Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 11/92 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ha a baba itt van , annak 2 hét múlva az ultrahangon màr látszódnia kellene. Ha semmi nem látszódik akkor sem, akkor egyértelmű....
2019. júl. 12. 11:21
 12/92 anonim ***** válasza:
100%
Ha két naponta duplázódik a hcg az jó. Az, hogy magas a hcg önmagában semmit nem mutat.
2019. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:
Igen így van, csak az orvos nem küld el vérvizsgàlatra.... Hàt vàrok... Felkészültem rà hogy sajnos hamar elmehetett, de mivel megkérdőjelezve van az orvosi lapomon, addig reménykedem kicsit... Hàt ha csak hamar mentem el ultrahangra... És nekem barnàzásással jàr néha néha, mert van ilyen hiàba írták most ide hogy ez nem normàlis... Amúgy pont néztem hogy kb màr nem is barnàzok...
2019. júl. 12. 11:39
 14/92 A kérdező kommentje:

Érdekes ez az egész nàlam. Ezért voltak bizonytalanok az orvosok is.

Felkészítettek a legrosszabbra , de nem határozottan készítettek fel rá.

2019. júl. 12. 11:41
 15/92 anonim ***** válasza:
65%

A barnazas is verzes, ezen nincs mit szepiteni. A huvelyi ultrahang vizsgalat alatt pedig semmi kart nem tud benned tenni hogy arra alapozd az esetleges vetelesed.

Tobb mint valoszinu hogy csupan kemiai terhesseged volt, aminek a kiurulese nem lesz fajdalmasabb mint egy atlag menstruacios gorcs, talan egy nap lesz erosebb verzes, de ez sem valoszinu. A valos veteles meg egy kemiai terhesseg megszunese nem ugyan az. 3 veteles es 2 kemiai van mogottem ugyhogy tudom mit beszelek.

Fordulj orvoshoz miutan ezen tul vagy, felev varakozas utan egy kemiai terhesseg, valoszinuleg valami gond van, jobb idoben utana jarni a dolgoknak

2019. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
100%
Én kémiai terhesség esetén két hétig csak barnázgattam héne-hóba. A vérzés 2 hét után spontán öntött el.
2019. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
És milyen vastag az endometrium?
2019. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
100%
Egy hcg vérvétel magánlaborba kb 3000ft és aznapra megvan az eredmény emailben küldik. Két nap múlva újra kell csináltatni és abból azért lehet következtetni hogy kémiai vagy esetleg méhenkívüli vagy csak nemrég fogant a baba. Én a saját megnyugtatásomra mindenféleképp elmennék.
2019. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gond lenne, még ha ez vetélés is. A progeszteron szintem jó, az orvos szerint nem kell aggódni azt mondta ez most így végződött úgy néz ki, de hogy ne keseredjek el mert fél év után csak összejött ez is még ha el us ment, és hogy nyugodjak mert jó a progeszteron értékem ,majd a legközelebbi talán sikeresebb lesz.
2019. júl. 12. 12:57
 20/92 A kérdező kommentje:
A méhemet ultrahangom rendben találta, rákszűrésen is voltam és a ciklusaim is normàlisak, kivébe az utolsó kicsit késve érkezett. Szerintem nem kéne engem ezzel ijjeszgetni hogy menjek kivizsgàlásra... Ha több ilyenen átesnék akkor igen , nem ártana egy alaposanb kivizsgálás az biztos...
2019. júl. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!