Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megálltam a sárgánál és...

Megálltam a sárgánál és anyukám belémjött hátulról. Szerintetek melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés
Egymás után mentünk Anyával, én megálltam a sárgánál, majd pár másodperccel később hatalmas csattanás és anyukám belémjött hátulról. Kb. egy métert tolt előre engem, be a kereszteződésbe. Az ő autójának az eleje totálkáros lett, leszakadt az egész eleje és nem is tudott továbbmenni. Az enyémnek csak kicsit nyomódott be a hátulja az övéhez képest. Tudom hogy hivatalosan anyukám lenne a hibás, de én úgy érzem hogy én is hibáztam, mert azon a sárgán már át kellett volna menjek, mivel lendületben voltam.

#autó #baleset #lámpa #belém jött
2019. nov. 3. 02:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"máskor is mindig az utolsó pillanatban szokott fékezni"


Hát ez egy igen rossz és buta szokás. Vegye úgy, hogy most kamatostul kapta az észhez térítést. Jó lenne, ha erről leszokna.

2019. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zöld maradt volna és nem vált sárgára, akkor nincs baj. Ergo a lámpa a hibás. Pereld be! :)
2019. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12: Ez nagyon jó :D
2019. nov. 3. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!