Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Trambulinos edzés mennyire...

Trambulinos edzés mennyire eredményhozó?

Figyelt kérdés
15kg-ot fogytam,most szeretnék kicsit szálkásítani,csinosodni.A fogyásom abszolút edzés nélkül,csak a táplálkozásra figyelve ment végbe.Csípő-comb-has a megcélzott terület. Tudom,hogy vannak azok a trambulinos edzések,ahol egy kicsi,kb. 1méter átmérőjű trambulinon edzenek a csajok (általában lányok:D) a kérdésem az lenne,hogy egy rendes,nagyméretű trambulinon egy hasonló edzés mennyire lenne kifizetődő? Lehet vele eredményt elérni? Illetve gondoltam még a hulahopp karikára, erről valakinek vélemény? Kérlek ne támadjatok nekem,de én gyűlölöm a rendes edzéseket,amiket youtubeon látok, egyszerűen nem szeretem csinálni,elfáradok,aztán hagyom az egészet,nem szeretek olyan dolgokat csinálni,amit nem csinálok szívesen. Ezért gondoltam a trambulinra,vagy hulahoppra,mert mindkettőt szívesen csinálom,nem számít,hogy mennyire fáradok el benne. Ezért kérlek ne támadjatok,meg okítsatok,tudom,hogy ezek azok,amik direkt a hasat edzik,meg azokat az izmokat dolgoztatják meg,amiket kell,de egyszerűen nem bírom megszeretni,sőt,kifejezetten gyűlölöm:( Köszönöm előre is a válaszokat^^

2020. aug. 10. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt sportolsz, ami tetszik, egészségedre váljék mindkettő.
2020. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Ha elég sokat ugrálsz, akkor valószínűleg a nagy trambulintól is formásodsz. De amúgy a kicsin sokkal fárasztóbb ugrálni, és sokkal kevésbé szórakoztató. Ha a nagyra is rá tudsz szánni napi egy vagy pláne két órát, akkor annak tuti lesz formásító hatása.


Az még probléma lehet, hogy a törzsizmokat a trambulin nem edzi eléggé. Kinézet szempontjából mindegy, a női hasizmok edzettsége nem sokat tesz hozzá a kinézethez, és a zsír se a hasi edzéstől fog a hasadról lemenni. De az egészséged miatt fontos lenne a tartásjavító edzés. Ha csak napi vagy kétnaponta 10 percnyi tartásjavító tornára rá tudod szánni magad, már sok évvel későbbre tolod a derékfájás kialakulását. Vagy ha SMR hengert használsz: nekem a combom, lábam hátuljának hengerezése is felér egy törzserősítő edzéssel, utána mindig egyenesebben ülök a széken :-)

2020. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második! A tartásjavító torna mától felkerül a listámra,köszi!! :) A hengerezés szuper dolog,már próbáltam,és nagyon bejött.
2020. aug. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!