Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 anonim ***** válasza:
64%
Féltéééél? Nyuszi vagy, McFly?! Én meg azért sétálok arra, hátha valami idióta belém próbál kötni, és legalább történik valami az életemben. :D
márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/130 A kérdező kommentje:

Egyrészt szerinted ilyen tapasztalatok után mennyit fogok arra járni??

Másrészt az a hely példa...


Ha az emberek 99,999999%-a lusta gyalogolni (legutóbb azt kaptam meg, hogy gyalogoljon, akinek muszáj), akkor miért a város legeslegszarabb helyein gyalogolnak, ahol nincs semmi??

márc. 11. 13:11
 103/130 anonim ***** válasza:
40%

Azért amiért te arra futsz meg biciklizel. Te miért a város legeslegszarabb helyén tetted ezt meg ?

De mint írták, te tényleg troll lehet, mert ilyen hülye nem létezik :))

márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 A kérdező kommentje:

A kerékpár egy jármű, némileg gyorsabb a gyaloglásnál és ritkábban vegyítik a tömegközlekedéssel - de olykor logikus is.



A futásaim heatmapje meg lefedi Budapestet lassan, nyilván sok helyre vissza se megyek.

márc. 11. 13:17
 105/130 anonim ***** válasza:
74%
#118 Oké, foglalkozol vele. De MIÉRT?
márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok, nemcsak a sekélyes sorozatok és a bulika érdekel, b+.
márc. 11. 13:32
 107/130 A kérdező kommentje:

Amúgy sétálgassatok, ahol akartok, legyen 50 perc az utatok 30 helyett, veressétek össze magatokat rossz környéken, legyen hányingeretek reggelire a szagoktól, induljon idegesen a napotok a zajterheléstől.


De akkor ne cseszegessetek, amiért én valahol délután, full biztonságos és fás helyen gyagolok 10 percet, meg ne cseszegessetek, hogy a pótlóbusz helyett gyalogolok.

márc. 11. 13:34
 108/130 anonim ***** válasza:
40%
Te szerencsétlen, hát pont ez a lényege, hogy te is ezeken a helyeken jártál, hiszen ott láttad a többi gyalogló embert ! Mi a búsért mentél te is arra, na ezt meg mi nem értjük !
márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 A kérdező kommentje:

123


Járművel. Nem fogod fel? Járművel.



Van annyi agyam, hogy forgalmas utakon, lepusztult helyeken nem gyaloglunk.


Reggel meg amúgy se, nincs arra idő.

márc. 11. 13:45
 110/130 anonim ***** válasza:
40%

Eddig biztos voltam benne, hogy egy kis kocka fiúcska vagy, esetleg egy magányos éretlen felnőtt férfi, de most gondolkodom,hogy nem e nő vagy. Mert attól féltél, hogy megerőszakolnak. ( azt nem kívánnám, hogy így veszítsd el a szüzességed). Egy férfire azért nem jellemző, hogy ettől retteg, hacsak nem fordult már elő vele. ( nekem ez a 2. hozzászólásom a témádnál, még az elején írtam valamikor).

Ez most nem a témába vágott, csak gondoltam, megemlítem :)

márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!