Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként hiszel az...

Keresztényként hiszel az evolucióban?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elmagyaráznád röviden,hogy hogy tudod összehozni a kettőt mert nekem nem megy!


Köszi!



2016. aug. 28. 21:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/206 anonim ***** válasza:
16%
Semmit nem tudsz mondani, és ebből kifolyólag személyeskedsz és vádolsz olyannal amit nem is tettem. Én SEM és Attila sem. :D Szóval, mivel nem tudok neked újat mondani, ezért valóban TELJESEN felesleges egymással beszélgetnünk a továbbiakban. :)
2016. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/206 Ozmium42 ***** válasza:
74%
Elég sok mindent mondtam, amit elintéztél azzal, hogy bolond vagyok, az Urad megbüntet, hülyeség úgy ahogy van, a kedvenc könyved mást ír, és nem ér a nevem, káposzta a fejem. Most meg megsértődsz, hogy személyeskedek :D Jobb lett volna, ha el se kezded ezt a vitát.
2016. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/206 Ozmium42 ***** válasza:
29%
Ráadásul teszed ezt két profillal, mintha két külön személy lennél. :)
2016. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/206 anonim ***** válasza:
13%

#77


Tőllem egy mákszemnyit se kell félj, nem haragszok én senkire, nem gyülölök én senkit, nem ítélek el senkit,azt meg hogy én lejáratom magamat miért fáj az neked?

2016. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/206 anonim ***** válasza:
17%

#83

Ján 17:21 Hogy mindnyájan egyek legyenek; amint te énbennem, Atyám, és én te benned, hogy ők is egyek legyenek mi bennünk: hogy elhiggye a világ, hogy te küldtél engem.

2016. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/206 anonim ***** válasza:
12%
Ha már rágalmazol avval(amiért nem bántalak) hogy két profillal vagyok, gondolom avval már nem fogsz rágalmazni hogy a kérdező is én vagyok!
2016. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/206 Ozmium42 ***** válasza:
71%
Ah, jogos, ez nem tűnt fel eddig, de más kérdésnél már látom, hogy válaszoltál a kérdező profillal. Jellegzetes helyesírási hibákat vétesz.
2016. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/206 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy most bele taposok a lelki világodba, de NEM én vagyok Attila, se a kérdező, se Gábriel, se más, én névtelenűl írok, sok kérdést is feltettem már UGYAN ezzel a profillal, mivel csak EZ AZ EGY profilom van. :) Látod, megint vádolsz azzal, amit nem tettem. :D Nem sértődtem meg. :D Figyelj, ha ezen megsértődtem volna, ugyan olyan gyerekes lennék mint te.
2016. szept. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/206 anonim ***** válasza:
75%

Érvek az evolúció mellett:

[link]

Ennek egy része magyarul:

[link]


Továbbá:


Minden szárnyas rovart, amely négy lábon mászik, tartsatok tisztátalannak. (3Móz11:20)


És csinála egy öntött tengert, mely egyik szélétől fogva a másik széléig tíz sing volt, köröskörül kerek, és öt sing magas, és a kerületit harmincz sing zsinór érte vala körül. Királyok I. könyve 7. fejezet 23. vers


Mert mint leszáll az eső és a hó az égből, és oda vissza nem tér, hanem megöntözi a földet, és termővé, gyümölcsözővé teszi azt, és magot ád a magvetőnek és kenyeret az éhezőnek: Ézsaiás 55, 10.

2016. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/206 Tom Benko ***** válasza:
83%

@carpenisan attila: Légy szíves, magyarázd el, ebben a videóban mi történik!

[link]

2016. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!