Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért keresztény társadalmak...

Miért keresztény társadalmak a legerőszakosabbak?

Figyelt kérdés

Alábbi táblázatban országonként látható a gyilkosságok száma 100 ezer főre vetítve. A 30 legerőszakosabb mind keresztény többségű ország. Keresztények viszont azt mondják hogy a kereszténység a szeretet vallása, és ha erőszakról van szó, másra mutogatnak. Valószínűleg muszlimokra, pedig a legvéresebb 50 ország között alig van iszlám vallású.


[link]



2019. febr. 12. 08:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 A kérdező kommentje:

"Egyrészt nem vagyok keresztény.

Másrészt ha ilyen nyilvánvaló a kapcsolat, akkor rámutatnál végre, hogy kapcsolódik egymáshoz a két dolog?"


Én elsősorban keresztények válaszára vagyok kíváncsi. Ha nem vagy keresztény és a választ sem tudod, feleslegesen szóltál hozzá.

2019. febr. 12. 12:56
 22/125 A kérdező kommentje:

"Itt van mondjuk Ausztria.

Csak ebben az évben már egy tucat gyilkosság volt, szinte mindet bevándorlók követték el, akik feltehetően muszlimok."


Migránsozásra nem vagyok kíváncsi. A top 50 legerőszakosabb keresztény országban nem élnek muszlimok, így butaság ha muszlimokra próbálod fogni.



"Az USA-ba is beszökdösnek mindenféle népek, tódulnak Hondurasból, Mexikóból, meg ugye a fekete lakosság, akik nagyjából a mi roma népességünkhöz hasonlítanak,"


A latin amerikaiak keresztények, a amerikai feketék is többségében azok, a magyarországi romák szintén keresztények.



"Vallási jellege éppen csak a muszlim országokban van az erőszaknak, ahol nyilvános korbácsolások és kivégzések történnek, a vértől megittasodott vallási vezetők őrjöngése következtében."


Akkor a kérdést sem sikerült felfognod. Az állam által végrehajtott halálbüntetés nem gyilkosság.



"Minél nagyobb a vallási kényszerítés, annál szörnyűbb dolgokat művelnek, se szeri, se száma a videóra vett nyakazásoknak az Iszlám szélsőségesek által és mindenhol harsogják az 'Allah akbárt', mert istenük nevében követik el a mészárlásokat."


Csak azért gondolod így mert éppen iszlámellenes propaganda megy Magyarországon. Ezek száma messze elmarad a keresztény országokban elkövetett gyilkosságok számától. Láthatod a táblázatban.



"Az európai országok veszélyessége is többnyire a terroristák cselekedeteiből fakadnak, na persze, ha őrült muszlimok rendszeresen belegázolnak kamionnal a tömegbe, vagy bombákat robbantgatnak,"


Nehéz elhinni hogy nem vagy keresztény. A terroristák talán 3-400 ember megöléséért felelősek Európában az utóbbi néhány éveben. Ennél csak Magyarországon több gyilkosság történt.



"Olyanról nemigen hallani, hogy keresztények, vagy zsidók követnek el szélsőséges terrorista akciókat,"


Hogyne lehetne hallani, csak azt nem nevezik terrortámadásnak. Nem hangozna jól hogy keresztény terrorista.



"Magam ugyan nem vagyok vallásos, de roppant igazságtalannak, sőt egyenesen pimaszságnak tartom, hogy fikázod a keresztény országokat, akik emberségből próbálnak szegényebb országokon segíteni, beengedve mindenféle csavargót a hazájukba, akik cserébe csak veszélyforrásként funkcionálnak."



Látom tényleg nem sikerült felfognod a kérdést de a migránsozás az megy. Iszlám országokban vagy muszlim bevándorlók által lakott Nyugat-Európai országokban kevesebb gyilkosság történik mint egy átlag keresztény afrikai vagy amerikai országban.

2019. febr. 12. 13:09
 23/125 anonim ***** válasza:
100%

"Én elsősorban keresztények válaszára vagyok kíváncsi. Ha nem vagy keresztény és a választ sem tudod, feleslegesen szóltál hozzá."


