Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 81/92 anonim ***** válasza:
100%

Nekem láttak petezsákot méhen belül


Ám 10 percenként írsz valamit.....ezt akarod csinálni 2 héten át, ebben biztos vagy?

2019. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 A kérdező kommentje:
Nem, igazad van 😅. Nem írok mostmàr, lesz ami lesz. Ma úgy làtszik ezen az oldalon éltem.
2019. júl. 12. 17:10
 83/92 anonim ***** válasza:
100%
Majd azt azért írd meg, mi lett a sztori vége.
2019. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék a helyedben egy rendes orvoshoz. Két hét hosszú idő. És ha ne hagyd Isten méhenkívüli?!

Nekem sajnos nem rég az volt... barnázgatás volt az egyetlen tünetem. Mikor először elmentem orvoshoz, hogy barnázok nem láttak semmit a méhemben, (és máshol sem) azt mondták még korai és hazaküldtek. Mivel engem nem hagyott nyugodni a barnázás két nap múlva visszamentem és akkor már látszott, hogy rossz helyen van sajnos. Ekkor voltam 6+3 hetes. Azonnal műtöttek! Ez nem játék!

2019. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
Én már írtam ide hogy 5 hetesen véreztem és fenyegető vetélés volt de az orvos akkor nem tudta megmondani hogy honnan jött a vér nekem írt fel progipótlót anélkül hogy elküldött volna vérvételre. Amikor véreztem olyan volt mint mikor megjönn én meg is ilyetem de egy fél órán belül már az orvosnál voltam. Remélem nem lesz semmi komolyabb baja későbbiekben és egészséges lesz. A családomban volt hasonló vérzés akkor az orvos nekik nagyon kicsi esélyt adott nekik hogy megmarad majd születéskor szembesültek vele hogy szívproblémája van a babának, később elmondták hogy valószínűleg mikor alakult ki a szíve akkor kezdet el vérezni és ez okozhat a mostani problémát.
2019. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
100%
Nos az unoka tesóm pozitív tesztje valószínűleg ciszta miatt volt.Pozi teszt után vérzés de nem láttak még petezsákot se.Csak egy cisztát a petefészkén.Neki le kellett szívni mert idővel nagyobb lett.Doki szerint termel olyan hormont amitől pozi lett a tesztje.
2019. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni amit az utolsó válaszoló. Mivel láttak nálad cisztát ami lehet kipukkant és ez volt az uh-n az a folyadék. És egyes ciszták termelnek hcg-t. Én is ajánlanám h vegyenek tőled hcg-t 2 naponta. Ha duplázódik (minimum) akkor terhességről van szó. Bár azt am én is eléggé kétlem.
2019. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem volt cisztám és barnaztam két hétig.Nos ennek az eredménye már két éves kislány. Miután kiderült,hogy terhes vagyok,kaptam progipotlast.Es a ciszta kifakadt idovel pedig 7cm volt.
2019. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszokat nem olvastam el, de

Én elmennék másik orvoshoz.

Az sztk-s orvosok sajnos leszarnak, vagy ostobák. Tisztelet a kivételnek. Egy magán orvos jobban megnéz, megvizsgál.

2019. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 A kérdező kommentje:

Megírom a fejleményként hogy sajnos màr nincs reményem. Kívàncsiságból vettem ma egy terhességi tesztet ami bizony halvànyabb mint a régebbiek, így sajnos ez valóban vetélés lesz. :(. Jó a rosszban hogy valószínűleg nem lesz méhenkívűli, hiszen szépen halvànyodik a teszt, eszerint rendesen tisztulok. Ha erősebb lett volna a teszt eredménye hétfőn elmentem volna orvoshoz, de enbek tükrében sajnos minden reményem elszàllt.

Legközelebb szeptembertől remélem több szerencsével fogunk járni. Sok jót olvastam a barátcserjéről , méhpempőröl és a virágporról amiket már be is szereztem. Hàt ha egy kicsit rásegítenek ezek a készítmények. Akinek a barnàzás ellenére a magzat fejlődött annak gratulálok, jó hogy minden rendben történt a barnàzàs ellenére. Sajnos nàlunk nincs baba most.

2019. júl. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!