Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megint lesz...

Szerintetek megint lesz nyelvvizsgamentesség?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:
ja, csak nehéz egyetem mellett :/ hatástan szigó + kirendelgetések, hát nem könnyű
2021. ápr. 13. 20:38
 22/83 anonim ***** válasza:

"Azért 10 mega, mert annál már biztosan nem akad."

Semmi se biztos, akármikor történhet bármi műszaki gubanc.


"Ha akadozik a kamera, esetleg befagy, akkor tudják azt mondani, hogy nincs meg a 10 mega."

De mi a következménye, ha nincs meg, vagy ha megvan, mégis van valami műszaki gubanc? Mit tehet a vizsgázó, ha meg akarják buktatni, pedig tényleg csak műszaki probléma volt, holott tényleg megvan a 10 megája?


"Ne rinyálj a nyelvvizsga miatt, elég könnyen át lehet rajtuk menni."

Érdeklődöm. A nyelvvizsgá(i)m meg száz éve megvan(nak), ha annyira érdekel.

2021. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a dexamot kimondottan egyetemistákra fejlesztették ki, az emelt szintű érettségi alapján, hogy minél ismerősebbek legyenek a feladattípusok a középiskolai nyelvkönyvekből. Tényleg érdemes utánanézni.
2021. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak sajnos nekem a német az első nyelvem, pedig igen, belegondolva mennyire jobb lett volna, ha az angol lett volna 1.nyelv, sztem könnyebben tanulható nyelv, csak nekem most nagyon nehéz szigorlataim lesznek (hatástan, kb szinte az összes gyógyszer, ami Magyarországon elérhető), kb semmit nem tudtam nyelvezni ebben a félévben sem, pedig ez a könnyebb félév.
2021. ápr. 13. 20:51
 25/83 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvezni... :) Hát igen, akkor neked másik kell, ha német. Sok sikert hozzá, nehogy feladd! :)
2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
66%

4#

azért annyi fiatal csak nincs lélegeztetőn és pont mennének nyelvvizsgázni.

6# kinek van bent még a diplomája? Tavaly szerintem kiadták az összeset a nyelvvizsga nélkül. Akinek bent maradt, az nem ment érte.


Mindentől függetlenül várom már, hogy ezt a marhaságot eltöröljék. Hol kell aláírni? Majd vérszemet kapnak a minisztériumban és szakmaival bővített nyelvvizsgát kérnek, mindenhol kettőt, gazdászon meg hármat...

2021. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 13. 21:44
 28/83 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm, végre vki bíztat is, ez jól esik!🕊️
2021. ápr. 13. 21:45
 29/83 anonim ***** válasza:
75%

Itt lehet aláírni a petíciót:


[link]

2021. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:
Igazából nekem jövőre számítana, de én is aláírtam.
2021. ápr. 14. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!