Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megint lesz...

Szerintetek megint lesz nyelvvizsgamentesség?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%

#10: Pont erre gondoltam. Plusz nálunk például nincs meg az előírt 10 megás feltöltési sebesség, most emiatt váltsak szolgáltatót?

Ja, és a kiegészítő kamerán is legyen 30 megás le- és 10 megás feltöltési sebesség.

Akkor kell 4 megaram memória.

És akkor arról még nem is beszéltünk, mi van, ha éppen elmegy a net? Nálunk előfordul...

A másik: vén tyúk vagyok. Az egy dolog, hogy nekem már nem fizetik vissza, de sokkal hatékonyabb vagyobb, ha papírra tollal írok. Tudok gépelni is, de jóval lassabban. Emiatt már hátrányban vagyok.

2021. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:
Én jövőre államvizsgázom, de nekem is elegem van már abbl, hogy majd mentek online vizsgázni... én amúgy is kb rosszul vagyok a számítógéptől, másrészt igenis, ha ennyire újra akarják indítani az országot, akkor nem kéne a diplomát nyelvvizsgához kötni, hanem csak a munkahelyhez.
2021. ápr. 9. 23:51
 13/83 anonim ***** válasza:
Azért lesznek offline nyelvvizsgák most is várhatóan (pl. dexam.hu), úgyhogy nem lesz teljesen lehetetlen levizsgázni akkor sem, ha nem adnak megint mentességet. De ne mondom, hogy ne adjanak. Ha tavaly belefért, akkor most is.
2021. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
A diplomák nyelvvizsgához kötését hülyeségnek tartom, de azért ne szórakozzunk, hogy 2020-ban nehezen megüthető feltétel két kamera és 30 mega letöltési sebesség.
2021. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:
hát ne tudom egyetemistaként most nekem is jól lement a pénzem :D
2021. ápr. 13. 16:50
 16/83 anonim ***** válasza:

#14: Gyere vidékre, és nézd meg, egyes településeken milyen internet lehetőségek vannak.

Nálunk lehetne gyorsabb... Most kevesebb, mint négyezret fizetek havonta. Most tényleg egy nyelvvizsga miatt szolgáltatót kellene váltanom kétszer akkora havidíjért?

Ugyanis nekem nincs meg a 10 megás feltöltési sebességem.

Vagy tényleg emiatt le kellene cserélném az alacsony felbontású webkamerámat, amit az államvizsgámra vettem, és azóta sem használtam semmi másra, plusz vennem kellene még pluszba egy kamerát, vagy lecserélnem a telefonomat (mivel két kamera kell)? Tehát nem elég, hogy a nyelvvizsgára ki kell fizetni 35 ezret (nem, én nem kapom vissza), még ezekre is adják ki 100 ezret egyetlen vizsga miatt?

2021. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:

"a 10 megás feltöltési sebességem"

Ezt hogy ellenőrzi a nyelvvizsgaközpont? Ha sehogy, akkor meg mi értelme előírni?

2021. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
100%
Azért van gondolom kikötve, hogy szakadásmentes felvételek legyenek és ne akadozzon, ezáltal ne hagyjon lehetőséget a csalásra.
2021. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
Jó, de hogyan ellenőrzi bárki, hogy tényleg megvan-e a 10 mega? Ha úgyse ellenőrzik, akkor meg... Ez az egész csak azért van, hogy a vizsgaközpont moshassa a kezeit, ugye? Szóval ha a vizsgaközpont megítélése szerint nem volt elég jó a kapcsolat, akkor bukás, és senki se szólhat egy szót se, nincs fellebbezés, jól értem?
2021. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Azért 10 mega, mert annál már biztosan nem akad. Ha akadozik a kamera, esetleg befagy, akkor tudják azt mondani, hogy nincs meg a 10 mega. Ne rinyálj a nyelvvizsga miatt, elég könnyen át lehet rajtuk menni.
2021. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!