A választ már megkaptad. Hogy ez neked nem tetszik, mert gondolom azt akartad kihozni belőle hogy a kereszténység milyen erőszakos, csak hát felsültél vele, az már a te egyéni gondod.

2019. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, most arra vársz, hogy idetóduljon a sok keresztény és azt mondja, igen, erőszakos állatok vagyunk? megerősítést vársz vagy mi?
2019. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
74%

"Migránsozásra nem vagyok kíváncsi."


Pedig mindenhol a bevándorlók a legveszedelmesebbek.


"A latin amerikaiak keresztények, a amerikai feketék is többségében azok, a magyarországi romák szintén keresztények."


A néger az néger, a roma meg elsősorban roma, mindegy, mi a vallása.

Mellesleg a keresztény cigány, ha van ilyen, az nem fog 'öregezni', amivel szemérmesen azt fejezik ki, hogy agyonverik a vénségeket csekély ki pénzecskéjükért.


"Az állam által végrehajtott halálbüntetés nem gyilkosság."


De bizony az!

A gyilkosság mindenképpen gyilkosság. Ráadásul érthetetlen a borzalmas vallási szigor, amikor csekélységekért a vérszomjas imámok iszonyatos büntetéseket rónak ki bagatell apróságokért.

Az gyilkos és vérengző Iszlámból fakadnak ezek a szörnyűségek.

Nyilvános kivégzés, csak nem a középkorban élnek ezek a szerencsétlenek?


"Csak azért gondolod így mert éppen iszlámellenes propaganda megy Magyarországon. Ezek száma messze elmarad a keresztény országokban elkövetett gyilkosságok számától. Láthatod a táblázatban."


Hazánkban senki nem törődik a pogány törökökkel, mert nekünk azok a mohamedánok, azon kívül, hogy ne büdösítsék itt a levegőt és otromba szokásaikat ne itt gyakorolják.

Az Iszlám országaiban nem is csinálnak statisztikát, akit agyonvernek, azt elássák és senki sem keresi, mert olyan rettenetes a közbiztonság, hogy bárkit agyonüthetnek bármiért, meg amint írtad, ha vallási okokból irtanak ki akár tömegeket is, az nem is számít gyilkosságnak, hanem áldásos cselekedetszámba megy.


"Nehéz elhinni hogy nem vagy keresztény. "


Nem vagyok vallásos, de az érzelmi gyökereim a kereszténységben találhatók, ebben a kultúrkörben és én tudom, hogy őseim hite, vagy vallása a kereszténység, amelynek értékeit büszkén vallom és követem, attól függetlenül, hogy nem tudom elhinni, hogy van Isten.


"A terroristák talán 3-400 ember megöléséért felelősek Európában az utóbbi néhány éveben. Ennél csak Magyarországon több gyilkosság történt."


Nana! Csak egyetlen kamionos akció is száznál több áldozattal jár, de amúgy egy is sok!

Mellesleg a terrorista akciók mind vallási indításból történtek, a magyarországi sajnálatos esetek túlnyomó többsége meg nem, vagyis semmi értelme azt vallási színezethez kapcsolni.

A rablógyilkosságnak, vagy a szerelmi drámáknak nincs köze semmilyen vallási közösséghez.


" Nem hangozna jól hogy keresztény terrorista."


Bizony furcsa ezt így olvasni, most találkozom vele először, hogy ezt így leírtad.


"Látom tényleg nem sikerült felfognod a kérdést de a migránsozás az megy."


Felfogtam a kérdést, de sajnos nem lehet kihagyni a migránsokat, mert nem mennek, hanem jönnek, mégpedig bicskákkal a zsebükben, amelyek borotvaélesek és nem is restellik használni.

Mindenhol elképesztően megnőtt a bűnözés, beleértve a gyilkosságokat is, ahová beteszik a lábukat.


"Iszlám országokban vagy muszlim bevándorlók által lakott Nyugat-Európai országokban kevesebb gyilkosság történik mint egy átlag keresztény afrikai vagy amerikai országban."


Az Iszlám országai vérben fürdenek!

