Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 21/92 anonim ***** válasza:
80%
Akkor egészen pontosan mi a kérdés? Bár megmondom őszintén nem tudtam végig olvasni a tíz hozzászólásban leírt kiegészítést is. Nem is vagyok orvos, így nem tudok akármennyire részletesen leírod a tüneteket, lényegében választ adni. Mint az itteni válaszolók 99,9%a. Reménykedni mindig lehet, kérdés, hogy miért nem az orvossal beszéled meg és neki hiszed el a dolgokat. Sajnos(?) attól még senki sem lett terhes, hogy idegenek anonim mondtak neki valamit egy fórumon. Hidd el, senki sem tud itt segíteni neked, hiába leszek lepontozva, ez van. Minden terhesség egyedi ezért teljesen felesleges más bonyodalmas teherbe esésére alapozni. Az egyetlen biztos forrás az információra az orvos.
2019. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 A kérdező kommentje:

Igen akik olyan pontos diagnózist adnak mint az állítólagis cisztàt... amim nincs is... Utána meg pozitívat tesztelek. Úgy hogy mikor odamentem nondtam neki hogy babàval próbàlkozunk de eszébe nem jutott volna hogy ez talán azzal kapcsolatos rosszul lét lehet.... ennyit erről..másik orvos már semmi ilyenre nem gondolt... A vetélést meg kérdőjellel írjàk a lapomra.... Szerinted nem beszéltem az orvossal? De nem tudott határozott vàlaszokat adni...Nagyon okos vagy..... Leírtam szerintem részletesen mindent...

A kérdésem leírom mégyegyszer mert egyeseknek nem sikerül felfognia , arra irányult hogy lehet-e még baba ? Azoknak a véleményére lettem volna, vagyok kívàncsi akik barnáztak a terhességük alatt , de nem volt ebből probléma, illetve hogy akik elvetéltek azoknak barnàzással jàrt-e? De így is kezdtem a kérdésem hogy szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van-e.

Tisztába vagyok vele nagyon okoska hogy nem innen fogok diagnózist kapni, még is tapasztalatokra, véleményekre lettem volna vagyok kívàncsi. Olyanra mint aki pl leírta hogy ő barnázott hébe - hóba 2 hétig aztàn vérzett és vetélése volt.

2019. júl. 12. 13:27
 23/92 anonim ***** válasza:
76%
Én írtam a 2 hét barnázást, de ez rajtad semmit sem segít. Mert az én akkori terhességem nem a te mostani terhességed. Ezek a teherbeesés dolgok nem egzaktak, hogy ami egyiknek így volt az akkor mindenkinek úgy lesz. Ezért felesleges másoktól sztorikat kérni, sajnos tudom :(
2019. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 A kérdező kommentje:
Tudom , de még is jó véleményeket olvasni.
2019. júl. 12. 13:37
 25/92 anonim ***** válasza:
89%
23 vagyok, bocs de kikívánkozik, a 21-es abszolút objektíven, normálisan leírta a lehető legjobb választ a kérdésre, nem gondolom hogy ilyen szemtelen, sértegető módon kellene reagálnod. Tudom hogy el vagy keseredve de a legtöbbet az segít ha valaki ilyenkor felnyitja a kérdező szemét hogy ne akarjon butaságot csinálni és mások szervezetét a sajatjára vetíteni. Ezt megköszönni kell és várni. Akkor is ha nehéz. 2 vetélés után mondom!
2019. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 A kérdező kommentje:

Sajnos(?) attól még senki sem lett terhes, hogy idegenek anonim mondtak neki valamit egy fórumon. Hidd el, senki sem tud itt segíteni neked, hiába leszek lepontozva, ez van.

Szerinted ez nem volt sértegető???? Mint ha hülye lennék...

2019. júl. 12. 13:45
 27/92 A kérdező kommentje:
Azt hittem ettől leszek terhes :D :D
2019. júl. 12. 13:46
 28/92 anonim ***** válasza:
85%
23 még mindig, hidd el, nagyon szar pozitív kimenetelű sztorit olvasni aztán neked nem úgy lesz pedig már beleéled magad! Amikor véreztem hülye voltam mert olvasgatni akartam én is hogy másnak megmaradt-e a baba. Nos sokaknak igen. Nekem nem. Ettől még szarabbul éreztem magam, hogy miért pont nekem nem?
2019. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 A kérdező kommentje:
Neharagudj , de ebbe semmit nem fogok megköszönni. Ugyanis nem a kioktatàsra tanácsadásra voltam kívàncsi. Nyilvàn tudom hogy nem nem ettől leszek terhes....
2019. júl. 12. 13:47
 30/92 anonim ***** válasza:
100%
Ő általánosságban beszélt, te személyeskedtél ("okoska", "te nagyon okos")
2019. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!