Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 71/92 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a méhedben láttak folyadékot, hanem a hasadban, azért gondoltak arra, hogy cisztád volt és kipukkant. De ez is csak azt igazolja, hogy akkor lehetett ovulációd. Azaz továbbra is ugyanaz a véleményem, mint eddig. Ha szerencsésebb vagy, akkor "csak" egy nem jól fejlődő terhesség, ha szerencsétlenebb, akkor meg nem jó helyen van. De persze ne legyen igazam és 2 hét múlva legyen egy élő embriód. De mondom, őszintén meglepődnék rajta.
2019. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 A kérdező kommentje:
Még méhenkívűlire is gondolt az orvos, jót ír az egyik hozzászóló, de a papíromra végül méhen belüli terhességet említ ami vetélésnek indult, a vetéléshez kérdőjelet tett.
2019. júl. 12. 16:20
 73/92 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem mit b.kodnak, nálunk minden szirszarra elrendelik a vérvételt, mikor full egyértelmű, hogy csak korán jött valaki... Ez meg marhára nem egyértelmű, nem tudom miből tartott volna levetetni egy HCG-t, aztán visszarendelni 2 nap múlva. Hova valósi vagy?
2019. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 A kérdező kommentje:

Remélem a szerencsésebb eset lesz. Egy nem jól fejlődő magzat sajnos aki vetélésnek indult, vagy egy csoda folytàn még is csak egy itt lévő gyermek.

Attól félek nehogy méhenkívűli legyen...

Annak viszont kellene màr hogy legyen tünete vagy nem?

2019. júl. 12. 16:24
 75/92 anonim ***** válasza:
A teljes leleted nem tudod leírni vagy lefotózni?
2019. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
Hát...:D Én láttam már 8 hetes élő méhen kívüli terhességet is, nulla panasszal:D
2019. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 A kérdező kommentje:

Igen ezt sajnos én sem értem hogy mibe került volna vért venni....

Budapesti. Lehet magànorvoshoz megyek mert voltak még itt furcsasàgok....

Mikor méhnyakràkszűrést kértem , meg beutalót kaptam progeszteronszint mérésre azt írták diagnózisként a papíromra hogy méhkürt eredetű infertilitásom van... Utána néztem neten ez mit jelent azt írták ez meddőséget jelent a petevezetők elzáródás okozta meddőséget... De semmi ilyen kivizsgáláson nem voltam ugyebàr amivel ilyet megàllapíthattak volna...

Aztán ezen a héten erre rá is kérdeztem az irvostól hogy miért szerepel ez a papíromon? Azt mondta azért mert amiket kértem vizsgàlatokat csak ezen az orvosi megnevezésen tudta elintézni hogy elvégezzék rajtam... És hogy ne aggódjak... Szóval nagyon furcsa egy rendelő számomra....

2019. júl. 12. 16:32
 78/92 A kérdező kommentje:
Progeszteron vizsgàlatot valóban csak így lehetne elvégeztettni? Mert méhnyakrákszűrésre évente jàrok és sose írtak ilyet a papíromra....
2019. júl. 12. 16:34
 79/92 A kérdező kommentje:
A 8 hetes méhenkívüli terhesség az nagyon dúrva. :( Azért nekünk nőknek nem könnyű dolgok ezek, kivéve a szerencsés egyedeknek :) :).
2019. júl. 12. 16:42
 80/92 A kérdező kommentje:
Aki progeszteront kapott mert barnàzott hozzá szólna a kérdésem hogy de gondolom neked làtszódott ultrahangon valami ugye? Vagy vérből vettek neked? És az alapjàn kaptàl progeszteront?
2019. júl. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!