Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
Mondjuk a csökkenő HCG nem zárja ki a méhen kívülit.
2019. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez már világos volt az elején is, az 1. oldalon még is írtuk. Sajnálom, de javaslom ne itt élj, hanem a való világban. Most ne az jöjjön hogy ki mit szedett-ivott, mikor lett baba, milyen pózban szexeltek, hányszor és stb., hanem nyaraljatok, jarjatok programokra, élvezzétek egymás társaságát, és jön a baba. Ha itt fogsz élni továbbra is a barátcserje tapasztalatok bűvkörétől a "ki mikor esett újra teherbe?" témákig, annyira rágörcsölsz hogy jövő ilyenkor is ugyanitt fogsz tartani.

Minden jót és élj a valóságban!

2019. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!