Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%

Az az eredeti, amit gyógyszertárban veszel. A feketepiacon vagy gyógyszertárit vagy létező cégek nem létező termékeit vagy kitalált, nem létező cégek termékeit kapod. Hogy mi van benne, azt pontosan nem tudni, bár versenyzők az általuk használt anyagot néha bevizsgáltatják. Elvileg ezek a hatóanyagok nem drágák, ha nagy mennyiségben gyártják, jó üzlet úgy is, ha valóban belerakják amit ráírnak.

Ahol nálunk elakad a történet, azok a kapzsi dílerek.

Pedig nem nagy kunszt beszerezni. Hivatalos cégektől ráadásul,pl:

[link]


Itt meg az alapanyagok:

[link]

Lehet számolni....

:-D

2010. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 clint ***** válasza:

mindenből van eredeti, és hamis. Okosnak kell lenni, hogy észrevedd.

A szív alaku danabol laposabb mint kéne lenni. A rózsaszin anabol homorubb. A stanzol dobozát nem fedi nejlon és nincs rajta hologramm. a szúrós cumókon nincs hologramm stb stb, észre lehet venni.

2010. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám hogy vannak jó minőségű hamisítványok amiket normális cégek utángyártanak.

Ha viszont köcsög a dealer-ed és kicserélgeti a tablettákat vagy az címkéket akkor ráb*sztal.


Szusztiból meg decabol talán a pakszisztániak közül van 1 kevés origi.Stanazol meg stanozolol alapból csak utángyártott cuccok vannak.Anabol meg danabol van eredeti(danabolból nem sok) winstrol meg most nincs.


Egyébként nem minden methyltesztó.Szerintem a methyltesztóban már nincs hatóanyag mert mindent azza higítanak:D.

2010. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként legtöbbször nem a dealerek tehenek arról ha valami kamu vagy drága(általában néhány köcsögöt kivéve)


Általában a cuccos sok kézen átmegy mire ideér és mindenki tesz rá valamennyit.Ha meg valami szar akkor sokszor a forrással van gond.Szerencsére azért sok dealer inkább hosszútávú vevőkört akar maga köré és nem árulnak annyi szemetet.Nekem pl cserélt már vissza kamu primobolant a dealerem.Ez nem azt jelenti hogy mindegyik full normális mert olyat is láttam hogy szusztanolt enantat-al cserélgette vagy decat sima olajra meg 1 kis tesztóra.



A methyle-el a tablettákat szokták higítan az sokkal veszélyesebb mint a szuris kamuk

2010. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:

Felismerni úgy lehet ahogy clint írta(bár a hologramm nem jelenti azt hogy az van benne)


Tablettásnál meg ha pöpecül megcsinálták a szert úgy hogy nagyon gyorsan(napok alatt)hat.Akkor az fix hogy methyl.

A dianabol kb 2 hét után hozza a nagy súlynövekedést.A stanozolol meg a stanazol vagy primobolan egyáltalán nem hoz nagy súlyt.Andriol sem.Ezekből is fel lehet ismerni már felvezetés alatt is(ezért erősen ajánlott felvezetni)És akkor még időben kivághatod a francba az egészet.


Szurisnál pl szuszinál ha gyullad akkor az biztosan jó.

Decara sajnos nem tudok semmit ilyen "taktikát"



Bocs hogy részletekben írok de folyamatosan ugranak be a dolgok

2010. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 clint ***** válasza:

azért a gyulladás nem mindenkinél jön elő.

Én anno rengeteget fejlődtem egy susta-testo propi kúrától.

A susta a propi tartalom miatt gyullad, a propi mível szintiszta propionát még erősebben kéne, hogy gyulladjon, nekem meg semmi nem volt. Pedig a hologramm ott volt rajta,

és még fejlődtem is. Az omna is gyullad (szintén propi tartalom miatt) nekem az sem fájt soha, míg egy havernak ugyanabból a készletből zsibbadt a combja rendesen.

Egyébként a dobozos koksznál a dobozon kell legyen a hologramm, épp ezért tényleg előfordulhat, hogy csak belepakolják, ezért fontos mindig teljes dobozt venni.

A danabolból pl az ujfajta thai danabolt láttam, nem hamis, tutibiztos de 250 db-os a doboz, amik 10 mg-os tabletták, tehát akár 2 ember is csinálhat egy kúrát belőle. Ha teli dobozzal veszed sértetlen kell legyen a teteje azaz látod, hogy te nyitod ki először, a legtöbb doboz amúgy nejlonnal van lefedve.

2010. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 clint ***** válasza:

az ampullás cumónál a legszembeötlőbb hiba, hogy egymás mellé rakod őket és nem egyformák az üvegek, vagy rosszul van felírva a neve.

A leggyakoribb hamisitvány a testosteron propionate.

Legalábbis abból van a legkülönfélébb hamisitvány. Sokszor nem is erőltetik meg magukat, hogy egy eredetire hasonlót gyártsanak.

2010. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
Mázlista...Én 1x kaptám szuszit vállba aszittem befosok.Meg kb minden ismerősöm így volt vele.De ahogy neten nézegettem kevés ember volt akinek nem gyulladt
2010. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
Asszem a szuszinál volt a propi nagy I-vel régebben.:D Akkor van gond ha megerőltetik magukat hogy jó kamut csináljanak vagy 1 ember rakja bele ugyan azt a szart mindenbe
2010. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 clint ***** válasza:

a farmak a legnépszerübb az országban, holott kamu. Néhány farmakos verzió: (figyeljétek az üvegméretet és feliratot)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

de láttam durvábbat is csak arról a neten nem volt kép.

Full normál betükkel volt kiirva (nem ruszki), ugyanilyen cimkével kis üvegcsében láttam stb:D

A farmakos után a testolic nevü a legnépszerübb szintén sok kamuval, nem ajánlom senkinek a használatát.

egyéb kamu propi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

stbstbstb

eredeti propi (ha jó a díler beszerzi):

[link]

[link]

[link]



Sustanont nem linkelek mert sajna totál ugyanulyan hamisitványt is csinálnak mint az eredeti. Egyedül az üvegcse ugyanaz, ami benne van az nem. A pakisztáni a legnépszerübb ezért abból van a legtöbb hamis. Az orosz meg logikusan (mível orosz) szintén sok hamis van.


Deca durabolin:

2010. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!