Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti varandosan megkeritek,...

Ti varandosan megkeritek, hogy adjak at a helyet?

Figyelt kérdés

Tomegkozlekedesen.


Egy tegnapi kerdesrol jutott eszembe, hogy oke, van, hogy nem adjak at a helyet, ilyenkor ti szoltok, hogy szeretnetek leulni? Hogy szoktak reagalni ra?



2019. máj. 25. 06:38
 51/105 anonim ***** válasza:
10%
hát, úgy látszik, velem egyetért ez az efena, mert nekem egészen mást írt...
2019. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
78%

“dögölj meg, igaza van a hozzászólónak, és még finom volt. Egy ótva büdös paraszt vagy, remélem, te vagy a k*urvád vesztítetk el gyereket azért, mert valaki jól hasbaveri. Ezt érdemled, nem többet... tahó.”


Kedves cimborank engem is megtisztelt egy ilyen primitív, suttyó kis levelkevel, szegényben sok az elfolytott agresszió és nincs a tragarkodason kívül semmilyen más eszköz a tarsolyában, így jobb híján ennyit tud felmutatni. És az ilyenek is gyereket nevelnek..:( És ugyanerre nevelik őket, bravó. Na láthatjuk h ezek azok a primkó emberek, akik jó eséllyel üvöltöznek, h már pedig adják át neki a helyet.. Jelentettelek és tiltottalak, menj inkább és tanulj meg normalis emberi hangnemben nyilatkozni!

2019. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
83%

53!


Szuper. Na és akkor az elfogadhatóvá teszi, amit nekem irt? Milyen ember az aki ilyet ír? Azért, mert nem tetszik neki, hogy szerintem, meg jopár másik valaszado szerint nem kell korulugralni valakit csak azért, mert képes volt teherbe esni? Hát nálam ez bizony efecske konkrétan az aljadek kategória.

2019. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
81%

LillaZ !


Ugyanaz a kategória. Téged is tiltottalak.

2019. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
89%

Ja, mert ebből az undorító idemasolt levélből nem volt egyértelmű, hogy kivel is ért egyet, ugye...?:D Hagyjuk is.

Keljunk mindjárt a védelmére, mert másnak nem írt ilyen gusztustalan, szánalmas, atkozódó levelet?

Szegény idegroncs, aki nem tudja emberi stílusban leírni a véleményét, érvei nincsenek, ezért marad a mocskolódás és az átkozódás. Bravó!

2019. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
88%

Speciel engem a tömegközlekedésben csak egy valami irritál, mikor valaki(aki megvette a jegyet esetleg bérletet)egyszerre két helyet foglal, egyiken ül ő másikon a táskája.Mintha azt nem lehetne az ölébe tenni.Ezt épp úgy csinálja iskolás,középkorú vagy épp terhes nő és nyugdíjas is ha úgy alakul.

Nem sokszor utaztam terhesen busszal, talán 3x mindig volt aki át akarta adni a helyét, de mondtam nem kell mert jobban esik az állás.

2019. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
88%
Ezelőtt pár éve ültem a buszon, iskolából mentem hazafelé. Odaáll mellém egy kismama, először elkezd lökdösni, majd rám fekszik. Utána elkezdi minősíthetetlen hangnemben mondani, hogy én mekkora egy bunkó paraszt vagyok, mert nem látom hogy kismama és neki joga van leülni azonnal álljak fel, cseréjek vele, majd meglátom milyen nehéz az ő helyzete most.Megmutattam neki hogy mi miatt ülök (térdtől amputált jobb láb) és mondtam neki hogy igen szívesen cserélnék vele, majd felálltam és végigálltam az utat, legyen boldog. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem mindig a buszon ülő fiatalok a mumusok, sokszor a velük szemben megütött hangnem is hagy kívánnivalót maga után. És senki sem tudhatja miért ül a másik.
2019. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 piroska és a farkas ***** válasza:
35%
Kérni nem kértem, de többen is adtak màr àt helyet. Első a biztonsàgunk, màsodik csak, h mennyire nehéz az àllàs. Annak pedig, aki a babakocsiba kötött bele: nem, nem mindig elkerülhető. Veszélyeztetett voltam, nem emelhettem a 2 éves " nagyot", de menni muszàj volt. Szóba se jöhetett, h pl hordozókendővel vigyem. A legtöbb tömegközlekedési eszközön van kijelölt helye a babakocsinak és a kerekesszéknek, inkàbb az a bosszantó, h meg kell kérni sokszor az embereket, hogy àlljanak màr el onnan.
2019. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
28%
Aki azt írja hogy "fizettem érte hadd üljek már oda ahova akarok" annak meg csak annyit hogy vannak direkt ELSŐBBSÉGI HELYEK, az más hogy a sok paraszt direkt nem veszi észre. A tömegközlekedés ilyen. Nem kötelezhet senki senki mást arra hogy, adja át a helyét. VISZONT ez is csak TISZTELETBELI ügy, ami a tömegközlekedést használok 80%-ból hiányzik. Ha nem hiányzna a legtöbb emberből nem lenne ilyen probléma! Kisgyerek, kismama, öregek, betegek, úgy neveltek hogy tisztelettel legyek az idősebbekre és figyelmes a többi emberre! Ajánlom másnak is a figyelmébe! Úgy viselkedj mással ahogy azt te is elvárnád! Az hogy a babakocsinak VAN ki jelölt hely, de a sok parasztnak ott kényelmes támaszkodni és még nekik áll feljebb ha még kéred hogy álljon arrébb?! Emberek hát figyeljünk már oda a környezetünkre meg a többi emberre..
2019. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
40%
Eddig azt hittem, belénk van kódolva, hogy védjük a kisebbet, gyengébbet. De ezen az oldalon megvilágosodtam, a magzatra csak az anyjának kell tekintettel lennie. Elvégre ő akarta, hogy legyen. Semmivel sem több egy terhes nő, mint bárki más, a végtag törés is fájdalmas és sajnálatos, de, ha a terhes nő elesik, a baba meghalhat. Nem azért adom át a helyem, mert "hú, ő über különleges, mert képes volt teherbe esni", hanem, mert tudom, hogy a hasában levő baba védtelen. És nem mindenkinek van lehetősége taxizni. De gondolom, ha egy hasonlóan védtelen kisgyereket valaki az utcán bántalmazna, akkor se szólnátok semmit, mert egyedül a szülei felelősek érte.
2019. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!