Az európai muszlimokat meg csak ne próbáld mentegetni, nap, mint nap lehet látni az őrült bevándorlási politika következményeit a médiában.

Afrikához, meg Amerikához semmi közünk, sejtelme sincs róla az átlagembernek, mi történik ott, a többségünket nem is érdekli, azon kívül, hogy csináljanak maguk között amit csak akarnak, de ide ne jöjjenek, ám amint már írtam, egy dupla toronyház évtizedekre ellátja a áldozatok ezreivel a statisztikát, nem beszélve a rengeteg iszlám hátterű néger, meg arab bűnös cselekedeteiről, akikkel dugig teli van a világ összes országa.

2019. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 A kérdező kommentje:

"A választ már megkaptad. Hogy ez neked nem tetszik, mert gondolom azt akartad kihozni belőle hogy a kereszténység milyen erőszakos, csak hát felsültél vele, az már a te egyéni gondod."


Az nem válasz hogy véletlen mivel a számok nem ezt mutatják. Ha nem tudod az okát felesleges írnod.

2019. febr. 12. 14:25
 27/125 anonim ***** válasza:
100%

"Én elsősorban keresztények válaszára vagyok kíváncsi. Ha nem vagy keresztény és a választ sem tudod, feleslegesen szóltál hozzá."


Akkor kifejtem neked!

Egyrészt elszúrtad azzal, hogy következtetést vonsz le puszta statisztikai adatokból, miközben a két adat között tényleges összefüggést nem vagy képes felmutatni.

Másrészt abban a tévhitben élsz hogy egy keresztény többségű állam lakói automatikusan mind keresztények.

Harmadrészt képtelen vagy felfogni az ok-okozati viszonyt. Ha egy gyilkosság vagy egy háború mögött nem valamilyen Biblián alapuló meggyőződés áll, akkor édesmindegy hogy az elkövető ember vagy ország keresztény-e, mert az elkövetett tetthez semmi köze nem volt a keresztényi mivoltnak.

Negyedrészt igencsak arra utal amikor kikötötted hogy csak keresztenyektől várnál választ, hogy amúgy édesmindegy neked az egész kérdéskör, csak valami fanarikus provokáció az egész.


Tessék, megkaptad a válaszod, mostmár mehetsz, töltsd valami olyasmivel a napod hátralevő részét aminek értelme is van!

2019. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 A kérdező kommentje:

"Pedig mindenhol a bevándorlók a legveszedelmesebbek."


Például a magyar bevándorlók? Vagy például dél-amerikában a keresztény bevándorlók?



"A néger az néger, a roma meg elsősorban roma, mindegy, mi a vallása."


Tehát szerinted etnikai okokra vezethető vissza? Négerek latinok és romák gyilkolnak, fehérek nem? Ez azért érdekes mert a fehér európaiak gyarmatosították a világot erőszakkal. A börtönökben is szép számban találsz fehéreket mindenfelé.



"A gyilkosság mindenképpen gyilkosság. Ráadásul érthetetlen a borzalmas vallási szigor, amikor csekélységekért a vérszomjas imámok iszonyatos büntetéseket rónak ki bagatell apróságokért."


Ezt igazságszolgáltatásnak nevezik. Ráadásul nem imámok róják ki hanem hanem a bíróság és súlyos büncselekményeknél. A legtöbb halálbüntetés pedig Kínában van ami egy ateista felfogású állam.



"Az gyilkos és vérengző Iszlámból fakadnak ezek a szörnyűségek."


Látom az iszlámellenes propaganda nincs jó hatással a kevésbé értelmesebb emberekre.



"Hazánkban senki nem törődik a pogány törökökkel, mert nekünk azok a mohamedánok, azon kívül, hogy ne büdösítsék itt a levegőt és otromba szokásaikat ne itt gyakorolják."


Ez így egy ellentmondás. Azt mondod itt senki nem törődik a törökökkel, aztán kiderül mégis törődsz velük, nevezetesen azt akarod menjenek el innen :) Ez már a gyűlölködés kategória, remélem tudod. Mondjuk a sok vendég akik török éttermekben esznek, sztm nem osztják a véleményed.



