Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 51/92 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki olvassa vissza a maga kommentjét ki milyen stílusban válaszolt... Én ilyen stílusban nem írtam azért.... Volt nem túl kedves hozzàszólàsom de amik most jöttek na az a sértő...

Én a magam részéről a személyesked3sért elnézést kértem amit màr le is írtam...

A stílusról és egyéb ilyen menjek orvoshoz vàlaszokat nem kérném. Hiszen voltam a héten és megyek is 2 hét múlva... De addig is akinek volt tapasztalata azt szívesen olvasom...

2019. júl. 12. 15:21
 52/92 anonim ***** válasza:
100%
Az én második terhességem barnazassal kezdődött, úgy hogy nem.is tudtam,hogy terhes vagyok. Kb.ket hétig tartott,de nem vettem fel sok meló,stb... aztán elmentem dokihoz és ott mondták, hogy kb 8 hetes terhes vagyok, plusz cisztám is volt
2019. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
100%
Voltál a héten. Oké. De akkor nem tudták mit mondani, ezért kellene elmenni mondjuk hétfőn, mert addigra ha van baba KELL látniuk valamit. Tehát te meg fogod tudni hétfőn hogy van-e baba, nem kell még két hétig várni a "tapasztalatokra" mert azok -mint sokan leírtuk- nem számítanak. Csak nem fogod fel.
2019. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
69%

Te oktalan noszemely, tapasztalatokat kaptal es nem is egyet! De nem tetszett, mert senkitol nem kaptal biztato szot, hogy te igen terhes vagy es semmi baj nem lesz a "babaval".

Akkor itt a hetvege rohand le a boltokat, vasarolj fel cuki ruhacskakat, kezdj neki a gyerekszoba tervezesnek mert ket het mulva ott lesz az ultrahangon az a baba.

Igy jo lesz kis szivem? Ezt akarod hallani?

En kivanom, hogy legyel terhes es minden rendben legyen, de az esely ra szinte 0 ezt fel kene fogni

2019. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
85%
es igenis el kene menj vervetelre hogy lassak legalabb emelkedik-e a hcg es nem ulni a fenekeden 2 hetig, hogy mi lesz. Abszurd
2019. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
Én sokáig barnáztam, kaptam rá progeszteront és volt egy polipom is a méhszájon. Nem olvastam végig azt a hatalmas hozzászólásáradatot, de nem csináltak vérből terhesség megállapítást? Mert ha az kimutatná, lehet neked is kellene progeszteron. Nekem volt hogy pozitív volt a tesztem, de halványodott és egy hét múlva megjött, viszont iszonyatos fájdalmam és fejgörcsöm is volt, pedig egyébként enyhe a menstruációm.
2019. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 A kérdező kommentje:
Kedves vàlaszoló akinek cisztàja volt, nàlad a barnàzàs ellenére jól értem rendben volt minden?
2019. júl. 12. 15:38
 58/92 anonim ***** válasza:
A háziorvos is be tud utalni laborba terhesség megállapításra.
2019. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 A kérdező kommentje:

De felfogom hogy a tapasztalatok nem szàmítanak. De nekem még is jó olvasni, lehet te nem így gondolod én így gondolom.

Kérlek ezt tarsd tiszteletben.

Nem mennék orvoshoz előbb, úgy mennék ahogy az orvos kérte, mert ha esetleg lenne is baba vagy elvetèlek szerintem pontosabb eredményt lehet làtni valóban akörül...de köszönöm a tanácsod.

2019. júl. 12. 15:42
 60/92 A kérdező kommentje:
Az oktalan nőszemélyt kikérném magamnak, akik tapasztalatokat értelmesen leírtak azokat hasznosnak értékeltem. Köszönöm !
2019. júl. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!