Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
 41/92 A kérdező kommentje:
Bàr nem àrtana leírni miért gondolod így, nem csak így leírni kedvesen hogy ebből biztos nem lesz baba...
2019. júl. 12. 14:37
 42/92 A kérdező kommentje:

Sok a rosszmàjú itt úgy làtom... Fél év szerintem az nem nagy idő, ismerősömék fél évet vártak.... De igen én tudom ;D.

Én emiatt nem aggódok.

Nyílvàn ha eltellik még ennyi idő nem árt utàna jàrni a dolgoknak...

3 dolgot tudok, méhnyakvizsgàlatom ok, progeszteron szintem ok, ultrahangos vizsgàlat szerint minden ok. Nyilvàn lehetnek attól még problémàk, de nem hiszem hogy fél ébnyi próbàlkozás után aggódni kellene kedves hozzászólom.

2019. júl. 12. 14:42
 43/92 A kérdező kommentje:
*1,5 évet vàrtak a babàra...
2019. júl. 12. 14:43
 44/92 anonim ***** válasza:
71%

Hogy irhatnak hatarozotan a papirodra, hogy veteles mikor meg a terhessegedet sem tudtak megallapitani?! Te magad irtad az elso oldalon, hogy nem lattak semmit. Abszurd az egesz amiket itt irogatsz, nem lattod? Masodszor a vetelesek nagy reszet egyaltalan nem progreszteron hiany okoza, ez csak otthoni szterotipia. Hanem osztodasi rendelleneseg, a megtapadast a mehfal minosege is hatraltathatja, stb Annyira sem eroltettek meg magukat az orvosok hogy ketnaponta vegyenek toled vert hogy nezzek emelkedik a hcg szinted. Vajon miert? Ezen elgondolkodtal egy pillanatig is? Visszahivtak ket het mulva hogy megnezzenek hogy esetleg nehogy valami komplikacio legyen.

Leszolsz olyan valaszolokat akik tenyleg segiteni akartak es te csak allitod a magad sztorijat, mert persze nem eled bele magad ebbe az egeszbe. Ami teljesen kizart, ha igazan vagysz mar egy gyerekre, ezt mindenki tudja aki volt hasonlo cipoben.

2019. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
78%

Ezek nem rosszmájúságok, hanem tapasztalatok és józan ész, plusz biológiai ismeretek.


Mindenesetre egy dolgot tennék: fognám magam, holnap lemennék egy másik orvoshoz, nézzen meg. És akkor, ott, megtudnám a választ, terhes vagyok-e. Mások olvasgatása tényleg nulla nulla nulla jelentőséggel bír.

2019. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:

Làtom nem megy az értő olvasás... sajnàlom...

Az orvos a vetélés mellé egy kérdőjelet tett ... Nem határozottan àllította...

A többire nem is reagàlnék, annyira nem fogok lesüllyedni.... Köszönöm....

2019. júl. 12. 15:02
 47/92 anonim ***** válasza:
84%

De akkor mi a jó istent vársz itt a neten? A téged vizsgáló orvos sem tudta megmondani, hát könyörgöm mégis mit vársz?


Kaptál tapasztalatokat, negatívakat. Ennél többet mit vársz? Menj el egy másik dokihoz AKÁR MA DÉLUTÁN és ennyi, kérdés megválaszolva. Eszembe nem jutna itt pörögni lassan egy háromnegyed napja a semmin, arrogánsan leugatva mindenkit. Orvos! Ő megvizsgál -> megtudod mi van. Ha elolvasod Bözse barnázós sztoriját, az

Rajtad

Nem

Segít


Hányan írjuk le hogy megértsd? És még te jössz az értő olvasással....

2019. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 A kérdező kommentje:
Egy- két hozzászóló vàlasza tényleg hasznos volt , azoknak még mindig köszönöm. Aki meg olyat ír hogy miért nem orvosnàl érdeklődöm ettől baba nem lesz, biztos nem lesz baba kommentekre többet nem reagàlnék... A személyesgetésért pedig elnézést kérnék, valóban nem ilyen formàban -módon kellet volna, de szàmomra ilyen jellegű hozzá szólás értelmetlen. El se olvassa a kérdést hiszen a vàlaszàba ezt le is írja és úgy, ha nem olvassa el akkor ne írjon.... Mások vagyunk emberek valakinek jól esik olvasni a tapasztalatokat, valakinek nem. Nekem jól esik. Nyilvàn diagnózist nem innen vártam és várok.
2019. júl. 12. 15:09
 49/92 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nagyon fárasztó, hogy igazából semmi válasz sem jó neked. 46 hozzászólásból 26ot te írtál. Úgy, hogy simán leírsz egymás után öt hozzászólást, függetlenül attól, hogy valaki válaszolt-e. Igazából saját magaddal beszélgetsz és néha lefikázod azokat, akik segíteni próbálnak. Senki sem azért szánja rá az idejét és ír neked,hogy direkt bántson, mindenki próbálja leírni, hogy semmi értelme ennek amit csinálsz és magadnak teszel rosszat vele. Ha ennyire részletesen beszélni akarsz az állapotodról, akkor érdemes lenne egy másik orvost is felkeresni, mert ő az egyetlen aki érdemben segítséget tud neked nyújtani és tud bármit is kezdeni ilyen mértékű kórképpel. Ha viszont itt kérdezel, akkor viszont ne csak egy féle választ várjál, mert ennek a fórumnak nem az a lényege
2019. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:
Írtam hogy töbet vàrok? Nem írtam szerintem.... Akik tudtak válaszolni azoknak még mindig köszönöm.
2019. júl. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!