"Az Iszlám országaiban nem is csinálnak statisztikát, akit agyonvernek, azt elássák és senki sem keresi, mert olyan rettenetes a közbiztonság, hogy bárkit agyonüthetnek bármiért, meg amint írtad, ha vallási okokból irtanak ki akár tömegeket is, az nem is számít gyilkosságnak, hanem áldásos cselekedetszámba megy."



Tehát azt állítod az általam mutatott statisztika nem hazugság? :)



"Nem vagyok vallásos, de az érzelmi gyökereim a kereszténységben találhatók, ebben a kultúrkörben és én tudom, hogy őseim hite, vagy vallása a kereszténység, amelynek értékeit büszkén vallom és követem, attól függetlenül, hogy nem tudom elhinni, hogy van Isten."


Az őseid nem keresztény vallásúak voltak. Erőszakkal lett rájuk kényszerítve a keresztény vallás. Remélem ezzel nem romboltam le az értékrended.



"Nana! Csak egyetlen kamionos akció is száznál több áldozattal jár, de amúgy egy is sok!"


Ha állítasz valamit, nem ártana bizonyítani. Mutatnál olyan kamionos támadást amiben több mint százan haltak meg.



"Mellesleg a terrorista akciók mind vallási indításból történtek, a magyarországi sajnálatos esetek túlnyomó többsége meg nem, vagyis semmi értelme azt vallási színezethez kapcsolni."


Mi a különbség? Ha megölnek a tárcádért az jobb? A kérdés pedig az összes gyilkosságra vonatkozik. Az hogy te kiragadsz egyet amiben szerinted az iszlám országok rosszabbul állnak nem javít az összképen, mert az alapján keresztény országokban toronymagsan több gyilkosság történik.



"A rablógyilkosságnak, vagy a szerelmi drámáknak nincs köze semmilyen vallási közösséghez."


Hogyne lenne. Ha az elkövető keresztény vallású.



"Bizony furcsa ezt így olvasni, most találkozom vele először, hogy ezt így leírtad."


Pedig nem kevés eset van csak a hozzád hasonlóan gondolkodók azokat nem tekintik terrortámadásnak. Ha keresztény terrortámadásról írsz, az nem hoz szavazatot.



"Felfogtam a kérdést, de sajnos nem lehet kihagyni a migránsokat, mert nem mennek, hanem jönnek, mégpedig bicskákkal a zsebükben, amelyek borotvaélesek és nem is restellik használni.

Mindenhol elképesztően megnőtt a bűnözés, beleértve a gyilkosságokat is, ahová beteszik a lábukat."


A kérdést továbbra sem fogtad fel, a kormánypropaganda pedig kimosta az agyad.



"Az Iszlám országai vérben fürdenek!"


Pontosan, de miért? Mert az olyan keresztény országok mint az USA megtámadta ezeket és mindenféle terrorszervezetet pénzelnek hogy megdöntsék az ottani államokat.



"Az európai muszlimokat meg csak ne próbáld mentegetni, nap, mint nap lehet látni az őrült bevándorlási politika következményeit a médiában."


Mint mondtam a kevésbé értelmes embereket könnyű manipulálni. A számok nem hazudnak. A terroristák talán 3-400 ember megöléséért felelősek Európában az utóbbi néhány éveben.Ugyanebben az időben csak Magyarországon több gyilkosság történt. Az hogy te a médiában csak erről hallasz az a propaganda része, amiről viszont nem hallasz, látható az általam linkelt táblázatban. Például ezt is ajánlom figyelmedbe:


[link]


Magyarország legkeresettebb bűnözőit láthatod. Ránézésre egyértelmű hogy a többség magyar.

A kérdésemtől pedig ne térjünk el. Nem érdekel a kormánypropaganda. Ha csak ennyire vagy képes, ne is válaszolj.

2019. febr. 12. 14:56
 29/125 anonim ***** válasza:

"Az nem válasz hogy véletlen mivel a számok nem ezt mutatják."


csak azért mert te azt mondtad, még nem lesz így

2019. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
2019. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!