Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik vallás az igazi és miért?

Melyik vallás az igazi és miért?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre utána járni a dolognak és megtudni melyik vallás az igaz vallás. Akárkit kérdeztem mindig az volt az igaz amiben ő hitt, legyen az muzulmán,keresztény,zsidó, jehova tanuja, katolikus, református, evangélikus, iszlám, hindu, buddha, szikhizmus(több hirtelen nem jut eszembe).


Szóval aki tudja a választ az kérem kifejtené hogy miért és melyik vallás az igaz vallás?



2017. júl. 11. 16:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:

Hát, aki ellógja a történelem órákat, az még nem hülye.

DE aki utána elhiszi a 6000 éves teremtést, az már valóban hülye, tényleg.

De legalább rájöttél, ez is valami.

Innen kezdve már csak rajtad múlik, hogy ebből kilépsz, vagy benne maradsz.

2023. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
Eszem agába sincs,ha igaz tenyleg amiben hiszek,örök élet lesz a vege,dehogy lépek ki plusz még boldog is vagyok mert 15 evig voltam beteg mielott hinni kezdtem es mar dolgozok stb helyrejött az életem!! Es sok baratot szereztem a közössegben ahol gyakorlom a hitemet!!Igy most kerek az életem!! De neked is minden jót!!
2023. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"DE aki utána elhiszi a 6000 éves teremtést, az már valóban hülye, tényleg."


Nem a teremtés tartott 6000 évig!

2023. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:

Akkor: 6000 évvel ezelőtti teremtést.

Ne írjuk 8 mondatban, hogy tökéletesen egyértelmű legyen?

2023. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Lehet hogy úgy gondolod hogy nincs jelentősége a dolognak. De nem tudom mit szólnál akkor, ha mondjuk nem megfelelő gyógyszert kapnál, mert nem fontos a pontosság annak akitől kapod!

- Nem kell 8 mondat csak egy, abban azt kell írni ahogy van!

2023. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!