Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megint lesz...

Szerintetek megint lesz nyelvvizsgamentesség?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor márte is látod, hogy munkához kéne kötni, s nem diplomához. Csak fáj, hogy nem lehetek ott a saját diplomaosztómon lehet, mert azért az utolsó év is elég elfoglalt: szakdoga, több hónapos nári gyakok, emellé hova rakjam be? angol szaknyelv is kell még, s német nyelvvizsga emellé nem tudom, hogy fog beleférni
2021. ápr. 25. 11:19
 72/83 anonim ***** válasza:
36%

"nem lehetek ott a saját diplomaosztómon"

A sajátodat nem fogod tudni lekésni, nyugi. :)

Egyébként is, mióta kreditrendszer van, összevissza vannak az évfolyamok, mindenki akkor végez, amikor, van, aki öt évig jár egy ötéves szakra, más meg tizenév alatt végzi el ugyanazt, úgyhogy nem fogsz kilógni a sorból akkor se, ha később végzel.

2021. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:
Igen csak 5 évig a saját csoportommal voltam, úgy értem itt ilyen 10-20 fős csoportok vannak, ismerjük egymást, meg évfolyam szinten is:) nem akarom, hogy emiatt lenézzenek, meg azért fájna, meg továbbképzésen is együtt lehettünk volna, fura lesz egy teljesen idegen csoporttal végezni, de persze tudom nem ez a lényeg.
2021. ápr. 25. 17:22
 74/83 anonim ***** válasza:
55%
Ha tényleg jóban vagytok, akkor nem fognak emiatt lenézni. Ha mégis, akkor meg nem érdemes foglalkozni velük.
2021. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
50%

61#

Ezt írtad: "És akkor mi az a bűvös nyelv, amiből több mint egy éve egyetlen nyelvvizsgát sem tartottak"


Melyik nyelvről beszélsz?

2021. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:
ja sztem azt hozzám intézte. Nem lehetetlen, csak sztem sokkal nehezebb, mint az angol, mert mindennap a csapból is az folyik. Németből pedig örülök ha találok egy értelmes filmet, amit kb meg lehet nézni. Nekem az a problémám, hogy nyári gyakjaim vannak, így egyáltalán nem lesz nyaram most sem, egyetem mellett lerakni pedig nagyon nehéz. (gyógyszerészeti :/)
2021. máj. 25. 07:30
 77/83 anonim ***** válasza:
37%

Egy diplomás embernek alapműveltségnek kell, hogy legyen, hogy tud valami olyan nyelven amit beszélnek is a világon.

A cégnél a diplomát megkövetelő beosztásoknál már interjún van nálunk idegennyelvű rész, nagyon égő szituk szoktak lenni.

2021. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
73%
#77 Úgy látom, neked a magyar sem megy.
2021. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 A kérdező kommentje:
Jó legyen elvárás, de megcsinálnám diploma után nyugiban, ilyen nehéz szak mellett kb lehetetlen, de eztvsajnos látom nem érted.
2021. máj. 25. 19:11
 80/83 A kérdező kommentje:
Alapműveltség? De sehol sem kötelező Európában, mégis mindenki megelőz nyelvtudás terén Magyarországot.
2021. máj. 25. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!