átadnám, (valószínű nem kéne kérni) de fontos a mikéntje is. Főleg, hogy nem tudhatod, a lefittebbnek kinéző utasnak is lehet olyan gondja, ami miatt ülve szeretne utazni.

2019. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem tudhatom miért ül a másik. Hónapokkal ezelőtt pl keresztszalag szakadásom volt. Állni, jarni csak mankoval tudtam, azzal se sokaig. Nem hinnem, hogy a kismamának nagyobb szüksége lett volna az ülésre, mint nekem....
2019. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
66%

5!


Aztán mi van akkor, ha a tizenéves fiucska azert ul, mert rosszul van?

2019. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
30%
Nem kértem meg soha senkit, hogy adja át a helyét. De olyan viszont volt hogy a 18-20 éves lány annyira sietett a helyhez, hogy majdnem fellökte a babakocsit. ( 7 hónapos terhes voltam) És akkor még jó flegmán oda vágja "hogy ja talán le akartál ülni". Amire csak annyi volt a válaszom hogy "ne aggódj én nem sietek annyira a helyért várandosan". De, már volt akit felállítottam hogy, had üljön már le szegény idősebb nénike.
2019. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk azt se értem, minek babakocsit vinni a buszra.... Komolyan, kiborító. Foglalja a helyet, balesetveszélyes a gyereknek és azbutasoknakmis. Plusz van kéréske, lehet tolni, ergo lehet vele sétálni az utcán. Nem a világ végére kell vele menni. Nyilván ha ki momdottan nagy távolságra megy az ember gyerekkel, akkor ok, megértem, bár ott inkább más megoldást keresnék, de eszméletlen idegesítő, amikor a csúcsforgalomban anyuka feltuszkolja a babakocsit, aztán a következő megalloban meg leszáll....
2019. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
36%
Sosem kérem,de észrevettem,hogy általában idős nénik és bácsik azok,akik előre felpattannak.Amúgy máshol is így van.Rendelőben,közértben maguk elé engednek,segítenek....a fiatalabbak meg fel sem néznek a telefonokból.
2019. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
65%
#18 Ne haragudj meg, de nekünk "csak" egy autónk van amivel aznap elment a párom. Elhiheted hogy, 2-3 megállóra sem szoktam felszállni mert inkább lesétálom pont amiatt amit írtál. De azért ne haragudj már meg hogy, nem sétáltam le majdnem 10 megállót.
2019. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!