Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy esellyel elkaptam a...

Nagy esellyel elkaptam a koronavirust, mikor edzhetek ujra?

Figyelt kérdés

17 eves fiu vagyok, mar egy jo ide edzek itthon (fokeppen sulyzos gyakorlatokat vegzek). Anyanal szombaton kiderult, hogy elkapta a virust, jelenleg karantenban vagyunk.

Kohogok, faj a fejem es levert vagyok - olyan, mintha nathas volnek. Van, amikor jobban erzem magam, van, amikor rosszabbul. Hullamokban jon ram. Hetfon megyek tesztelesre, akkor derul majd ki, hogy en is megfertozodtem e.

A kerdesem az lenne: vegezhetek enyhebb, rovidebb edzeseket addig vagy inkabb hanyagoljam a mozgast?



2021. márc. 2. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz igaz erre a betegségre is, mint minden másikra: jobb előbb meggyógyulni és utána újra edzeni. Minek égetnél energiát edzésre és fárasztanád ki magad, miközben gyógyulnod kéne? 1 hét pihi, aztán ha jobban leszel, majd edzel megint. Edzéssel 2x annyi ideig tartana a gyógyulásod.
2021. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Ne eddz. Foleg ne koronaval. Sok helyen irjak es mondjak az orvosok, hogy konnyen szivizom gyulladas es mas komolyabb dolgok alakulhatnak ki ha sportolsz alatta.
2021. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!