Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy nő vagyok.

Nőknek az SE biztonságos hely. Bringával más, elszáguld az ember.

márc. 11. 14:04
 112/130 anonim ***** válasza:
52%
Már írtuk, hogy nem kell neked azzal foglalkozni, hogy mások mit és miért csinálnak. Nem rád tartozik, nem a Te dolgod.
márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 anonim ***** válasza:
56%
Vicces és egyben szánalmas, hogy ki lett törölve a válaszom amiben belinkeltem a kérdező korábbi azonos kérdéseit :D
márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/130 anonim ***** válasza:
52%
Linkeld be újra kérlek, vagy legalább nekem küldd el pribátban!
márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:

Nagyon sok választ töröltetett :))

Linkeld be újra ha lehet, köszi !

márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 A kérdező kommentje:

Az engem is érdekelne, mik a korábbi kérdéseim. 😅


Igazából aljas dolog különböző kérdezőket összemosni.

Amúgy sok esetben azért vagytok eleve bántóak.



Most itt engem az érdekel, hogy miért jó kora reggel, kifejezetten kellemetlen és lepusztult helyen gyalogolni.


Egyébként ma futásnál is láttam olyan embereket, akik olyan helyen sétáltak, ahol tömegközlekedhettek volna, de ott egyfelől ritkábban jár a troli, másfelől csendesebb és nagyon kellemes utca. Tágas, normális, tiszta, rendben tartott.

márc. 11. 17:40
 117/130 anonim ***** válasza:
52%

"Most itt engem az érdekel, hogy miért jó kora reggel, kifejezetten kellemetlen és lepusztult helyen gyalogolni."

Már írtuk, hogy nem kell neked azzal foglalkozni, hogy mások mit és miért csinálnak. Nem rád tartozik, nem a Te dolgod.

márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 A kérdező kommentje:

Figyelj, ha az érdekelne, hogy valaki miért hord piros zoknit, az is pont ide, erre az oldalra tartozik és simán lehet egy jópofa válasz rá, akár babona, megszokás, családi hagyomány, ezzel emlékezik meg valakiről/valamiről, kedvenc színe stb.


Az is, hogy miért használ színes világítást otthon (amúgy én használok), mit szeret a sólámpában (nekem 3 van, kellene izzócsere, egyiknél villásdugót is cserélni).


Stb.

márc. 11. 17:45
 119/130 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 A kérdező kommentje:

Hát pedig élőben is hallok ilyen kérdéseket...


Én pl. hetente legalább, hogy miért kerékpárral járok, hogy-hogy futok télen.

De az ebéd során is kérdezgetik egymást az emberek, főleg, ha valami kirívó,

vagy "nem rossz neked, hogy csak 5 órát tudsz aludni?" stb...


Nem is minden jelent rosszindulatot, vagy azt, hogY "meg akarom változtatni a másikat".



Egy hatsávos úton hajléktalanok és drogosok kerülgetésével séta is ilyen, hogy miiiiééért??

márc. 11. 18:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!