Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 61/92 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs sok esély, ez inkàbb kémiai terhességnek tűnik, de mivel az orvos kérdőjelet tett az orvosi papíromra ezért reménykedek... szerintem ez érthető... Ha 2 hét múlva se làtszódik semmi akkor màr nincs remény amit sajnàlattal ugyan, de elfogok fogadni hiszen mi mást is tehetnék...
2019. júl. 12. 15:47
 62/92 A kérdező kommentje:

A vérvételt igen mondtam az orvosnak , de szinte ő biztos a vetélésben, bàr nem tudta hatàrozottan àllapítani...

Kértem a vérvételt de sajnos nem küldőtt el, kivàrom a 2 hetet, hiszen attól vàltozni nem fog vàltozni semmi. Vagy ez lesz vagy az lesz. Én mindenestre bizakodom, ha nincs semmi akkor meg sajnos ez így törtènt, de nem adjuk fel jön ha jönnie kell. Mindenesetre mi a férjemmel vàrjuk szeretettel.

2019. júl. 12. 15:53
 63/92 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt telibe fogsz csavarodni. Ez már most biztos. Itt fogod élni az életed és sztorikra vadászni, minden pozitívnál reménykedni és minden negatívnál elszomorodni de reménykedni hogy veled talán más lesz és írjanak még még még. 14 napon keresztül. Aki ezt önként bevállalja, egy értelmes lépés helyett (hétfőn másik doki és magán vérvétel) az feláll a szopórollerre és meg is érdemli. Az önszívatás mindig a legrosszabb választás. Te most két hét idegeskedésre, érzelmi hullamvölgyere, hamis reményre ítélték magad, mert csak. Sosem fogom megérteni miért, de mivel idegenek vagyunk, nem próbállak győzködni.
2019. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Amint ezt már előttem is leírták valószínűsíthető hogy egy kémiai terhesség áll a dolgok hátterében, viszont ha terhes lennél már UHn látszódnia kellett volna. Nem megbántani szeretnélek de írtad hogy június 24.én nem jött meg rendesen ezáltal valószínűsíthető hogy a május 22.ei menstruáció után foganhatott, ha így volt azt már látni kellett volna. Nekem az utolsó menstruációm az május 30.a volt és már 4+6 hetesen UHn tisztán láttak egy petezsákot, most vagyok 6+1 hetes, neked a babádnak ha lenne akkor idősebbnek kellene lennie mint az enyémnek. Azt pedig Uhn nem tudják nem látni. Illetve később nem foganhatott mert ugye ha a június 24.ét vesszük alapul akkor kb az elmúlt pár napban lett volna ovulációd.

Nagyon sajnálom hogy így őrlődsz mert én is voltam hasonló cipőben de mikor feltetted a kérdésedet tudtad hogy fogsz hideget és meleget is kapni. Vállald emelt fővel de amit teszel az nem az. Igen, lesz aki bunkó stílusban válaszol de te sem vagy különb mert ahelyett hogy elfogadnád amit írnak magyarázkodsz és sértegetsz másokat. Nem megsértődni kell hanem felnőttként viselkedni aki vállalja a következményeket. Feltettél egy kérdést ezáltal viseld el amit kapsz, ha pedig ez nem megy akkor ne kérdezz inkább semmit sem.


Szép napot!

2019. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lenne rossz tudni, hogy az "UH-n nem láttak semmit az mégis mit jelent" Mert nem mindegy, hogy mondjuk 13 mm-es nyálkahártyát láttak, vagy 5 mm-est. Nem mindegy, hogy volt-e szabad hasi folyadék vagy sem.

A leírás alapján ez még simán lehet akár egy méhen kívüli terhesség is.

2019. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van, de én nem idegeskedek.

Reményem van , de nem feszülök rá. Csak furcsa ez az egész. Hogy először cisztára gondolnak, aztàn pozízivakat tesztelek, aztàn a másik doki szerint nincs cisztàm, odamegyek a terhességi tesztjeimmel amit ő is megàllapít hogy ez bizony pozitív.

Aztán megvizsgàl ott meg elkezdek barnàzni mikor a vizsgàlófejet kihúzza. Mikor odamentem nem barnàztam. Ezzel nem arra italok hogy attól barnáztam kimondottan hogy ő megvizsgált, de akàr attól is lehet. Annak idején hüvelyi ultrahanggal anyukàm is barnàzott velem... Persze tudom hogy ez vetélést is jelenthet mint amire az orvos gondolt... Viszont én úgy gondolom hogy június 7 , az egy beágyazódàsi fàjdalom lehett barnázással ( ekkor ciszta pukkanásra gondoltak), és most az orvosnàl vagy elvetélésnek indultam pont akkor, vagy csak barnàzgatok de àllapotos vagyok csak még az ultrang semmit sem làt. Mondjuk sajnos nem hiszem hogy állapotos lennék, hiszen gondolom a beágyazódásra rá 4 hétre kellene làtni petezsàkot. Csak tudod a remény hal meg utoljàra... De ràgörcsölni nem görcsölök rá, legalább is igyekszem . :) Csak nàlam furcsa ez az egész.

2019. júl. 12. 16:07
 67/92 A kérdező kommentje:
Magyaràzkodni nem àll módomba magyarázkodni, csak leírom ami történt velem, ha úgy tűnik elnézést.
2019. júl. 12. 16:10
 68/92 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ez alapján a legvalószínűbb forgatókönyv:

Utolsó rendes vérzés május 22. Erre rá 15 nappal volt az erős fájdalom és a barnázás, akkor lehetett ovulációd ugyebár. Utána normális időben nem jött meg, mivel terhes lettél (ezért lett 24-e után pozitív a teszt), helyette később elkezdtél barnázni.

Ha ez egy normálisan fejlődő terhesség lenne, már látni kellene ultrahangon, hiszen már 7 hetes terhes lennél. Szóval vagy vetélsz, vagy méhen kívüli terhességed van. Azon erősen meglepődnék, ha ez egy tök normálisan fejlődő terhesség lenne.

2019. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 A kérdező kommentje:

A nyàlkahàrtya vastagságáról nem mondtak semmit,nekem meg sajnos nem jutott eszembe ilyet megkérdezni...

Amikor cisztára gondolt a június 7.-ei fàjdalmamra egy orvos ( akkor még nem teszteltem terhességi teszttel) akkor folyadékot làtott a méhembe. Mikor ezen a héten másik orvosnál voltam ő folyadékot nem említett...

2019. júl. 12. 16:13
 70/92 A kérdező kommentje:
Igen , én is meglepődnék ha egy normàlis terhesség lenne nàlam. Ovulàciókor viszont sose barnàztam... És ezt furcsàltam, illetve az hónapi menszeszem is furcsàltam és ezért végeztem terhességi tesztet.
2019. júl. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!