Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, melyik...

Fogyni szeretnék, melyik lépés lenne optimálisabb?

Figyelt kérdés

Neki szeretnék állni diétázni, de nagyon komolyan mindent betartva maximum 1,5 hónapig. 90 kiló vagyok, ami az 1.78centimhez számomra nem megfelelő,

Ha ebben az időszakban mindennap eljárok futni egy órát akkor az jobb mint ha mondjuk helyette inkább a konditerembe edzenék? Sajnos a munkám végett nem tudom megengedni magamnak hogy menjen egyszerre mind a kettő, igy hát úgy gondoltam hogy ha letelt ez a 1.5hónap utána váltanám a futást konditeremre. Szerintetek ez jó így?



2019. júl. 26. 08:00
 1/1 anonim válasza:
A futással szerintem sokat lehet fogyni de az étrendváltás s hülyeség (simán étrenváltássalis lehet fogyni ) nem fényevésre gondolok hanem zöldség gyümölcs kevés szénhidrát stb de ha ez a két dolog párosul akkor még nagyobb a siker . Sok sikert:)
2019. júl. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!